Pero Piše

Ljubezen in odnosi - when a man loves a woman

ankh - Pon 05 Jul, 2004 14:32
Naslov sporočila: when a man loves a woman
takrat mu ni vseeno s kom se ženska, ki jo ljubi, f¤¤¤¤¤. ne potrebuje izgovorov za svoje kurbanje, čeprav jih niti ne potrebuje, ker se ne kurbá. je ljubosumen in posesiven. ni mu vseeno.
palèica - Pon 05 Jul, 2004 14:33
Naslov sporočila:
V zreli vezi ni prostora za ljubosumje in posesivnost. Obe zadevi sčasoma ljubezen ubijeta in ostane samo še sovraštvo.
ankh - Pon 05 Jul, 2004 14:36
Naslov sporočila:
res je, palčica. ampak ljubezen sčasoma vedno umre. ljubosumje in posesivnost jo najbolj od vsega ohranjata. kaj pa druga skrajnost? če moški ne ljubi ženske, mu je popolnoma vseeno kaj ona počne. še zadovoljen je, če se tudi ona ku¤¤¤¤, da ima on potem seveda izgovor za kurbanje po mili volji.
Shajtana - Pon 05 Jul, 2004 14:38
Naslov sporočila:
Zame pa posesivnost se ni ljubezen...lohk da en tip noce da se zenska ku¤¤¤¤ ceprov nima nc z njo..ker jo ma vseen za svojo pa mogoce jo ma v rezervi da bi jo pa kdaj mel al pa kej..drgac si jaz dolocene posesivnosti ne znam razlagat.
palèica - Pon 05 Jul, 2004 14:42
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
res je, palčica. ampak ljubezen sčasoma vedno umre. ljubosumje in posesivnost jo najbolj od vsega ohranjata. kaj pa druga skrajnost? če moški ne ljubi ženske, mu je popolnoma vseeno kaj ona počne. še zadovoljen je, če se tudi ona ku¤¤¤¤, da ima on potem seveda izgovor za kurbanje po mili volji.


Dej ti men razloži, kaj naj sploh še delata potem skupaj?

Prava, zrela ljubezen je odnos. Ki ga gradiš. Ko ne popustiš na vsakem koraku, ko naletiš na kamen.
Gre za delno prilagajanje. Bistvo vsega pa je, da sta vsak po svoje samostojna osebnost in uživata v temu, da sta skupaj celota. če tega ni, potem je bolje, da greta vsak svojo pot.
ankh - Pon 05 Jul, 2004 14:44
Naslov sporočila:
in koliko % razmerij poznata (ampak res poznata), da bi lahko za njih trdili, da niso ne v eni, ne v drugi skrajnosti? koliko je torej zdravih razmerij?

sam poznam na eni strani ljudi, ki so skupaj le zaradi navade, nato le zaradi globljih prijateljstev in f¤¤¤¤¤. seveda mi ni potrebno povdarjati, da so taki ljudje vsi skurbani. na drugi strani pa poznam en dokaj zadržan par, ki je neskurban že šest let, vsaj kolikor sam vem, posesivnost pa obstaja z ženske strani, ker je moški veliko v službi. morda pa se ku¤¤¤¤? kdo ve.

kar želim povedati je to, da boste ženske sčasoma še vesele vsaj malo ljubosumnih in posesivnih moških. vsaj vedele boste, da jih imate, in da jim ni vseeno za vas. zaupanje, laži, prikrivanje, to je pa itak vse pogruntavščina za krinko kurbirjev.
ankh - Pon 05 Jul, 2004 14:50
Naslov sporočila:
palčica Napisal/a:
Dej ti men razloži, kaj naj sploh še delata potem skupaj?

Prava, zrela ljubezen je odnos. Ki ga gradiš. Ko ne popustiš na vsakem koraku, ko naletiš na kamen.
Gre za delno prilagajanje. Bistvo vsega pa je, da sta vsak po svoje samostojna osebnost in uživata v temu, da sta skupaj celota. če tega ni, potem je bolje, da greta vsak svojo pot.



kaj naj delata še skupaj? ne vem. zato pa sem sam rad z žensko nekaj mesecev. ne maram, da bi se zaljubljale vame in na meni gradile prihodnost. ljubezen boli, in s svojo skurbanostjo bi jih lahko prizadel. zato grem raje naprej. ena ima velike joške, druga dolge lase, tretja dolge noge, dokler ne pridem do take, ki bo imela vse troje. potem pa bom ugotovil, da je plehka in neumna. in bom šel spet naprej. takih ljudi pa je malo. raje so pač v razmerju iz navade, zaradi protokolarnih dejavnosti v parih, poznanstev s starši in družino, zaradi poslovnosti, zaradi skupnega premoženja... vse to si delijo med sabo, svoje telo pa ne le med seboj...

palči, povej mi koliko pravih zrelih ljubezni poznaš?

misliš, da moški ne bo popustil, ko bo tisti kamen dolgonoga dolgolasa joškarica, ki bo hotela, da jo po¤¤¤¤¤?

palčica, kaj ni prilagajanje posesivnost?
palèica - Tor 06 Jul, 2004 08:13
Naslov sporočila:
Poznam samo en par, za katerega rečem, da imata tisto, kar si želim sama nekoč najti. Ki živita življenje, ki je zaenkrat samo teoretično napisano v moji glavi.

Lej, če mata dva pravi odnos, potem verjamem, da se lahko dolgonoga svetlolasa lepotička sprehaja gor in dol pred njim, pa ga ne bo premamila. Gre za to, da dva rešujeta probleme skupaj. A misliš, da mene pa ne more zainteresirati nekdo, ki ga srečam na ulici? Seveda me lahko, a take probleme bova s partnerjem reševala takoj. Na podlagi iskrenosti.
Morda bova tretjo osebo skupaj povabila v posteljo, a vsekakor se bova o tem pogovarjala. Prej, preden ne dobim iskrenosti, pač ne grem v neko novo vezo.

Po mojem mnenju, sta dva vsak za sebe celota. In dokler me partner jemlje tako, posesivnosti ni. Je ne sme biti.
In prilagajanje za katerega se odločim sama, definitivno ni posesivnost.
Shajtana - Tor 06 Jul, 2004 08:23
Naslov sporočila:
Ankh ti mal sam seb nasprotujes..tm si napisal da moski ne ljubijo naslov te teme je pa when a man loves a woman. Kaj zdj ljubijo al ne ljubijo?
ankh - Tor 06 Jul, 2004 10:18
Naslov sporočila:
Shajtana Napisal/a:
Ankh ti mal sam seb nasprotujes..tm si napisal da moski ne ljubijo naslov te teme je pa when a man loves a woman. Kaj zdj ljubijo al ne ljubijo?


shajti, nekoliko si je potrebno bolj podrobno prebrati moja razmišljanja. moški lahko ljubi žensko, vendar to ni prava ljubezen. ljubi jo na začetku, v povprečju ne več kot kak teden ali dva. seveda pa so tudi izjeme: tisti, ki ljubijo dlje - recimo nekaj mesecev, celo let. taki so res pravi zakladi, in takim ni vseeno s katerimi moškimi vse njihova ljubezen konfrontira.
-Naya- - Tor 06 Jul, 2004 21:42
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:
in koliko % razmerij poznata (ampak res poznata), da bi lahko za njih trdili, da niso ne v eni, ne v drugi skrajnosti? koliko je torej zdravih razmerij?


Premalo! Sicer pa me niti najmanj ne zanima kako je pri sosedu, zanima me edino to kaj JAZ hočem od partnerstva in kaj JAZ rabim od partnerja in ne kaj govori statistika pomežik

Prilagajanje pa res ni posesivnost. Očitno ne veš kaj pomeni in ena in druga beseda, ker nikakor ne pašeta v isti koš!!!

Ankh če mene kdo vpraša se ti prekleto bojiš ljubiti in biti ljubljen, ker vse kar pišeš tu je eno samo bluzenje. To da iščeš popolno žensko je pa itak bedno, pri svojih letih bi to lahko že vedel pomežik

In to da moški ljubijo žensko samo prva dva tedna, morda dva meseca - kakorkoli že: pišeš kot najstnik Laughing V tem času je tip še začne ne ljubiti (kaj šele da bi jo že nehal) tako kot je treba!
ankh - Tor 06 Jul, 2004 21:55
Naslov sporočila:
ljubiti žensko naya, je ljubiti njeno telo, njene joške, ki so drugačne od drugih, njeno pi¤¤¤¤¤, ki je drugače pobrita in drugače diši. saj moški ne ljubi ničesar drugega. to mi je jasno. preveč moških poznam, pa mi še nihče ni potrdil: "oh, kako jo imam rad, ker je tako dobra do svojih staršev, oh, kako jo ljubim, ko tako dobro kuha." dekleta premalo poznate moški nagon in to vas jebe. že vso zgodovino, pa naj so ga cerkev, država in druge čistunske inštitucije še tako tlačile.

pa mi naj kdo pove zakaj me na vseh forumih ob širjenju resnice o moških, popljuvajo le ženske? zakaj ni odraslega moškega, ki bi me demantiral, ampak vsake toliko dvigne glas sveži dvajsetletnik? zato, ker ženske in otroci sanjarite o ljubezni. zato, ker niste odrasli, in ker potrebujete nekoga, da vas ljubi, da je tam. zato, ker je bila ločitev od maternice in prsi preveč boleča in še nosite posledice v traumah.

najlažje je človeku, ki se mu ne da razmišljati, napisati, da tisti, katerega bere piše kot najstnik, hkrati pa ne postreže z nekimi trdnimi dokazi za drugačno trditev.
-Naya- - Tor 06 Jul, 2004 22:11
Naslov sporočila:
Potem pač poznaš napačne moške, kajti vsi ne razmišljajo tako kot ti in tisti s katerimi se družiš. Marsikomu je kaj drugega bolj pomembno od videza in sexa!

In itak že od nekdaj preveč posplošuješ zadeve.
Mogoče tudi premalo gledaš okoli sebe, preveč bereš forume in preveč živiš v nekem svojem svetu, namesto v resničnosti.

Ni point v tem kaj je meni lažje narest: rečt da pišeš kot najstnik- karkoli napišem je moja resnica - je moje mnenje:
človek ne začne ljubiti po enem mesecu, po dveh mesecih - to je čas ko dodobra začne spoznavat partnerja in nihče mi ne bo rekel da v tem času že ljubi in je nehal ljubiti (ti pa celo govoriš o tednu ali dveh, lepo te prosim).
Moje mnenje je da nikoli nisi ljubil. Ker če misliš da si ljubil v dveh mesecih, potem nimaš pojma kaj ta beseda pomeni. In ja: potem resnično lahko rečeš da ljubezen ne obstaja - ker tega pač ne poznaš.
ankh - Tor 06 Jul, 2004 22:43
Naslov sporočila:
ljubezen si tokrat posplošila na človeka in jo mimo tega, kar sem še enkrat napisal v prejšnjem profilu, pogojila s spoznavanjem. naj ponovno povdarim, da moški ne ljubi na ženski nič drugega kot njeno fiziologijo. tu spoznavanje nima nobene vloge. nekateri moški tako ljubijo dan, dva, drugi tedne, tretji mesece ali celo leta. po vseh teh časovnih obdobjih gremo moški naprej k drugim ženskam. koliko ljudi poznate, ki so si zvesti več let? ste prepričani, da jih poznate toliko, pa da se niso skrivoma kurbali? zakaj? zaradi nas moških. ne moremo celo življenje živeti ob eni in isti ženski in jo opazovati kako se stara.

zvestoba je pomanjkanje priložnosti. to pomeni, da so zvesti moški nesposobni, grdi, nesamozavestni, neumni, mladi, naivni, psihopati, mamini sinčki, itn.

naya pa si na oči daje plašice, namesto konju, ki ga jaha.
Shajtana - Sre 07 Jul, 2004 08:10
Naslov sporočila:
Eh nej bo to resnica kr je napisu ankh..al pa tud ne...ce je bom jaz vseen pol rajs zvela v iluziji da moski tud ljubijo. pomežik
ankh - Sre 07 Jul, 2004 09:00
Naslov sporočila:
tudi sam živim v iluziji, da ljubim. z upoštevanjem ankha upoštevam tudi ljubezen. in z njo bom večno živel. iz mojega telesa in telesa ženske, s katero bom legel ob pravem času, se bo razmnožila v telo najinega otroka. ljubezen bo rodila življenje. ankh je znamenje večnega življenja in geni, ki se prenašajo, pričajo o tem.

mogoče bom pa takrat, ko bom foter, pozabil na druge pi¤¤¤¤¤. če bom imel lepo žensko in pametne otroke, to ne bo težko.

zaskrbljujoče je dejstvo, da je čedalje več zakonov ločenih. število mater samohranilk iz leta v leto narašča za kak odstotek. podatki, da ljubezen ni večna, ne lažejo. moški res ljubimo žensko samo toliko časa dokler se je ne naveličamo fu¤¤¤¤. in čim lepšo žensko imamo ter čim manj samozavestni smo, toliko dlje lahko ostanemo z njo.

upam se torej trditi, da bom do smrti ljubil le tisto, ki bo prekleto lepa. poletje je čas pomanjkljivega oblačenja in vsak dan srečujem veliko takih, v katere lepoto se lahko prepričam. velikokrat bi kmalu povzročil nesrečo, nekajkrat sem že zadel čelo ob prometni znak ali koga po nesreči pohodil... to so znamenja, da moški še kako lahko ljubi. in ženske se tega zavedate. zato pa ste vedno bolj razgaljene v javnosti.

pa naj se potem še kdo najde, ki trdi, da moški ljubimo tisto, kar spoznamo. ne. menim, da zgolj prijateljujemo s tistim. ljubimo lepo pi¤¤¤¤¤, velike joške, trdo rit, široke boke, dolge divje lase, polne ustnice na prekleto lepih obrazih... take ženske ljubimo in se jih nikoli ne naveličamo, ker vemo, da jih lahko, če se kurbamo, izgubimo.

iz tega sledi novo ankhovo pravilo, da so lepi ljudje lažje skurbani.
palèica - Sre 07 Jul, 2004 09:41
Naslov sporočila:
ankh Napisal/a:

........... pozabil na druge pi¤¤¤¤¤. če bom imel lepo žensko in pametne otroke, to ne bo težko.

zaskrbljujoče je dejstvo, da je čedalje več zakonov ločenih. število mater samohranilk iz leta v leto narašča za kak odstotek. podatki, da ljubezen ni večna, ne lažejo. moški res ljubimo žensko samo toliko časa dokler se je ne naveličamo fu¤¤¤¤. in čim lepšo žensko imamo ter čim manj samozavestni smo, toliko dlje lahko ostanemo z njo.

upam se torej trditi, da bom do smrti ljubil le tisto, ki bo prekleto lepa.


Ja ...naj bo najlepša lepotička...prav privoščim ti jo ....pa naj bo še fino glupa, da bo nasedla tem tvojim pisarijam ..res, prav privoščim ti jo iz dna srca...

Pa si pomislil na to, da ravno zarad tipov, ki razmišljajo kot ti, obstaja čedalje več samohranilk, ki se za ločitev od svojega partnerja odločijo čisto same? Ker enostavno je bolje biti sam ( no ja, tko se reče) kot pa imeti ob sebi tipa, ki ni sposoben videti bistva vsega in ki še celo ne verjame v ljubezen?
Shajtana - Sre 07 Jul, 2004 09:56
Naslov sporočila:
Ja sj obcasno me res ne preseneca da je moja mama rajs samska ze ful casa pomežik
Pa tle ena v sluzbi k je tud locena pa ma tm enih 50 let je rekla da si jo rajs do konca na roke mece kt pa tazga dedca pomežik
ankh - Sre 07 Jul, 2004 10:59
Naslov sporočila:
sicer pa koker narajmaš. tipov je skoz več skurbanih. vedno bolj se osamosvajamo od vzgoje, ki nam jo v glave tlači družba. zakaj bi se trudili z družinami, ko pa lahko po¤¤¤¤¤ čim več?

palči, vsi moški tako mislijo. vsi moški so prasci. tisti, ki pa niso, so pa devičniku podobni čistuni mamini sinčki. mogoče pa še kakšnega poznamo.
palèica - Sre 07 Jul, 2004 11:10
Naslov sporočila:
Ma sej tale debata je res bl tko ...ti maš svoje mnenje jaz pa svoje ....

In če mene vprašaš....dol se lahko da vsak z vsakim, če je le malo kemije prisotno, živeti pa ne moreš kar tako z nekom ...to zahteva veliko več kot pa kemijo...se strinjaš, Ankh?
ankh - Sre 07 Jul, 2004 12:21
Naslov sporočila:
se strinjam.

prijateljstvo in kemijo kot to vidimo moški. prijateljstvo, ljubezen in seks kot to vidite ženske.
palèica - Sre 07 Jul, 2004 12:24
Naslov sporočila:
Končno, da se ti vsaj enkrat strinjaš....
ankh - Sre 07 Jul, 2004 12:34
Naslov sporočila:
veš, palči, saj se vsake toliko časa v svojem življenju utrudim. takrat živim kako leto ali dve s kakšno bejbiko in prav lepo nama je. potem pa kmalu bolj ali manj vse postanejo frigidne in fu¤¤¤¤¤ postane praznik. kako gre naprej, pa že veš...

ne vem no, meni je zelo prijetno, če zaspim s svojim prstom v pi¤¤¤¤¤. ponoči, ko se zbudim, pa rad povonjam prst, ki name vpliva kot nekakšno pomirjevalo.

sem pač otrok. eni rabijo dude, drugi dojke,... moški smo vsi otroci. kakor se vzame seveda. pravim, da če bi buša in muslimanske skrajneže večkrat po¤¤¤¤¤ lepe prasice, tako kot vse tiste, ki vršijo razne vojne, bi bil svet zelo miren in bi se moški tepli le še zaradi lepih pi¤¤¤¤¤ tako kot je bilo v baroku.
cherry - Sre 07 Jul, 2004 20:10
Naslov sporočila:
hehe... ankh ma na nek nacin spet prav... najbrz se lepi moski pa tud lepe zenske lazje in hitreje sk**bajo... ja lih zato k se men zdi da vecina ljudi ne caka vec na ljubezen ali pa ne cutijo da je potrebna, da se lahko dajo dol... glavn da je oseba po zunanjosti vsaj privlacna...

lih zato pravim, da se predobrim (se pravi, lepim moskim) izogibam... najbrz bi skoz dvomila da bi samo mene hotel met... ja kukoooo, ce je pa povsod in kjerkoli gres res dobrih bejb...

res je... ko moski dobro zensko zagleda, mu zgornja glava odpove, ker je ze vse slo v hlace... prehitro, da b se tega lahko branil ane ane... oky, ce ima moznost, da pride spet k sebi, bo tud pamet se vrnila... pa bo samo se v mislih ali sanjah jo pof***. in tle je point... moski, ki si sam zeli tisto... zvestobo pa ljubezen v klasicnem smislu (da se ne bom se jst zacela s tabo prickat al moski ljubi al ne in kaj sploh je ljubezen pa kako ljubiti) in ce si zeli sigurnost pri ENI punci... tisti pravi... pa pr sebi doma poslihtano pa neki mir pa... eh ne bom sla v se vec detajlov... POTEM se bo potrudil... in tud ce mu bo kera druga bejba dobra, NE bo hotel z njo... k ve, da bi to izgubil, s katero si je gradil in uspel to, kar si je zelel (pa naj bo mamin sinko).

ce pa ne da velik na to, pa se z veseljem poda v f** in celo riskira, da se mu druzina podre...

to je moje mnenje...

sploh pa, ni telih samohranilk samo zaradi skurbanih mosk, ampak tudi zato k so one drugega nasli ali ker so sloganju verjel ali k so same skurbane ali ali ali...
-Naya- - čet 08 Jul, 2004 20:11
Naslov sporočila:
Cherry, ni treba da sta ženska in moški lepa da se skurbata. In ni treba da sta grda, da sta zvesta. Vse je v glavi in psihi... vse je v človekovem značaju. Nekateri pač nikoli ne bodo dojeli kaj je prav in kaj ne. Rolling Eyes
cherry - Pet 09 Jul, 2004 12:04
Naslov sporočila:
vem to naya... pa vseen...
Poklièunga - Pet 09 Jul, 2004 18:34
Naslov sporočila:
Ja to je dejstvo,da se lepi ljudje lažje skurbajo,ker imajo pač več priložnosti,od njih je pa odvisno a se al ne! No,sj to vsi vemo.

Samo tisto o maminih sinkih in ne vem kaj.
Jz loh zase rečem,da grem z veseljem z deklco samo v pojstlo,če imam priložnost in če deklca ustreza kriterijem,ki pri meni obstajajo za to dejavnost. Samo ko/če imam pa punco,potem se pa to pač ne zgodi...ni pogojov! Tud to sm že povedu,pa bom še 1X -> v lifu nisem še nikoli prevaral punce in nimam namena tega počet. Ne pravim,da nikoli ne bom,ker nikoli ne veš,kaj ti life prnese in tko,samo trenutno tega namena ni.

Glih v eni drugi temi sm napisu recimo 2 različna razloga,zakaj sm skenslu deklce...ker se ni hotla z mano skurbat (če se lahko tako izrazim) in tudi že zato,ker je samo to hotla.Oboje sm že doživu in obe sm skenslu,ker to ni to...zame.
-Naya- - Pet 09 Jul, 2004 19:41
Naslov sporočila:
To sploh ni res Pokličunga. Poznam dosti tipov ki ne izgledajo ne vem kako dobro, pa imajo v sebi tisto nekaj kar je potrebno da lahko dobijo marsikatero hudo bejbo, kaj šele vse ostale... i.t.d...

Ni vse v lepoti.
ankh - Sob 10 Jul, 2004 02:28
Naslov sporočila:
pametna si naya. vedno si bila.

ni vse v lepoti. tako kot ni vse v denarju. je pa velika večina.
Poklièunga - Sob 10 Jul, 2004 09:24
Naslov sporočila:
No sej,tako kot sem jaz povedal je povedal sedaj ankh...ni vse,je pa večina!

Sj nism reku,da SAMO taki ,ampak da taki VEčINOMA lažje.Seveda,če je les z besedami,če ne zna komunicirat,potem pač nobene deklce ne bo pregovoru v kaj več kot to pijačko na kateri sta sedaj,tko da ja -Naya- sej se strinjava.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB