Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Bivše Ljubezni

Bassman - Pon 15 Dec, 2003 13:31
Naslov sporočila: Bivše Ljubezni
Koliko časa potrebujete za pozabo bivše ljubezni?
Shajtana - Pon 15 Dec, 2003 14:38
Naslov sporočila:
Ja pr men je tko da ko se zaljubim se zlo zaljubim, oz. ko me en zmeša me zloooo zmeša tko da potem dolgo časa traja da pozabim bivšo ljubezen ampak je pa tud tko da ko jo 1x pozabim jo zares pozabim.
EnigmA - Pon 15 Dec, 2003 15:34
Naslov sporočila:
Ko se odločim, da imam poln kufer vsega....hja, odvisno kakšna je bila intenzivnost te ljubezni; bolj je bila, več časa gre za te oslarije. Rečmo mesec dni, če sem res vztrajna Embarassed Ampak vedno še ostanejo "ostanki".
ZMAJA - Pon 15 Dec, 2003 18:25
Naslov sporočila:
Pozabim je ne nikoli, potrebujem pa nekaj časa da vsakodnevno ne mislim več nanjo.
Anonymous - Pon 15 Dec, 2003 18:52
Naslov sporočila:
Pri meni je pa tako da traja kar nekaj cajta, da se sploh v koga zares zaljubim. Pol da pozabim pa spet traaaja.

Nč mi ni tole všeč. Neutral
-Naya- - Tor 16 Dec, 2003 12:05
Naslov sporočila:
Odvisno kaj je za koga hitro, kaj počasi. Odvisno koliko časa si bil v neki vezi... i.t.d... Težko je rečt v tednih, mesecih...

Sem pa ena tistih, ki rabi kar nekaj časa. To zato ker sem preobčutljiva Rolling Eyes
LadyNera - Pon 22 Dec, 2003 00:58
Naslov sporočila:
Mhnja...odvisno...enga sem pozabla v roku dveh let, enga v roku dveh mescu recmo pomežik
EAGLE-1 - Pon 22 Dec, 2003 09:58
Naslov sporočila:
Vsaka ljubezen ki postane ''bivša'' ima hudičevo dober razlog da je BIVŠA. Zatorej bi bila vsaka minuta zapravljena za njo (od trenutka naprej ko je BIVŠA) čista potrata časa.

G
-Naya- - Pon 22 Dec, 2003 11:25
Naslov sporočila:
:plosk imaš popolnoma prav Eagle!

Ampak včasih pač ni tako zelo enostavno...
EAGLE-1 - Pon 22 Dec, 2003 11:33
Naslov sporočila:
Naya, hvala (vedno mam prav) smeh smeh Ok,hec.

Seveda ni onostavno, ampak...takšno je življenje. Živimo tu in sedaj, ne živimo za preteklost. Ker pol ne živimo več, temveč smo samo še senca samega sebe.

Grega
-Naya- - Pon 22 Dec, 2003 11:43
Naslov sporočila:
spet imaš prav Embarassed
Shajtana - Pon 22 Dec, 2003 11:49
Naslov sporočila:
Men to tko ne rata kt Eaglu..nažalost.
EAGLE-1 - Pon 22 Dec, 2003 11:51
Naslov sporočila:
Shajtana, človeku takšne stvari 100% nikoli ne ratajo. Ko enkrat ljubiš, potem izgubiš del sebe ko je konec. Samo, nikar se ne predajaj spominom iz preteklosti, nikar se ne smili sama sebi (ljudje to dostikrat počnemo, tut jaz nisme izjema), treba je gledat naprej in užiti vsak dan sproti.

Enkrat že najdeš pravo osebo, največ kar lahko izgubiš pa je SAMA SEBE!

G
Shajtana - Pon 22 Dec, 2003 14:43
Naslov sporočila:
Jaz sem bolj mislila na to, da me vseeno vsake toliko časa kej zvije..sj weste ko slišiš kkšn komad in podobno. nasmeh
ankh - Pon 29 Dec, 2003 11:54
Naslov sporočila: Re: Bivše Ljubezni
Admin Napisal/a:
Koliko časa potrebujete za pozabo bivše ljubezni?


odvisno od kvalitet sočloveka na eni in sebičnosti ter čustvene stabilnosti predmetnega človeka na drugi strani.

odvisno tudi od tega kaj sta si subjekta delila v razmerju; kako globoko in močno sta si v danem obdobju delila zdaj umorjeno bitje - ljubezen.

življenje neke ljubezni je kot fotoalbum dveh zaljubljencev.
v njem so zamrznjeni trenutki sreče.
v njem ni sive vsakdanjosti.
v njem ni prostora za žalost in razočaranja.
v njem vedno, ko ga listamo, najdemo tisto, kar nam v oko vlije solzo.
in tisto isto nas zaboli v obdobju slovesa.

spomini ostanejo, ljubezen trohni.
Piky - čet 08 Jan, 2004 21:37
Naslov sporočila:
preveč...

Sad((((((((((
Nicoletta - Pon 26 Jan, 2004 09:55
Naslov sporočila: Re: Bivše Ljubezni
Admin Napisal/a:
Koliko časa potrebujete za pozabo bivše ljubezni?
Prvo ljubezen sem pozabljala kr kakšne pol leta...al pa več.Druga ljubezen ....mislim pozabljanje.....je šlo kr hitr skoz,še najhitreje je šla v pozabo tretja ljubezen,par dni,za tako hitro pozabljanje je poskrbela četrta ljubezen,ki traja zdaj že tri leta in je res prava,strastna in čista.
pikoxo - Pon 26 Jan, 2004 10:00
Naslov sporočila:
No odvisno zaradi česa se konča razmerje in koliko časa je trajalo. Npr. jst bivše videt več ne morem kako naj bi pole pomislu na njo. Še dobro da sva iz različnih koncev Slovenije. Še zdej ne vem zakaj sem sploh bil z njo.
Bassman - Pon 26 Jan, 2004 10:06
Naslov sporočila:
Najlažje je pozabiti, če je ne vidiš več in nimaš nekih stikov.
pikoxo - Pon 26 Jan, 2004 11:10
Naslov sporočila:
Točno tako. če jo srečaš že enkrat na mesec je pol že težje. Kaj šele da jo videvaš pogosteje.
Bassman - Pon 26 Jan, 2004 11:11
Naslov sporočila:
pikoxo Napisal/a:
Točno tako. če jo srečaš že enkrat na mesec je pol že težje. Kaj šele da jo videvaš pogosteje.


naprimer vsak dan v službi.
smeh
pikoxo - Pon 26 Jan, 2004 11:14
Naslov sporočila:
Ja npr. Zato je bolje da v službi nimaš razmerja s sodelavkami. čeprav si bi zaželel kakšno dobro, he he
Bassman - Pon 26 Jan, 2004 11:18
Naslov sporočila:
pikoxo Napisal/a:
Ja npr. Zato je bolje da v službi nimaš razmerja s sodelavkami. čeprav si bi zaželel kakšno dobro, he he


ja to vsi pravjo, da ni dober, je dober, če se razmerje obnese, ni pa dober če greš potem narazen.
pikoxo - Pon 26 Jan, 2004 11:22
Naslov sporočila:
Raje jih samo opazovat in uživat v gledanju.
Nicoletta - Pon 26 Jan, 2004 12:01
Naslov sporočila:
pikoxo Napisal/a:
No odvisno zaradi česa se konča razmerje in koliko časa je trajalo. Npr. jst bivše videt več ne morem kako naj bi pole pomislu na njo. Še dobro da sva iz različnih koncev Slovenije. Še zdej ne vem zakaj sem sploh bil z njo.
Madonca,jest svojga taprvega tud ne morem več videt.Še dobr,da ga srečam(srečevala sem ga in to na sodišču)....sej zdej ga pa več ne srečujem.No,ko sva se po dolgem času srečala(na sodišču),mi je šlo na bruhanje.Bruha se mi že ob sami misli nanj.Včasih pomislim nanj,ker je on pač oče mojega otroka.Skratka,vsi moji bivši so pozabljeni.Že tri leta je" v igri" moj zdajšnji.Upam,da mi ga ne bo treba pozabiti.
pikoxo - Pon 26 Jan, 2004 12:08
Naslov sporočila:
Ja na takega tipa je potrebno takoj pozabit. Samo že tebi gre na bruhanje ko pomisliš nanj. Kaj pa tvoj otrok. Zdej je odvisno kolk je star. Ampak se mi zdi da bo on še najbolj trpel zaradi...
Nicoletta - Pon 26 Jan, 2004 14:07
Naslov sporočila:
pikoxo Napisal/a:
Ja na takega tipa je potrebno takoj pozabit. Samo že tebi gre na bruhanje ko pomisliš nanj. Kaj pa tvoj otrok. Zdej je odvisno kolk je star. Ampak se mi zdi da bo on še najbolj trpel zaradi...
Glej,ti bom povedala takole:midva z očetom mojega otroka nisva bila poročena.Otrok je star 10 let,njegov oče je šel,ko je bil otrok star dva meseca in pol.Sin ga pozna samo iz slik in nima nobene želje po njem.Moj fant je sinu kot oče.
Mijau - Pon 26 Jan, 2004 16:39
Naslov sporočila:
uh ne vem, še nisem bla v tj fazi- je pa trajal cca 1 leto da mi en tipson ni bil več divje všeč- da se je strast ohladila.
Bassman - Tor 23 Jan, 2007 12:37
Naslov sporočila:
To je čist odvisno!
Eno prej drugo kasneje, tretjo še mal kasneje.
Vsekakor pa se vse vedno preboli, če se hoče!
Anonymous - Tor 23 Jan, 2007 12:42
Naslov sporočila:
jst sem prvo ljubezen prebolevala kakšne pol leta, sam je kr šlo, sem imela pomoč prijateljic

no je pa mogoče to posledica, da se do sedaj še nisem ponovno zaljubila je pa od tega že kar 5 let
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB