Pero Piše

Pohvale, pripombe in pritožbe - TEME FORUMOV - PREDLOG

peeve - Pet 09 Apr, 2004 09:24
Naslov sporočila: TEME FORUMOV - PREDLOG
Oj....

Bom pa še jaz malo posodeloval.... Ane

Predlagal bi da se narede novo temo na Forumu v smislu Potovanj...Zanimivih lokacij, itd...

Ker več ljudi več ve bomo na ta način prišli do velike količine podatkov, sam pa sem mnenja da jih bo precej zanimivih in uporabnih.

Tako bomo lahko že pred popotovanjem vedeli kam je fino it, si okvirno začrtali pot in lahko posledično tudi kaj prihranili in se hkrati še bolj zabavali in odšli na res prave lokacije določene države...

Je predlog dovolj zanimiv??

Lp,
Jest
Poklièunga - Pet 09 Apr, 2004 10:21
Naslov sporočila:
Sej je že ena taka tema!
-Naya- - Sob 10 Apr, 2004 08:33
Naslov sporočila:
Tema Biti ali ne biti.
Se lahko piše tudi o potovanjih.

Bo v redu? pomežik
Godfather - čet 06 Jan, 2005 16:44
Naslov sporočila:
Velik je blo govora o ureditvi sklopov, spremenil se pa ni nič? Kakšen sprecifičen razlog za to al se vam enostavno ne da narest tega?

ps: Veseli december in božič je mimo, tko da bi lahko smeške zamenjal nazaj v prvotne...
lucka - čet 06 Jan, 2005 16:52
Naslov sporočila:
Sej se verjetn bojo, sam počak da pride šef z bolniške. Bolniška je bolniška, takrat nc delat, zdravnikova navodila .
Godfather - čet 06 Jan, 2005 17:00
Naslov sporočila:
O tem je blo govora že kakšen mesec nazaj če ne več... pol so pa kr pozabl na vse skupi...
Bassman - čet 06 Jan, 2005 18:39
Naslov sporočila:
vsekakor je Godfather predlagal kako naj bi bile teme urejene,, o tem smo debatirali tudi na sestanku, zato sem iz tega potegnil neko sredno varianto, za nekaj zadev se je pokazalom dobro za druge ne, v bodoče bomo še spremenili in uredili zadeve.
Kar se smeškov tiče, mislim da ste prehitro izgubili božični duh, saj je šele 10 dni od božiča.
Ali ste božična drevesca že tudi pospravili??

Predlog o zanimivostih je dober zaenkrat spada pod Biti ali ne biti.
lucka - čet 06 Jan, 2005 20:23
Naslov sporočila:
Smrekce pa okraski se pospravljajo na svečnico (se men zdi), ki pa je 2 februarja.
In ta čas še ni pršu, sicer so pa prav simpatični s to kapo na glavi.
Shajtana - Pet 07 Jan, 2005 09:06
Naslov sporočila:
Kokr jaz wem se pa pospravijo na svete tri kralje..kar je blo pa vceri. pomežik
EnigmA - Pet 07 Jan, 2005 11:13
Naslov sporočila:
Shajtana Napisal/a:
Kokr jaz wem se pa pospravijo na svete tri kralje..kar je blo pa vceri. pomežik


Tako! Sicer pa vse skupi itak nikakvo izgleda, ker je zunaj tako kot bi bil marec.
Shajtana - Pet 07 Jan, 2005 11:24
Naslov sporočila:
Ma ja no..ceprov jaz bi pa ze kr rada pomlad, letos mi ni do mraza. nasmeh V glavnem mi smo vceri smrekco pospravl, fak tiste iglice sm mela povsod pomežik
lucka - Pet 07 Jan, 2005 12:26
Naslov sporočila:
Smrekco lahka pospravlate na 2 datuma, eden je na svete 3 kralje, drugi pa je na svečnico.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB