Pero Piše

Članki - Nova storitev SMS zgrešeni klic

Bassman - čet 27 Okt, 2005 08:40
Naslov sporočila: Nova storitev SMS zgrešeni klic
24. oktober 2005– Družba Mobitel je danes, 24. oktobra 2005, uporabnikom Mobitel GSM/UMTS ponudila novo storitev SMS zgrešeni klici, ki omogoča beleženje klicev, opravljenih na uporabnikovo mobilno številko, v času njegove nedosegljivosti. S ponovnim vklopom mobilnika uporabnik prejme sporočilo SMS z informacijo o zgrešenih klicih. Storitev je namenjena uporabnikom Mobitel GSM/UMTS in je brezplačna.

Uporabnik storitev vklopi tako, da pošlje sporočilo SMS s ključno besedo KLIC na številko 1918. Uporabniku se obračuna zgolj poslano sporočilo SMS z zahtevo za vklop storitve (20 SIT za naročnike in 21 SIT za Mobiuporabnike), medtem ko so vsa prejeta sporočila SMS, ki vsebujejo informacijo o zgrešenih klicih, brezplačna, tudi ko se uporabnik nahaja v tujini.

vir:www.mobitel.si
lucka - čet 27 Okt, 2005 09:29
Naslov sporočila:
TOle je pa več kot dobra informacija
Anonymous - čet 27 Okt, 2005 12:39
Naslov sporočila:
Meni osebno se to zdi uporabno predvsem za tujino. Tam imam gsm ob določenih urah izklopljen predvsem iz finančnih razlogov, medtem ko ga doma izklopim vedno, ko hočem imet mir in mi je čist vseeno kdo kliče, še raje vidim, da sploh ne vem kdo vse mi je hotel težit. če me pa kdo res tako nujno potrebuje, pa ni vrag, da se ne bo potrudil en sms nakracat.
Drugače pa je vsaka novica o kakršnikoli zastonj mobilni storitvi seveda dobrodošla. nasmeh
Shajtana - čet 27 Okt, 2005 12:44
Naslov sporočila:
Jaz sem izklopljena ponavad sam takrat k mi zmanjka baterije..zato mi je ta storitev prov vsec ..se posebi k sm firbec pa ker mi zmanjka baterije ob najbolj neprimernih casih...
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB