Pero Piše

Obvestila - 2. rojstni dan portala Pero Usode

Bassman - Tor 18 Okt, 2005 09:19
Naslov sporočila: 2. rojstni dan portala Pero Usode
čez mesec dni bo 2. rojstni dan portala Pero Usode.
So kakšni pedlogi, kako bi to "PRAZNOVALI"?
Anonymous - Tor 18 Okt, 2005 09:33
Naslov sporočila:
V Ljubljani, seveda
IronJacX - Tor 18 Okt, 2005 15:57
Naslov sporočila:
Bassman, zrihtaj kak privat house pa bomo seksali. Js bom z jacqueline, ti pa?
Poklièunga - Tor 18 Okt, 2005 20:42
Naslov sporočila:
DAMN...pa sm mislu,da bom jz z jacqueline. Mah,pol pa ne pridem,če bo tko.
IronJacX - Tor 18 Okt, 2005 22:28
Naslov sporočila:
Sej je pa še vlk drugih punc na tem forumu
Anonymous - Tor 18 Okt, 2005 23:34
Naslov sporočila:
Dejte bit mal bol resni no pomežik

Sicer je pa najem hiše predraga stvar, saj se naši študenti vedno pritožujejo, da se preveč keša da za piknik in podobne stvari, pol pa tko noben ne pride.

Jaz bi najprej vprašala, koliko je sploh resnih kandidatov, ki bi prišli na praznovanje rojstnega dne portala Pero Usode.

Jaz sem že ena, sam to najbrž ne bo dovolj. Mogoče še kdo?
Shajtana - Sre 19 Okt, 2005 10:28
Naslov sporočila:
Mene bi znal prnest okrog ce se res zmenmo.
Anonymous - Sre 19 Okt, 2005 11:56
Naslov sporočila:
amh pretiravate, če pridete v moj kraj je najem hiše za en dan 15 čukov in še par sob je gor, sem je kako uro iz lj proti velenju
IronJacX - Sre 19 Okt, 2005 15:32
Naslov sporočila:
Par sob? I like the sound of that! Mislim, da bom kar tja odpeljal jacqueline, where we will make a LOT of love :heart:
lucka - Sre 19 Okt, 2005 15:39
Naslov sporočila:
Jebela cesta....sicer off topic...pa kaj ti nimaš punce Iron Jack???
Ali pa je zdej pri današnji mladini normalno da vsi vsepovprek skačejo po en drugem huje kot mladi zajci
CEl razvrat na potencialnem 2 praznovanju Poveja. Namesto da bi se menili kakšno tortico in kakšen okus bi imeli, je pa govora o kurbariji. jej jej :doh:
IronJacX - Sre 19 Okt, 2005 15:49
Naslov sporočila:
Lahko bi tortice razdirali po nagih ženskih telesih, pol pa lizali dol. To ne bi blo tk slabo. Aja pa, sme IronJacX, ne pa Jack.
Smooth - Sre 19 Okt, 2005 15:50
Naslov sporočila:
Beach party, da vas v morje zmecem....nimam meglenk, da pridem gor... :sail
lucka - Sre 19 Okt, 2005 16:00
Naslov sporočila:
Ahhh ti hecen primorec smeh Že itak vsi kihamo in kašljamo sedaj bi naš še pa na prisilno kopanje dal? Pa da pocrkamo vsi :doh:
Sem misnala da nas imaš kej rajši Sad

Ah Iron.... se globoko in vlažno opravičujem, upam da nisem povzročila kakšnega večjega pretresa ob napačno napisanem nicku.
Smooth - Sre 19 Okt, 2005 16:06
Naslov sporočila:
Aha....Bucka, ti bi bila prva v vodi...in pod vodo.. :sail...pa previdno s temi smajliji...saj vem no..
Anonymous - čet 20 Okt, 2005 12:58
Naslov sporočila:
Vidim da nas bo ful velik praznoval 2. rd......pa se ga nam valda spet mogla sama z Bassom napit, to nikamor ne pele!!!! pomežik širok smeh
Anonymous - čet 20 Okt, 2005 13:04
Naslov sporočila:
js bi se ga tut napila z vama, pa bi se mogla pol z lj domov pelat, kar pa ni dobro za druge udeležence v prometu, niti zame ne, pa še škifi so lahk kje...
Anonymous - čet 20 Okt, 2005 14:05
Naslov sporočila:
Po moje je to najmanjši poblem jaqueline, ker če ne drugega je kdo od članov tud že pri meni prespal oziroma če sem bol natančna prespala pa ni blo nobenih pritožb. Torej tu je problem rešen, ker je pri meni več kot dovolj prostora za spanje in vedno dobrodošla.

Samo vprašanje koliko bo še sploh zainteresiranih.

Kaj pa če kar pri meni doma nardimo žur če nas bo bol malo, sej dnevna je dost velika, pa za spat ni panike???!!!!
IronJacX - čet 20 Okt, 2005 15:11
Naslov sporočila:
Ma sej ste face pa to, sam js ne pijem, ne kadim, sam seksam, zato sm se odločo, da me ne bo.
Anonymous - čet 20 Okt, 2005 22:52
Naslov sporočila:
zdaj me zanima sam še datum
Shajtana - Pet 21 Okt, 2005 15:04
Naslov sporočila:
IronJacX Napisal/a:
Lahko bi tortice razdirali po nagih ženskih telesih, pol pa lizali dol. To ne bi blo tk slabo. Aja pa, sme IronJacX, ne pa Jack.


1. Pes , ki laja ne grize.

2. To je kao resna tema..ce tko zlo zelite med orgije odprite posebno temo pa se lohk vsi interesenti tm javte Laughing


IronJacX - Pet 21 Okt, 2005 23:00
Naslov sporočila:
Ne bodi ti pametna. Glede drugega člena se strinjam, res sem pretiraval in ni spadalo v to temo. Prvi člen si pa pošteno sfalila.
Poklièunga - Sob 22 Okt, 2005 00:19
Naslov sporočila:
jz sam spremlam kaj se kle dogaja če se mogoče kj zanimivga prkaže
Zlobko - Sob 22 Okt, 2005 09:18
Naslov sporočila:
Ojlarijadri, tralalalal.......
No jest bi bil ZA!
torej bomo pijan trio BASS, JAGODA in moja malenkost. Samo še zment se mormo kje se ga bomo napil. :piir
Anonymous - Pon 24 Okt, 2005 10:57
Naslov sporočila:
Ni problema, še kdo mogoče???
Anonymous - Pon 24 Okt, 2005 19:13
Naslov sporočila:
mene pa tk neb meli zraven, kajne?
lucka - Pon 24 Okt, 2005 19:30
Naslov sporočila:
jagoda Napisal/a:
Po moje je to najmanjši poblem jaqueline, ker če ne drugega je kdo od članov tud že pri meni prespal oziroma če sem bol natančna prespala pa ni blo nobenih pritožb. Torej tu je problem rešen, ker je pri meni več kot dovolj prostora za spanje in vedno dobrodošla.


Jst po temle vidim da si dobrodošla a ne da Sej si vendar povejevka Razz

Kaj se to prav, sami se ga pa menda ne bojo napil a ne a ne širok smeh
Anonymous - Pon 24 Okt, 2005 20:00
Naslov sporočila:
js bi sam rada vedela, kdaj in kje, pa da si splaniram prosti čas
IronJacX - Tor 25 Okt, 2005 00:50
Naslov sporočila:
A ne bi šlo drugač proslavljat, kot pa z alkoholu?? Mater pa tolk je drugih stvari. Sorry sam js ga sovražim. Sej če vam paše, zakaj pa ne...
Bassman - Tor 25 Okt, 2005 09:19
Naslov sporočila:
no datum bo v novembru, kdaj pa napišite predloge.
Anonymous - Tor 25 Okt, 2005 12:59
Naslov sporočila:
Jaz imam pa med frendi in sorodniki same škorpijone in strelce, z mano vred, tako da sem do januarja ob vikendih polno zasedena. nasmeh
Poklièunga - Tor 25 Okt, 2005 20:40
Naslov sporočila:
jz sam spremlam kaj se kle dogaja če se mogoče kj zanimivga prkaže...da pridem pogledat oz. pomagat
Anonymous - Tor 25 Okt, 2005 21:30
Naslov sporočila:
Sem na pamet zračunala, sam men se zdi da je 13. sobota čez dobrih 14 dni....abi to šlo?

In jcqueline seveda da si dobrodošla, tako kot je rekla lucka, ki je tradicjonalno seveda ne bo pomežik
Bassman - čet 03 Nov, 2005 16:39
Naslov sporočila:
Ok tkole je 12.11.05 je žur FORM žur, kdor pride, pride kdor ne pač.
prijavite se tuki!

Anonymous - Pet 04 Nov, 2005 03:08
Naslov sporočila:
Sporočam vsem potencjalnim kandidato udeležbe praznovanja rd peresa usoda, da se bo praznovanje odvijalo pri meni doma, če bodo okoliščine dane, kar pomeni da bom še potrdila, če bo to izvedljivo.

če se seveda strinjate in če nas ne bo ravno 50 kom. kar močno dvomim.
Seveda je moja dnevna soba dovolj prostorna da če želite, lahko brez problema prespite pri meni seveda vsak v svoji spalki ali kakorkoli že pomežik

Za točnejše informacije vam še sporočim, vi pa napište prijave in če se s tem strinjate.

Hvala
lucka - Pet 04 Nov, 2005 09:07
Naslov sporočila:
jagoda Napisal/a:

Seveda je moja dnevna soba dovolj prostorna da če želite, lahko brez problema prespite pri meni seveda vsak v svoji spalki ali kakorkoli že pomežik


DAmn spalke pa res nimam.... no sm pa misnala da bom lahka prespala pr tebi v postelji med tvojimi medvedki :crying1:



Ampak vseeno pohvalo za to da ponujaš svoj osebni in zasebni prostor za potrebe vsesplošnega rajanja. Am...upam da bodo udeleženci na koncu pomagali pospravit vrečke od čipsa in smokija. fredi:
Anonymous - Pet 04 Nov, 2005 11:13
Naslov sporočila:
Me veseli, da se v tem portalo, tako kot v emni, skriva nekaj škorpijonskega. Sam jaz bom 12. novembra raje na svojem partyju. nasmeh
Shajtana - Pet 04 Nov, 2005 13:16
Naslov sporočila:
Hmm jagoda sam to je problem da je tvoj dom rahlo odaljen od javnega prevoza...

Off topic: Kmal bom mela 3000 postov..hudo cool:
-Naya- - Sob 05 Nov, 2005 17:18
Naslov sporočila:
Opa... lepo... vendar še razmišljam KAKO in čE sploh bi bilo izvedljivo... nasmeh
Se še ne prijavljam...
Gruntam... Gruntam... Gruntam...
lucka - Sob 05 Nov, 2005 18:58
Naslov sporočila:
Ah no Naya sej če lahka prespiš pr Jagodki pa ja ne bi smel bit problem. Vzameš tamalega, košaro, plenice in gasa v ta konec. Za socializacijo malega ni nikoli prezgodaj nasmeh
Shajtana - Pon 07 Nov, 2005 09:37
Naslov sporočila:
Hmmm bo ze pr teh mescih zurer ratu smeh Mislm ne sj tko je kul k pr Jagodi pac ga lohk das spat pa vse ostale obrede lohk opravis normalno. pomežik
-Naya- - Tor 08 Nov, 2005 14:09
Naslov sporočila:
Vse ostale obrede opravim??? Laughing
Ma ja bova z Jagodo pregruntale kako in kaj. Malo mi je zoprno ker že tako nič ne spim, pa si težko privoščim noč brez spanca. Pa pikc vas bo budil, če bi prespala tam... in še milijon stvari... skratka, bom pregruntala. pomežik
lucka - Tor 08 Nov, 2005 14:31
Naslov sporočila:
JAo Naya to je pa že zdej en cel kup kompliciranja. če si nečesa želiš, če maš æeljo nekam pridet prideš pa konec. NE pa miljontavžent enih izgovorov.
Sej verjetno ne bo fešta do jutra, niti ne kaka huda orgija da ne bi mogla skočit do tamalega in ga nafutrat in previt če bo jokal.
Poklièunga - Tor 08 Nov, 2005 19:57
Naslov sporočila:
Ne bo orgije? Eh...pol pa ne bom pršu.
Bassman - Sre 09 Nov, 2005 12:22
Naslov sporočila:
No dejte se zjasnit, kdo bo prišel na žurko?
Shajtana - Sre 09 Nov, 2005 12:25
Naslov sporočila:
Jaz sm ze povedala da nimam prevoza.
Bassman - Sre 09 Nov, 2005 15:53
Naslov sporočila:
Shajtana Napisal/a:
Jaz sm ze povedala da nimam prevoza.

Bomo že našli enga da te bo pelal.
Anonymous - Sre 09 Nov, 2005 20:35
Naslov sporočila:
ja pa tk povem, da nisem nardila tehničnega, ker mi je križ na polsivini crknu in imam avto pri mehaniku, pa še zadnje pakne mi mora menjat
ja sem skoz misnla prit, zdaj pa pa tut js nimam prevoza
men je tk žal, ker sem vas enih par, seveda če bi prišli, full želela spoznat
men je tk bed zarad tega
lucka - Sre 09 Nov, 2005 20:59
Naslov sporočila:
jacqueline Napisal/a:
men je tk bed zarad tega


:kss No no no sej bo še kako srečanje , ni ne prvo ne zadnje, tak da nč jokat pa solzit točit.
Sploh pa glede na to da "po vsej verjetnosti" ne bo nikogar drugega razen našega vrlega šefa in Jagodke, bi pa mogoče lahko vse skupaj prestavli?

Em šefe pa menda ja ne bo žur na Martinovo soboto Confused ?
Anonymous - Sre 09 Nov, 2005 21:08
Naslov sporočila:
js se tut strinjam s lučko
Shajtana - čet 10 Nov, 2005 10:55
Naslov sporočila:
No stvar je zdaj taka:
Jagodka se ful opravicuje ker se nic ne oglasi ampak sploh ne pride do racunalnika. Prslo je do sprememb in zadeva ne more bit pri njej doma..
Dobimo se v Klubu 300 ( Bowling v Dravljah..) v soboto ob ene 21h...vsi k pridete roke gor. smeh
Bassman - čet 10 Nov, 2005 14:26
Naslov sporočila:
Ok jst pridem, se vidimo!
Anonymous - čet 10 Nov, 2005 15:32
Naslov sporočila:
Ja zdej sem pa prišla na kratko do računalnika in se še enkrat opravičujem, ampak sem mislila da bo prazna bajta pa žal ne bo in nošem staršem po glavi skakat in bo tristotka po moje kar uredu, se pravi da se vidimo v soboto.
No kdo še pride no????
Bassman - čet 10 Nov, 2005 16:44
Naslov sporočila:
Pa še Martinovo je, to bo blo zuper
Zlobko - Pet 11 Nov, 2005 09:21
Naslov sporočila:
super....za tiste ki ne pijejo vina, bo super, za ostale pa ....piz****ja.
spet bo cela divizija taplavih na cesti.
Shajtana - Pet 11 Nov, 2005 09:43
Naslov sporočila:
Ja zame je 90% da pridem...vsaj sam na pjacko nasmeh da se vino sproba..pol pa ne vem mislm da se mi bo plesal..zato pa 300ka ni glih a ne...
Anonymous - Sob 12 Nov, 2005 19:13
Naslov sporočila:
Joj niste resni....no jaz pidem na pijačo, pol pa kdor pride prav kdor pa ne, si je pa sam kriv pomežik
Anonymous - Sob 12 Nov, 2005 23:00
Naslov sporočila:
no, js pa mislim na vas k ste skupi tam...
Bassman - Ned 13 Nov, 2005 13:16
Naslov sporočila:
No 2 rojstni dan portala Pero Usode je popolnoma uspel, bil sem blažen med ženami.
lucka - Ned 13 Nov, 2005 13:31
Naslov sporočila:
Krasno da ste se imeli lepo...upam da vsaj pol tolko dober kot sm se imela jst fredi:
SAmo Bass je pa tole jako skopa informacija...dej no šefe mal več povej za nas firbce , ki nismo bili tam
Bassman - Ned 13 Nov, 2005 13:35
Naslov sporočila:
lucka Napisal/a:
Krasno da ste se imeli lepo...upam da vsaj pol tolko dober kot sm se imela jst fredi:
SAmo Bass je pa tole jako skopa informacija...dej no šefe mal več povej za nas firbce , ki nismo bili tam



ja nč, bo treba drugič prit pogledat in videt, kako je bilo.
Razz
lucka - Ned 13 Nov, 2005 13:40
Naslov sporočila:
A je bilo tolk oh in sploh, da tega nočeš tega delit z nami

Ah zdej bom mogla it pa kr v kopalnco pod umivalnik sedet...a se morem fejst sekirat ker me ni blo??? :shock:
Anonymous - Ned 13 Nov, 2005 22:36
Naslov sporočila:
Citat:

No 2 rojstni dan portala Pero Usode je popolnoma uspel, bil sem blažen med ženami.


Citat:
ja nč, bo treba drugič prit pogledat in videt, kako je bilo


Joj, to pa ni glih dobra reklama, no. Pa ne morem jaz recimo skenslat svoj RD party (s ful tipčki) zato da grem nekam kjer so same babe! Pa bass, pardooon. nasmeh
V glavnem, premal atraktivno.
Shajtana - Pon 14 Nov, 2005 09:40
Naslov sporočila:
Hja mogoce se mors pa vprasat kako da smo ble vse pripravljene tm z njim sedet , da je bil pol dejansko blazen.. fredi: :rdec:
Bassman - Pon 14 Nov, 2005 11:13
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
Citat:

No 2 rojstni dan portala Pero Usode je popolnoma uspel, bil sem blažen med ženami.


Citat:
ja nč, bo treba drugič prit pogledat in videt, kako je bilo


Joj, to pa ni glih dobra reklama, no. Pa ne morem jaz recimo skenslat svoj RD party (s ful tipčki) zato da grem nekam kjer so same babe! Pa bass, pardooon. nasmeh
V glavnem, premal atraktivno.

ti tiak nimaš kej gledat tipčkov, kvečjemu samo tvojga.
fredi:
lucka - Pon 14 Nov, 2005 12:12
Naslov sporočila:
Bassman Napisal/a:
ti itak nimaš kej gledat tipčkov, kvečjemu samo tvojga.
fredi:


Ah ktera traparija. Jst še vedno zagovarjam mnenje, da čeprav smo na dieti še vedno lahko pogledamo jedilnik, samo zaužit kej dol z njega pa ne bi bilo pametno.
Tako da gledanje je popolnoma dovoljeno in sprejemljivo, če ne drugega si na kakem primerku vsaj malo oči spočijemo in dioptrijo popravimo širok smeh

A pol šefe praviš, da ne bomo nič insajderskih informacij dobil Confused
Shajtana - Pon 14 Nov, 2005 12:27
Naslov sporočila:
Ne, ne..o enih stvareh se pac ne govori pomežik
Anonymous - Pon 14 Nov, 2005 12:59
Naslov sporočila:
Citat:
ti tiak nimaš kej gledat tipčkov, kvečjemu samo tvojga.
Fredi


Haha, seveda. Tebe bom vprašala za dovoljenje. Gledam jaz lahko kar hočem. česa se pa smem dotikat, je pa že drugo vprašanje nasmeh
Bassman - Pon 14 Nov, 2005 13:21
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
Citat:
ti tiak nimaš kej gledat tipčkov, kvečjemu samo tvojga.
Fredi


Haha, seveda. Tebe bom vprašala za dovoljenje. Gledam jaz lahko kar hočem. česa se pa smem dotikat, je pa že drugo vprašanje nasmeh


sej nisem reku, da moraš mene vprašat, ampak tak je nepisan zakon, če maš tipa¸te drugi tipi ne zanimajo.
Shajtana - Pon 14 Nov, 2005 14:42
Naslov sporočila:
Off topic:
A je pol tud nenapisan zakon da tipi k majo zensko sploh ne pogledajo druge in da jih tud slucajno ne zanimajo?
K pol jaz zvim v brezzakonju smeh
Anonymous - Pon 14 Nov, 2005 15:48
Naslov sporočila:
Citat:
sej nisem reku, da moraš mene vprašat, ampak tak je nepisan zakon, če maš tipa¸te drugi tipi ne zanimajo.

A dej, dej. Jaz sem estet po duši, pa te fore.nasmeh Hecam se.
Pa ne morem se sam z ženskami skoz menit, ker se nam potem teme ciklično ponavljajo, tako kot še kaj drugega vsak mesec. Fora je sam v tem, da so ta boljši žuri tisti, kjer je mešana družba, približno v razmerju 50:50. Sam za to gre. Drugače sem pa zvesta pa to. In obstaja enposeben pogled s katerim lahko gledam samo na svojega partnerja. Nič bat, ne zaljubim se ne na prvi ne an drugi ne na noben POGLED. Šteje drugega. Sploh pa, če nekoga mal milo pogledam, še ne pomeni, da me zanima.
lucka - Pon 14 Nov, 2005 16:16
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
Sploh pa, če nekoga mal milo pogledam, še ne pomeni, da me zanima.


DAmn jst pa misnala da te zanimam :doh:
Anonymous - Pon 14 Nov, 2005 18:42
Naslov sporočila:
Ja fajn je blo....muzika je bla svetovna.....je kar tol z mano plesal pomežik

Drugega pa ne povem, če drugi nočejo, tud jaz ne bom.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB