Pero Piše

Pohvale, pripombe in pritožbe - NAVODILA za Registracijo!

Bassman - Sob 13 Dec, 2003 15:19
Naslov sporočila: NAVODILA za Registracijo!
Ko se želite registrirati, najprej kliknete na link za regisracijo.
Nakar se vam pojavi obrazec!
V ta obrazec najprej Vnesete vaš NIK
nato email naslov, ki mora biti veljaven, drugače ne boste mogli potrditi registracije.
Nato pa pravilno zaporedje črk in številk kot so prikazane na sliki, pazite na velike in male črke in na številke.
nakar vnesete geslo, za geslo uporabite po možnosti najmanj 6 znakov.
Ko to potrdite, dobite obvestil, kjer piše, da je bil vaš račun ustvarjen, ampak da ga morate še potrditi.
Po tistem ko ste dobili to obvestilo preverite vaše Emaie, med novo prispelimi bi moral biti tudi od POVEJ.NET, kjer je vaš NIK in vaše geslo, ter en zelo dolg LINK, na katerega morate klikniti, da potrdite registracijo, ta link vas tudi pripelje do naših strani, kjer dobite obvestilo, da je vaš račun sedaj aktiviran in da se lahko prijavite.
V kolikor karkoli ne deluje, pošljite EMAIL na povej.net@email.si
in vam bom jaz naredil nov račun.

Moram vas tudi opozoriti, da nekateri email strežniki NE delujejo, zato v kolikor NE dobite emaila za potrditev prijave, me prosim obvestite na povej.net@email.si in vam bom jaz potrdil prijavo.
Nekaj takih, email strežnikov, ki ne delujejo je @mladi.net, @email.si!

Želim vam uspešno registracijo.
Administrator!
Bassman - Ned 28 Dec, 2003 20:10
Naslov sporočila:
V kolikor se ne morete registrirati, ali NE dobite potrditvenega maila z vašim Nickom in geslom, ter linkom za potrditev registracije, prosim obvestite o tem moderatorje ali administratorje, da rešijo zadevo, ali pa pošljite mail na povej.net@email.si
Bassman - Sob 03 Jan, 2004 18:28
Naslov sporočila:
če se še zgodi, da koga izbriše dol iz foruma oz. se ne more prijaviti, prosim, da mi to sporoči na mail: povej.net@email.si
Za napake se vam opravičujem, problem nedelovanja so nekatere napake v programu, ki jih sproti odpravljam.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB