Pero Piše

Ankete - Mobilci

Bassman - Ned 04 Jul, 2004 17:26
Naslov sporočila: Mobilci
Na koliko časa menjate svojga GSM ljubljenčka.
palèica - Pon 05 Jul, 2004 07:52
Naslov sporočila:
Glede na to, da nisem obsedena s tem statusnim simbolčkom, mi po domače rečeno "dol visi" za menjavanje.
Imam služben telefonček, oni ga vsake toliko časa zamenjajo in mi seveda krijejo stroške zanj.
Sama potrebujem Gsm za komunikacijo in niti slučajno ne zato, da se z njim kažem okoli. Denar raje porabim za druge stvari.
Pa tudi dovolj mi je , da ima samo funkcije, ki so osnovne, kar pomeni, da ne rabim 1 mio slikic, pa fotoaparat .........
Shajtana - Pon 05 Jul, 2004 09:23
Naslov sporočila:
Hm zdj so mi ze 2 ukradl tko da sm mogla novga kupit..drgac bi najbrz sele zdj 1x zamenjala mobilca.
kozica - Pon 05 Jul, 2004 15:00
Naslov sporočila:
Ko se mi pokvari mobitel, ki ni več v garanciji, takrat si kupim drugega.
Anonymous - Pon 12 Jul, 2004 21:09
Naslov sporočila:
Ko začne kaj sračkat se ga čim prej losam, ker si nekako težko privoščim, da bi bla brez in nedosegljiva zaradi strank, ki si na vrat na nos želijo uredit frizure in pobarvat narastke. Bla bi cela štala, če bi me mogla kjera klicat tri dni skupaj brez uspeha. Zdj sem se odločla za mobi s fotko, ker vem, da si še nekaj časa ne bom privoščila fotoaparata in tko lohk zdej kej na hit šklocnem, pa še fajn je, če mi je dolgčas pol lohk mal slikce pogledam, pa je prec lepši dan.
Dr`Dark - Sre 28 Jul, 2004 10:35
Naslov sporočila:
Mobič menjam vsako leto recimo.
Sneaky Bear - Sre 28 Jul, 2004 14:19
Naslov sporočila:
V 4 letih uporabe mobilca je moj sedanji 6. oz. 7. Trenutno uporabljam "prejšnjega" (SonyEricsson T310), ker je moj "sedanji" (Siemens ST60) v garancijskem popravilu. Ko ga bom dubu, se ga mislm čimprej znebit, ker je jajc in kupt kako Nokio, še bl verjetn pa SonyEricsson T610. 310ko bom dou pa mat, k ma zdele Nokio 3310 (moj "predprejšn" mobitel).
Nannna - Pon 02 Avg, 2004 14:27
Naslov sporočila:
dokler nimam problemov s starim (ponavadi zaradi baterije, saj ne zdrži več dovolj dolgo) v 6 letih uporabe imam sedaj 4 telefon. Ta,ki ga sedaj uporabljam, bo glih star 2 leti.
Mijau - Pon 02 Avg, 2004 14:28
Naslov sporočila:
dokler ni problemov (baterija al pa kaj podobnega)
Logi - Sre 27 Okt, 2004 19:49
Naslov sporočila:
Ponavadi po enem letu, ko se znuca Evil or Very Mad
srèica - Pon 01 Nov, 2004 18:48
Naslov sporočila:
zdaj imam drugi mobitel, prvega sem imela 3 leta, potem pa se je pokvaril in mi je fant kupil novega. zdaj ga imam že 2 leti in ga ne mislim zamenjati, vsaj dokler še dela. ko pa bo nehal delati, pa bom novega kupila.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB