Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Druga šansa!

-Naya- - Ned 23 Jan, 2005 20:35
Naslov sporočila: Druga šansa!
Recimo da vas ljubljena oseba izneveri mar ji/mu daste še eno šanso?

Vem da je odvisno od mnogo stvari, vendar nekako na splošno: kaj so stvari ki ste jih pripravljeni čez čas pozabiti, preboleti in kaj so stvari zaradi katerih nikomur ne bi dali še ene šanse?
lucka - Ned 23 Jan, 2005 20:46
Naslov sporočila:
Marsikaj sem pripravljena spregledati, nikakor in nikoli več pa nezvestobe... pri tem bi bla pa definitivno in dokončno odletel tip z nepovratno karto.

Kdor drugemu ne more odpustit, tudi samemu sebi v resnici ne odpusti.

Kdor je trdosrčen do drugih ni nič manj tudi do sebe.

Vsi smo na poti. Hitro lahko storimo nekej, kar drugega prizadene.
palèica - Ned 23 Jan, 2005 23:19
Naslov sporočila:
če me enkrat nategne, nikol več ne morem zaupat tko kot sem prej ...vedno bom previdna in pričakovala da ponovi napako ...žal.
Anonymous - Ned 23 Jan, 2005 23:30
Naslov sporočila:
Nikakor nebi dala druge šanse, če bi me prevaral z drugo ali prizadel na kak drug način, recimo z lažmi, nespoštljivostjo vsega kar sem....

V bistvu, če bi me pripeljalo do tega da ga pustim, da prekinem vezo, bi imela toliko tehten razlog, da se nebi vraščala na stare tire.
mity - Pon 24 Jan, 2005 00:38
Naslov sporočila:
hmmm....druga sansa pri meni ne obstaja vec ,ko ugotovim , da je nekdo izkoristil prvic ponujeno roko.......pri vseh napakah se je potrebno vprasat kaj je vzrok in kaj posledica.....in ce se ti zdi, da si sam naredil maximum druga stran pa tega ni cenila...potem je to "pot v vecnost"
Bassman - Pon 24 Jan, 2005 08:52
Naslov sporočila:
Odvisno, zakaj sva končala, bi globoko razmislil o drugi šansi!
Shajtana - Pon 24 Jan, 2005 10:05
Naslov sporočila:
Vsak ma en svoj sistem prioritet in tega kaj mu najvec pomeni in pol je tud odvisno kaj bo nekdo toleriral in kaj ne. Tko da kar mogoce jaz ne bi tolerirala in en bi pomislila da bi dala se eno sanso bi nekdo vzel kot nic posebnega in ne dovolj velik razlog za kenslanje nekoga.
EAGLE-1 - Pon 24 Jan, 2005 10:25
Naslov sporočila:
Pojma nimam. Ko bom v tej situaciji (kar sicer dvomim da bom), vam bom napisal.

Momentalno pa sem trdno prepričan v svojo in njeno zvestobo, tako da...hvala Bogu se mi s tem ni treba ubadati. Teoretizirati nekaj na pamet...v tem pa ne vidim smisla.
palèica - Pon 24 Jan, 2005 10:48
Naslov sporočila:
Grega, pa misliš, da je lahko samo nezvestoba tisto o čemer tu pišemo?

Lahko bi podala kar nekaj primerov, kjer je recimo nategovanje z denarjem, materialnimi zadevami.
Se mi zdi, da je vzrokov lahko veliko.
EAGLE-1 - Pon 24 Jan, 2005 11:13
Naslov sporočila:
palčica Napisal/a:
Grega, pa misliš, da je lahko samo nezvestoba tisto o čemer tu pišemo?

Lahko bi podala kar nekaj primerov, kjer je recimo nategovanje z denarjem, materialnimi zadevami.
Se mi zdi, da je vzrokov lahko veliko.

Imaš vsekakor prav, morda sem se preveč omejil na samo en del (ki je sicer med najpogostejšimi kot vzrok ''razpada'' neke zveze) potencialnega razloga...
Hm kaj pa vem...zares težko ocenim kakšen primer bi moral bet...v življenju se pač zgodi marsi kaj in neumno bi bilo misliti da je kdorkoli lahko nedotakljiv.

Sicer moje izkušnje od prej...oz zakaj se je zadeva začela krhati? Zato ker me kljub nečloveškemu naprezanju ni hotela spustiti v svojo realnost in me imela samo za skrivnega poteševalca njenih potreb. No evo...precej dober razlog,ne?
palèica - Pon 24 Jan, 2005 11:16
Naslov sporočila:
ok...to pol ni bla tista prava veza ....si bil pač samo en člen do njenih zadovoljenih potreb.
Godfather - Pon 24 Jan, 2005 12:28
Naslov sporočila: Re: Druga šansa!
-Naya- Napisal/a:
Recimo da vas ljubljena oseba izneveri mar ji/mu daste še eno šanso?


če enkrat ne bi bilo več zaupanja pol tud ne bi več bilo prihodnosti...
EnigmA - Pon 24 Jan, 2005 13:46
Naslov sporočila:
če se gre za kakšen skok čez plot, tuki sploh ni kakšne debate, samo črta, kar sam tudi dobro ve.
Za druge stvari pa....kaj vem, kaj bi se moralo zgoditi, da mu ne bi dala druge šanse...
Shajtana - Pon 24 Jan, 2005 14:06
Naslov sporočila:
No ja pa se to..ljubezen je itaq slepa..pa neki casa odpuscas pa dajes se ene sanse..pa powes da te to moti (tko je blo v mojem primeru) in ne ni slo za varanje..pol sm pa postavla sama pr sebi zadnji test..slo je za neko meni zlo pomembno stvar in on je to vedu da mi je ful pomembno in je obljubu da bo to naredil in bla bla bla..no seveda iz tega ni blo nc..pol se je pa v meni neki premaknl in poti nazaj ni blo vec..ze prej se je stvar pripravljala ampak to je blo pa prevec.
Smooth - Pon 24 Jan, 2005 15:01
Naslov sporočila:
Ja vsak ima se eno priloznost oziroma si jo zasluzi. Odpuscaj in odpusceno ti bo....samo ne v nedogled, ker bos unicil sam sebe, ce ne gre ne gre..... evo vam nekaj pametnega z obale, da vas ne zabavam nonstop, tako ali tako v tisti megli....dobro nema veze pozdravcek..... :sail
Bassman - Sre 26 Jan, 2005 12:14
Naslov sporočila:
No s tem, da ima vsak še 1 priložnost se ne bi strinjal, ker treba je tud prej mal razmišljat kaj delaš in kakšne bodo posledice.
accord - Sre 09 Feb, 2005 03:20
Naslov sporočila:
no ja je zlo odvisno od primera do primera, jst sm bil zagovornik da se ne da, čeprav zadne cajte razmišlam, da ko si res zalublen, se marsikaj oprosti. Jst ne vem od situacije odvisno bi se pa sigurno prej pogovoru z partnerico, pa bi potem precenu. Zežko je zdj rečt kako boš reagiru, sploh le še nisi bil v koži, da te nekdo vara:) mal sm zakompliciru, pa sej je razumljiv:)
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB