Pero Piše

Ljubezen in odnosi - kdaj

metuljèica - Pet 28 Jan, 2005 17:42
Naslov sporočila: kdaj
bo čudno če punco poljubiš 5 minut po tem ko naj bi bila skupaj, ali čudno če jo še po 1 tednu ne?
lucka - Pet 28 Jan, 2005 17:50
Naslov sporočila:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad o bog tole me začenja spominjat na en drug forum... bog nam pomagaj :strah :strah :bejba2

čakaj da se spomnem kak je to zgledal v tistih letih...ja lubčki na usta..aha...hmmm....po 5 min. ko hodta....a se zdej to še sploh vpraša??? :shock:

Tak ti bom rekla...poslušaj srce...bo najbolj vedlo svetovat...če se ti zazdi lupčkat...pač lupčkej....

SAm en majčken nasvet prej...predno greš dalje ...pojdi prosim do ginekologa...ker če si stara zadost da daš noge narazen...si stara tudi zadost, da se sprehodiš do zdravnika...Pa naj te ne bo sram it kupit kondome...bolje da jih imaš ti, kot pa da jih tvoj dragi potegne kje iz denarnice Rolling Eyes
metuljèica - Pet 28 Jan, 2005 17:52
Naslov sporočila:
čakkkkkk...a za lubčkat morš dt noge narazn?
Poklièunga - Pet 28 Jan, 2005 17:56
Naslov sporočila:
Ja e hočeš da te lupčka med nogam ja.

Sam ne vem zakaj,ampak imam res filing,da je ta metuljčica en alternick nekoga mal starejšga od 14 let. če se motim....sorry!
lucka - Pet 28 Jan, 2005 18:04
Naslov sporočila:
zid zid morje Ne draga moja...za lupčkanje še kr lepo drži nogce skupaj Oziroma ...jst bi jih na tvojem mestu še kar nekaj časa držala skupaj...

Bi pa zelo pomagal, če bi vedli, kolk maš sploh izkušenj ti z ljubeznijo...

Ker zdej mi ni čist jasno ali res nič ne veš...kar bi bilo za današnjo mladino jako čudno, ampak najdejo se tudi izjeme...ali si pa tule gor norca delaš z nas . Evil or Very Mad
metuljèica - Pet 28 Jan, 2005 18:58
Naslov sporočila:
lucka Napisal/a:
zid zid morje Ne draga moja...za lupčkanje še kr lepo drži nogce skupaj Oziroma ...jst bi jih na tvojem mestu še kar nekaj časa držala skupaj...

no oprost č sm se zmotila...narobe prebrala tvoje pisanje...sam ku res ne vem kva majo noge z lupčkanjem ...pa neki o tem si pisala gor

Citat:
Bi pa zelo pomagal, če bi vedli, kolk maš sploh izkušenj ti z ljubeznijo...:

tok k preberem al pa slišm od vas starejših...

Citat:
Ker zdej mi ni čist jasno ali res nič ne veš...kar bi bilo za današnjo mladino jako čudno, ampak najdejo se tudi izjeme...ali si pa tule gor norca delaš z nas . Evil or Very Mad
Question Jst???? Norca zvs? Le kako to lohka pomislš?
Shajtana - Sob 29 Jan, 2005 12:35
Naslov sporočila:
NO draga metuljcica mogoce bi samo prej preverila kam das temo..ker mislm da to nima veze s politiko. pomežik

Drgac pa ne wem..po moje je pr vsakemu drugac kdaj se zacne lupckat. Mogoce bi nam pa opisala celo sceno..pa bi mogoce pol kej vec vedl povedat.
Godfather - Sob 29 Jan, 2005 13:12
Naslov sporočila:
Shajtana Napisal/a:
NO draga metuljcica mogoce bi samo prej preverila kam das temo..ker mislm da to nima veze s politiko. pomežik


Tolk o moderatorjih ane Rolling Eyes

Mogoče se bo pa zdej kakšen spomnu pa prestavu pomežik
Anonymous - Sob 29 Jan, 2005 17:00
Naslov sporočila:
Godfather, oprosti, ker sama nisem bila tako ažurna zaradi službene odsotnosti, pa sem šele danes prišla do računalnika.

Sicer pa vemo kako in kaj je s tole temo.
-Naya- - Sob 29 Jan, 2005 21:08
Naslov sporočila:
Ko bi mi kdo razložil kaj je prvotno vprašanje bi še odgovorila... pa ne vem smeh
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB