Pero Piše

Zanimivosti - Novost za ljubitelje sado-mazo klubov

Anonymous - Sre 02 Feb, 2005 11:01
Naslov sporočila: Novost za ljubitelje sado-mazo klubov
Na Hrvaškem odpirajo prvi sado-mazo klub
torek, 1. februar, 2005
ZAGREB (Hrvaška) - V središču Zagreba bodo kmalu odprli prvi sado-mazo klub na Hrvaškem, ki se bo po razvratnih bibličnih mestih imenoval Sodoma in Gomora. Urejen bo po zgledu tovrstnih klubov v Amsterdamu, vendar bo prilagojen "hrvaškemu okusu in svetovnemu nazoru".

Po besedah lastnika Igorja Kolovrata bo v klubu dovoljeno vse, razen drog in nasilja, tudi seks. V klubu bodo nastopali razni performerji, plesalke bodo v kletkah in terarijih (o morebitni navzočnosti reptilov agencije ne poročajo), natakarice pa bodo oblečene v sado-mazo stilu. Klub bo imel tudi poseben del, t.i. VIP prostor oziroma "playroom", kamor se bodo lahko umaknili tisti, ki bodo želeli biti na samem. Pa še malo reklame - Vstopnine ni.

STA

če slučajno koga zanima......nov alternative za tiste, ki radi eksperimentirajo, se odpirajo.
EAGLE-1 - Sre 02 Feb, 2005 15:45
Naslov sporočila:
Kar se mene tiče, bi bilo modreje odpreti kako lokalno izobraževalno ustanovo, ki bi ljudem spet odprla obzorja v smeri zvestobe, zaupanja in spoštovanja partnerja. No, vsakemu svoje.
sapramish - Sre 02 Feb, 2005 22:51
Naslov sporočila:
sej za pogledat bi ta klub bil... nikol se ne ve kaj cloveku zapase širok smeh
Anonymous - čet 03 Feb, 2005 00:41
Naslov sporočila:
No da se razumemo, men definitivno NE paše!!

Sam našla sem novičko, pa sem jo dala sem gor, ker predvidevam, da je tudi kak tak, ki ga to zanima pomežik

Tisto o zvestobi Eagle, je pa tko, da se je tega težko naučit, sploh odraslemu človeku, ki tega prej ni nikoli videl, čutil, skratka mu ni bilo predstavljeno, nažalost.

To moraš imet v sebi, zato iz spoštovanja sebe, ljubezni in vseh nežnosti, ki jih le ta nudi, nimam niti najmanjše potrebe po sadističnih smernicah.
Shajtana - čet 03 Feb, 2005 08:56
Naslov sporočila:
Ah jaz bi pa sla pofirbcat v ta klub..kokr sm tole prebrala ni nc takega kokr mal stereotipno oblecenih natakaric in pac mal opreme v tem stilu..dobr majo kao zasebno sobo..sam to je tko no.
Baje grem tko al tko kmal v zagreb pa bo treba it se to pogledat. pomežik
Anonymous - čet 03 Feb, 2005 09:44
Naslov sporočila:
No Shy, pol pa poročaj, kaj in kako pomežik
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB