Pero Piše

Ljubezen in odnosi - ljubezen-mimo

Bassman - Sre 14 Sep, 2005 08:13
Naslov sporočila: ljubezen-mimo
Ali ste kdaj razmišljali o tem, da vam je kakšna useba ušla, s katero ste imeli stik le kratek čas, ampak je bil občutek tak, da bi lahklo to bilo nekaj velikega.
MeaCulpa - Sre 14 Sep, 2005 08:20
Naslov sporočila:
Ne. .................................................
Shajtana - Sre 14 Sep, 2005 08:46
Naslov sporočila:
Da.

Ja ja....15 znakov......
Anonymous - Sre 14 Sep, 2005 10:05
Naslov sporočila:
Ja, enkrat pa res. Ampak kaj ko občutek lahko tudi vara...
sapramish - Sre 14 Sep, 2005 10:11
Naslov sporočila:
podpis pod shajtanin post smeh
lucka - Sre 14 Sep, 2005 11:43
Naslov sporočila:
Najprej sem mislila da ja, ampak sem se potem po temeljitem premisleku odločila in tudi uvidela da me moja intuicija ni varala, da moji notranji senzorji in filingi še vedno dobro delujejo. Zato bo odg: NE
-Naya- - Sre 30 Nov, 2005 18:18
Naslov sporočila:
Ne. Kakorkoli sem se v preteklosti odločila je bilo pravilno. Za tisti čas. Torej nisem nič zamudila, ker je očitno bilo prav tako kot je bilo... drugače bi bila sedanjost drugačna pomežik
Mojsa - Sre 30 Nov, 2005 18:25
Naslov sporočila:
Meni mama vedno govori, da kako sem nora da sem pustila enega Uroša pred hm.... 10 leti, ko sem jih mela petnajst, ker tip je pa zdaj baje tak krasen in prijazen in delaven in bogat in bla, bla, bla. Jaz pa se ga spomnim, da je bil ves slinast in je silil vame in me nekaj podjebaval in to. Pol sem jaz res začela razmišljat kako bi lahko zdaj bila njegova in bi imela konje pa to, ampak me ni prepričalo.

Drugače pa mislim, da nisem nikogar spustila, ker če nisem sigurna, potem take ljudi vedno poskušam držat vsaj nekaj časa ob sebi, dokler se stoprocento prepričam da to ni to.
EnigmA - Sre 30 Nov, 2005 18:57
Naslov sporočila:
Jaz tudi ne. Ne obžalujem to kar sem naredila.
-Naya- - Sre 30 Nov, 2005 19:17
Naslov sporočila:
Mojsa Napisal/a:
Drugače pa mislim, da nisem nikogar spustila, ker če nisem sigurna, potem take ljudi vedno poskušam držat vsaj nekaj časa ob sebi, dokler se stoprocento prepričam da to ni to.

No to sem nekako pozabila napisat pomežik
volkulja - Sre 30 Nov, 2005 21:32
Naslov sporočila:
Enkrat sem imela res taksen občutek, pred tremi leti..tukaj je nekaj oviralo, tako da sem se umaknila, nehala ga osvajati in se popolnoma umaknila..ko se vidiva, se kako rečeva, drugače pa mi ni žal, da sem se umaknila...
PikiPoki - čet 01 Dec, 2005 19:33
Naslov sporočila:
sicer ni čisto odgovor na vprašanje samo vseeno vsaj približno:
včeraj sem srečala bivšega sošolca in sem dobila feeling da bi mogoče kej lahko blo, samo potem ko sem premišljevala sem prišla do zaklučka da vseen ne bi svojga fanta pustila zarad nikogar na temu svetu in da me je verjetno samo potegnil vrtinec nostalgije...

Drugače pa je odgovor: hmmmmmm.....hmmmmmmmm...mmmmmmm.....hm...ja ....aja ne.......hmmmmmmmm .......NE nasmeh
Anonymous - Pet 02 Dec, 2005 12:12
Naslov sporočila:
no men je žal enga človeka (ne vem a sva bila sploh prijatelja), ki ima zelo zanimiv pogled na svet, in lahko bi bilo veliko prijateljstvo to ja, ampak je ušel....
IronJacX - Pet 02 Dec, 2005 15:43
Naslov sporočila:
Tudi js sem mel podoben primer. Že nekaj mesecev poznam eno zanimivo drugačno deklino, s katero sva ustvarila kar lepo prijateljstvo, ful mi je vredu delovala. Več kej verjetno ne bi imela, ker sma oba trenutno zasedena. Zadnje dni je me pa ignorira, je iz totalno brezveznih razlogov jezna na mene. Zelo je občutljiva in pri pogovoru moram za vsako besedo dobro premislit, preden ji izgovorim. Mislim, da malo pretirava, zato jo bom pustil na miru, ker mora najprej rešit probleme sama pri sebi. Ampak nekaj ostaja, nič manj je nimam rad, kot prej.
Anonymous - Sob 03 Dec, 2005 15:18
Naslov sporočila:
če je UŠLA, je že moralo biti tako in očitno je ta oseba morala imet nek razlog za to, da ni OSTALA. Po mojem ne more nič velikega nastati z omejevanjem svobode drugega ali če hočeš nekoga na vso silo zadržat pri sebi. Jaz sem, če sem si želea,da kdo OSTANE, če sem v tistem trenutku imela občutek, da bi bilo iz tega lahko "kaj velikega", tej osebi to vedno dala vedeti. če se je drugače odločil, se je nabrž pravilno odločil.
Velike stvari se zgodijo same od sebe, tudi v ljubezni. Kar gre mimo, gre pač mimo. In prav je tako. Nima smisla izgubljat čas z nepomembnimi, nevelikimi stvarmi. Še manj pa to objokovati.
Shajtana - Pon 05 Dec, 2005 10:09
Naslov sporočila:
Hm jaz pa mislm da je vsakemu izmed nas nekdo ze pobegnil..ampak ne na tak nacin da bi mi hoteli da ostane pa pol v bistvu uide..ampak bl v tem smislu da ji/mu nismo dali priloznosti ker v tistem casu nismo bili odprti za spoznavat in se zapletat z novimi ljudmi...
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB