Pero Piše

Ljubezen in odnosi - naj te koklja brcne

ankh - Sre 13 Apr, 2005 00:06
Naslov sporočila: naj te koklja brcne
ženska odraste in preneha biti kokoš takrat, ko rodi. resničnost postane siva in življenje pot do smrti. vse barve življenja ženska preusmeri na sad svojega telesa. seveda moški ne potrebuje barv, saj jih tudi sam nudi otroku, toda takrat velikokrat prav ta, ki je zalil njeno zibel življenja s svojo tekočino življenja, postane zapostavljen subjekt.

ženska po pravem ankhu velikokrat ugotovi, da je za očeta svojega otroka izbrala napačnega človeka, saj ga je zbirala še z nezrelimi, kokošjimi, dekliškimi možgani. kokoš je s pomočjo procesa ankha prečkala cesto. zbil jo je duèe v fordu s petnajst colskimi bridžstonkami in z njenega trupa napravil omleto z belo-rdečega mesa, z njenega sfinktra pa se je, hvala bogu, odkotalilo nepoškodovano jajce in našlo zavetje ob cesti v topli gnojnici, kjer se je v skoraj optimalnih pogojih nadaljevalo.

bil je osmi dan in bilo je jajce, kokoši pa nikjer. duèe je nato razmišljal in ugotovil, da ni bilo ne jajca, ne kokoši najprej. najprej je bila namreč koklja in kokoš bi v izvirniku izpovedi prejšnjega odstavka moral imenovati za kokljo. ta je pregovorno brcnila vse negotovosti iz svojega življenja, da bi poskrbela za svoj zarod in dala svoje dekliško nezrelo življenje.

minevala so tisočletja. prišla je doba permisivne vzgoje, ki je omehčala krepostnost ženske, hedonizem pa jo je dokončno ubil kot je jajce na opeki picopek, preden ga je zabrisal na štiri letne čase. tako smo moški in še posebej ženske kot fizično in psihično nekoliko nižje razviti subjekti, ki pa imajo maternico, kar jim daje prvo visokost v ankhu, postali nesramno občutljivi in razvajeni.

tega, drage dame in gospodje, pa se moški s pospravljenim podstrešjem najbolj bojé. to so njihove ploščice v kopalnici, ki jih je potrebno zamenjati preden preko ankha zmaterializiramo ljubezen iz naših čutov v resnični svet.

kakšne barve naj bo moja kopalnica?
Anonymous - Sre 13 Apr, 2005 00:28
Naslov sporočila:
Zgleda sem edina 'kura' ob tej uri na tem forumu. Baje hodijo kokoši zgodaj spat. O tem kaj je bilo prej kura ali jajce pa ob tej uri ne morem razmišljat.

Vsekakor pa bi bilo pametno, da o barvi kopalnice povprašaš tisto bodočo kokljo, ki bo znesla jajce v tvojem kurniku. Da ne bo spet katera odkokodajsala v peru, al kam že...

Pa en kokodajsast lahko noč...
Image
Bassman - Pon 25 Apr, 2005 10:47
Naslov sporočila:
Najbolš RDEčA!
ne moreš zgrešit, če bo rdeča!
Anonymous - Pon 25 Apr, 2005 12:55
Naslov sporočila:
Kaj pa veš... Jaz imam recimo eno kolegico, ki prisega na modro. Je že pri 15ih govorila,d a hoče tipa, ki ima modro kopalnico. Rolling Eyes
Shajtana - Pon 25 Apr, 2005 12:57
Naslov sporočila:
Krasno..jaz hocm met tud modro..oz. takih morskih barv no pomežik
lucka - Pon 25 Apr, 2005 13:00
Naslov sporočila:
Ja ja jst bi tudi modro..tako z delfinčki ja.
Anonymous - Pon 25 Apr, 2005 13:03
Naslov sporočila:
meni je vseeno kakšne barve, sam da je v istem stilu z brisačami, posodico za milo in lončkom za zobno ščetko nasmeh
lucka - Pon 25 Apr, 2005 13:10
Naslov sporočila:
Ja pa pozablaš da mora bit tud v stilu toaletnega paparja in rožic na njem. :doh:

Kaj pa če bi kr vsaka ploščica bla drugačne barve...pol se nobena konkubina ne bi mogla prtoževat, ker bi mel celo pa leto barv in izbora le teh.
Anonymous - Pon 25 Apr, 2005 13:12
Naslov sporočila:
Ne, WC mora bit v drugem prostoru, da ne bo motil razne aroma terapije v banji nasmeh
Bassman - Pon 25 Apr, 2005 13:48
Naslov sporočila:
Fenia Napisal/a:
Kaj pa veš... Jaz imam recimo eno kolegico, ki prisega na modro. Je že pri 15ih govorila,d a hoče tipa, ki ima modro kopalnico. Rolling Eyes

he he pol sm jst tapravi.
širok smeh
Rok-11 - Pon 25 Apr, 2005 14:05
Naslov sporočila:
Jaz sem za barvito kopalnico - oranžna, rumena, pa še malo sive ali svetlo modre vmes!
volkulja - Pon 25 Apr, 2005 14:11
Naslov sporočila:
belo-modra...nekaj takega.
lucka - Pon 25 Apr, 2005 14:12
Naslov sporočila:
Sam da ni čist bela, tist mene preveč na bolnice spominja...taka sterilna barva. Pa da dol ne odpadajo, ker pol mam spet del, ko jih je treba nazaj gor limat.
sapramish - Pon 25 Apr, 2005 19:15
Naslov sporočila:
modre in zelene ploscice... take kombinacije k te spominjajo na plaze s kicastih razglednic širok smeh
lucka - Pon 25 Apr, 2005 20:58
Naslov sporočila:
Bljak Sapra...take bi pa jst lastoročno dol stolkla, pa druge položla.
Anonymous - Pon 25 Apr, 2005 22:29
Naslov sporočila:
Jaz mam pa take lepe barve, se jih sploh ne naveličam....ene so nebesno modre, ene pa take nežno bananino rumene al pa mal na vanilijo no nevem. Pa niso tko ena taka ena taka, je preveč klasično, mam kar pol stene modre, pol rumene, notranjost tuša modro, okol tuša rumene, je prav vrhunsko. Pa stop sem sama na modro poštrihala, sem prav ponosna smeh
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB