Pero Piše

Članki - Miss Slovenije 2005 je...

Bassman - čet 15 Sep, 2005 10:55
Naslov sporočila:
nobena mi ni nevemkaj. treba bi jih bilo videt v živo.
pa ene 3/4 jih je ziher takih XXL brihtnih, ki jim je hobi ples, sprehod v naravo in branje knjig.
senior - čet 15 Sep, 2005 14:27
Naslov sporočila:
Sem mislil, da imajo mame obletnico mature...!?
Anonymous - čet 15 Sep, 2005 14:32
Naslov sporočila:
A če bi bile v kopalkah bi blo pa ok? nasmeh

Moja favoritka je drugače ministrova hčerka. Sam dvomim, da bi glih ona lahko postala miss.
lucka - čet 15 Sep, 2005 14:36
Naslov sporočila:
Jah mogoče bi pa mogle bit z dvignjenimi kiklami, čepeče in razkrečenih nog . mogoče še malce namazane z oljem, da bi ble bolj svetleče in sočne... pa bi se lažje odločili katero za miss Laughing
Anonymous - čet 15 Sep, 2005 14:39
Naslov sporočila:
Aha, enim pa še to ne bi bilo dovolj. You know... :zip:
senior - čet 15 Sep, 2005 14:42
Naslov sporočila:
Fenia Napisal/a:
A če bi bile v kopalkah bi blo pa ok? nasmeh



Ne gre za kopalke, lahko so tudi gole, samo ne vem, če je to pravi cvet slovenske lepote.
čeprav je to stvar okusa, pa mislim, da mora lepota sama po sebi izžarevati iz deklet, kar pa pri naših ni ravno opaziti. Ko gledaš te obraze, dobiš občutek, kot da jih je nekdo prisilil v to.
To je seveda samo moj pogled in mnenje na to.
Anonymous - čet 15 Sep, 2005 14:48
Naslov sporočila:
Brez skrbi senior, se strinjamo s tabo nasmeh
lucka - čet 15 Sep, 2005 14:52
Naslov sporočila:
Mogoče bi jim pa med slikanjem morali pokazat kake slačifante ala Chipendales varijanta, potem pa verjamem da bi bilo v njihovih očeh veselo iskric in tudi nasmeh na obrazih drugačen.
senior - čet 15 Sep, 2005 14:56
Naslov sporočila:
Me pa res zanima, zakaj Slovenija dosega tako slabe rezultate na teh tekmovanjih.
Verjetno je tudi tu vmes kuhinja, kot povsod pri nas.
Shajtana - čet 15 Sep, 2005 14:59
Naslov sporočila:
Men so tko nekam cudne..ne wem no...senior jah sj kuhinja je tko al pa tko sam men se zdi da je na teh tekmovanjih tko al tko borna izbira..vids lepse punce k po mestu hodis.
Anonymous - čet 15 Sep, 2005 15:04
Naslov sporočila:
no, sej nekatere se znajo tudi v kakšno bolj zanimivo pozo postavit nasmeh

http://freeweb.SIOL/sgrohar/

http://users.volja.net/beaut/
senior - čet 15 Sep, 2005 15:07
Naslov sporočila:
Ja, res je kar praviš, veliko lepih deklet hodi po ulicah, ko pa vidim kdo se vse prijavi, pa mislim, da imam tako star TV, da mi tako slabo sliko kaže...!
MeaCulpa - čet 15 Sep, 2005 16:10
Naslov sporočila:
Itak se na take izbore prave lepotice sploh ne prijavljajo.
lucka - Ned 18 Sep, 2005 13:01
Naslov sporočila:
No pa jo imamo...novo miss seveda. Kakašna se vam je zdela prireditev.?
Meni osebno precej dolgočasna, še dobro da je bila na sosednjem kanalu risanka Ice age.
Še najmanj so mi bile všeč obleke, pol predstave sem razmišljala ali je sovoditeljica v tisti zeleni toaleti noseča ali ne, tista črna kasneje ji je veliko bolj pristajala.
Tudi kopalke misic so bile nikakve, na njih pa sploh, so jim naredle precej široke boke.
Tudi njihove toalete so bile nič od nič, poleg tega da so jim zakrile postavo so jih še naredile precej široke in marsikatera je izgledala kot bi bila noseča. Sploh ta druga kandidatka je bi la v tej toaleti videti katastrofa.

Še najbolj zabavna stvar je bila faca Humarja, po izjavi ene od kandidatk, da bo na večerjo skupaj z Humarjem povabila tudi njegovo ženo, da ne bo ljubosumna... Hudo namrgodeno faco je naredil nasmeh

Ali pa vprašanje Kaj bi skuhala za nedeljsko kosilo, samo upala sem da bo rekla : govejo juho, restan (pražen) krompir, pečenko in solato, sladico si pa lahko sami izberete. A dobimo odgovor kar bi si sami zaželeli. Mislim na najbolj enostavno vprašanje, najbolj možen tupav odgovor.
Podobno z vprašanjem : katere so najlepše slovenske besede? ... Odgovor sploh ni pasal tja zraven, edino kar je še manjkalo zraven je bila beseda mir Laughing
Očitno bi bilo res najbolje ko bi te naše "lepotičke" dobile svoja vprašanja en teden v naprej, mogoče bi pa nato dobili vsaj kakšen normalen odgovor.
Anonymous - Ned 18 Sep, 2005 19:07
Naslov sporočila:
Ma od A do Ž brez zveze!

Groharca pa itak 'no comment'.
Glede na to kolk se Geržina matra okrog tega izbora, pa da ima ugled itd. je letošnja miss izpod vsake kritike.
Mogoče bo s tem končno uspela naredit neko kariero pa bo nehala hodit na tisoč in eno lepotno tekmovanje od tistih v diskotekah do tistih v Cankarjevem domu.
Me pa zanima kako bo eno leto zdržala v elegantnih oblačilih in furala stil uglajene dame. Za deklico, ki je večinoma non stop razgaljena in rada pozira s playbojevim zajčkom na spodnjicah ali se razkazuje v reviji FHM bo to res eno ful težko esketsko leto. nasmeh
Shajtana - Pon 19 Sep, 2005 08:25
Naslov sporočila:
Jaz sm vceri gledala ponovitev medtem k sm kuhala...nedeljsko kosilo seveda smeh
Men tale zmagovalka ni prov nc vsec oz. da bi rekla da je lepa al pa kej..no ja vsake oci majo svojga malarja.Bomo vidl kako bo na izboru..ceprov se bojim da bo se hujsi polom kot ponavadi....
Anonymous - Pon 19 Sep, 2005 10:17
Naslov sporočila: Miss Slovenije 2005 je...
Si upate napovedati kdo bo nova Miss Slovenije?

Tukaj so kandidatke:
Image
Vir fotografije: promocijski material agencije Geržina Videoton

Seznam in vrstni red finalistk:
1. SANJA GROHAR, Kranj, 21 let, 167 cm, študentka
2. TATJANA CAF, Ptuj, 20 let, 169 cm, študentka
3. SONJA DRAGIčEVIč, Velenje, 19 let,171 cm, dijakinja
4. KATJA CUDERMAN, Preddvor, 22 let,178 cm, študentka
5. MAJA KOVAč, Ljubljana, 20 let,178 cm, študentka
6. SARA JUG, Nova Gorica, 20 let,180 cm, študentka
7. BARBARA TEKAVEC, Ljubljana, 22 let, 180 cm, študentka
8. NATAŠA PINOZA, Sevnica, 21 let, 180 cm, študentka
9. ANETA SALIHOVIč, Ljubljana, 19 let,173 cm, zobotehnik
10. MANCA ZVER, Ljubljana, 20 let,173 cm, dijakinja
11. ALEKSANDRA PETRIč, Ribnica, 20 let, 170 cm, dijakinja
12. TADEJA LAŠIC, Ljutomer, 24 let,170 cm, študentka

Izbor za Miss Slovenije, ki si ga je lani v televizijskem prenosu ogledalo 300.000 gledalcev, bo tudi letos iz Cankarjevega doma v soboto 17. septembra ob 20. uri prenašala Pop TV. Voditelj prireditve naj bi bil Boštjan Romih, med glasbenimi gosti pa naj bi nastopili Make Up 2, Rudolf Gas, Masimo Savič, Atomik Harmonik...
Sam izbor bo letos potekal na nov način in sicer bo na osnovi televotinga (51%) in žirije (49%) izbranih 6 superfinalistk. Med njimi pa bo zmagovalko izbrala ŽIRIJA.
Na spletni strani www.miss-slovenia.com med drugim od 7. septembra že poteka glasovanje za Miss Interneta.
Organizatorji sicer obljubljajo visoko profesionalni medijski spektakel. Ali bo temu res tako pa se bomo lahko kaj kmalu tudi sami prepričali. Po dosedanjih izkušnjah sodeč... No, ja... nasmeh
sapramish - Pon 19 Sep, 2005 11:00
Naslov sporočila:
/me points and laughs (a je zdej dost jasn post d ne bo zbrisan pomežik ) širok smeh
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB