Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Nasprotja...

-Naya- - Tor 26 Okt, 2004 20:19
Naslov sporočila: Nasprotja...
Mar se nasprotja zares privlačijo v partnerstvih? Ali ni tako da se moramo ujemati med sabo? Ali mora biti vsega po malem?
Zakaj potem rek, da se nasprotja privlačijo?

Vaše mnenje o vaših zdajšnjih/bivših partnerjih... ali partnerju ki si ga pač želite imeti...
ankh - Tor 26 Okt, 2004 20:54
Naslov sporočila:
nasprotja se v glavnem privlačijo zaradi ženske neumnosti in moške potrebnosti.
Bassman - Tor 26 Okt, 2004 21:19
Naslov sporočila:
Moje izkušnje kažejo, da so nasprotja, zelo dobra, na začetku in za afere.
Za daljše veze pa se to ne obnese, ker pride prevečkrat do "nasprotij".
Poklièunga - Tor 26 Okt, 2004 21:44
Naslov sporočila:
Zakaj rek?

Magnet,elektrika... + in - pač ???

Jaz mislim,da ne smejo biti nasprotja prevelika,ker ti s časom to začne najedat in ti ni več zanimivo.
Anonymous - Tor 26 Okt, 2004 23:19
Naslov sporočila:
Menim, da morata partnerja imet skupne poglede na življenje, skupna prepričanja,...in kako nasprotje v takšni meri, da popestri njun odnos in vnaša svežino in drugačnost v vsakdanjik.
cherry - Sre 27 Okt, 2004 00:30
Naslov sporočila: Re: Nasprotja...
Ce iz nemscine prevedem dva pregovora, je eden ta, ki si ga ze napisala: nasprotja se privlacijo (gegensaetze ziehen sich an)...

potem pa se obstaja: enako se pridruzuje k enakim... (sorry za slovnico, torej: gleiches gesellt sich zu gleichem)...

tko da men tud nkol blo jasn, al morm nasprotje al enako poiskat zase širok smeh
Smooth - Sre 27 Okt, 2004 14:04
Naslov sporočila:
Nasprotja, nasprotja......... preprosto, ne prevec skupnih in ne prevec razlicnih interesov.....zdaj pa isci...it is a small world....kdor isce ta najde. Sicer se pa ve, kdo vlece celotno zadevo - who is the leader. Danes bomo pa :sail .....
kleopatra - Sre 27 Okt, 2004 15:02
Naslov sporočila:
baje res tako pravijo da se nasprotja privlačijo.
da bi jaz imela tipa ki bi bil nasproten od mene - njemu šus v glavo.
Mislim da si morata partnerja biti vsaj malo podobna in imeti svaj nekatere skupne interese, da lahko funkcionirata skupaj.
Poklièunga - čet 28 Okt, 2004 12:43
Naslov sporočila:
Jah itaq....svoje h svojim!
LadyNera - Pet 29 Okt, 2004 23:12
Naslov sporočila:
ja ce gledam po mojih izkusnjah z nasprotnim spolom...ko sem imela fanta, ki je bil cisto moje nasprotje, sva se imela ze n zacetku za pozret, ker je hotel imet v vsem prav in ni znal sklepati kompromisov. Tako da mi zdejsnji prav lepo ustreza, ker se zna prilagodit in jaz se prilagodim njemu, imava iste vrednote, prepricanja in lepo se stekava.

Torej...nasprotja se privlacijo, ampak veza ne more biti nevem kako dolga.
Poklièunga - Sob 30 Okt, 2004 12:23
Naslov sporočila:
Ja itaq,da se nasprotja privlačijo...sej mene tud nasprotni spol privlači hehe
Shajtana - Tor 02 Nov, 2004 09:31
Naslov sporočila:
Jaz mislm da nas v neki meri nasprotja prvlacjo..ze zarad radovednosti in necesa drugacnga. Tud za daljso vezo smo si lohk nekak razlicni ampak najbrz ne v nekih temeljnih vrednotah in prepricanjih in zeljah za prihodnost.
Bassman - Pet 05 Nov, 2004 17:03
Naslov sporočila:
Mislim, da bi bilo bolje, če rečemo, nasprotja se dopolnjujejo!
alina - Sob 06 Nov, 2004 18:07
Naslov sporočila:
Itak smo si vsi zelo različni,zato je tudi zanimivo.Da pa si s popolnim nasprotjem sebe pa dolgoročno ne gre! Ker na koncu ostane le še sex,pa še to je vprašanje. Odvisno zakaj sta sploh dva se zaštekala?????????
Skratka-ne ide to daleko!+ :krea ,seveda
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB