Pero Piše

Računalništvo, Audio in TV - TOR in TORcp

Bassman - Tor 13 Dec, 2005 15:34
Naslov sporočila: TOR in TORcp
Razvjialci progtramske opreme so naredili programa, ki omogočata anonimno brskanje, čvekanje in prenašanje datotek.
Najprej namestite TOR
nato pa namestite TORcp

Vse kar morate nastaviti je potem, program, s katerim hočete biti anonimni na internetu.
Najprej odprete nastavitve programa, naprimer mozilla MIRC, nastavite proxy (proxy4a) ter vnesete IP naslov 127.0.0.1
ter port 9050.
nakar ste brez skrbi, da bi kdo spremljal, kaj vi počnete na internetu.
Pa še navodila za nastavitev različnih programov TOR nastavitve
Anonymous - Tor 13 Dec, 2005 19:01
Naslov sporočila:
In zakaj bi to počeli? nasmeh
Sej ta tor ni čist nova zadeva. Meni so to že nekaj časa nazaj naštimali, ker sem imela skoz probleme z računalnikom (več uporabnikov na istem ip) in zablokiranimi stranmi, sam se mi ni dalo uporabljat. Tudi zdaj imam tak specialen internet, da je žal več uporabnikov, pa me vseeno ne mika, da bi se skrivala na netu. če komu kaj koristijo podatki, kaj počnem, go ahead, make my day!
Bassman - Tor 13 Dec, 2005 22:57
Naslov sporočila:
No to je za tiste, ki jim pa to koristi, kakorkoli.
čeprav nimam kaj skrivat, ampak všeč mi je če je¤¤¤¤¤¤ mal velikega brata!
Anonymous - Tor 13 Dec, 2005 23:30
Naslov sporočila:
Sumljiv si ti meni Bass. Da nimaš ti kakšno dvojno življenje,a? nasmeh
Drugače pa mene bolj zanima, če obstaja kak normalen program za zaščito e-maila pred "velikim bratom".
Bassman - Sre 14 Dec, 2005 00:15
Naslov sporočila:
he he he, sumljiv, ker skrbim za vas.
ja tud za maile je ta program, zdej če nočeš, da kdo ve, komu pošiljaš maile, če pa bi rada zaščitila vsebino, ga moraš pa zakodirat.
sicer pa moraš točno povedat, kaj želiš.
Shajtana - Sre 14 Dec, 2005 09:09
Naslov sporočila:
No tole si bom jaz doma nastimala..kaj pa koga briga kaj jaz na netu delam oz. kere strani obiskujem...
Anonymous - Sre 14 Dec, 2005 09:25
Naslov sporočila:
Bassman Napisal/a:
he he he, sumljiv, ker skrbim za vas.
ja tud za maile je ta program, zdej če nočeš, da kdo ve, komu pošiljaš maile, če pa bi rada zaščitila vsebino, ga moraš pa zakodirat.
sicer pa moraš točno povedat, kaj želiš.


Kaj želim? Hehe, trenutno nimam dovolj časa za prosti spis. nasmeh
Kar pa zadeva razno maskiranje na internetu, pa mene zanima samo zaščita vsebine, pa še to sam ene par službenih mejlov.
Bassman - Sre 14 Dec, 2005 09:36
Naslov sporočila:
nastaviš si geslo za vstop v outlook.
Anonymous - Sre 14 Dec, 2005 09:40
Naslov sporočila:
čak no mal, pa sej nisem blond. nasmeh Geslo imam naštimano. Mene zanimajo drugačne zadeve, recimo, če kakšne državne varnostne službe čekirajo mejle denimo siolovim uporabnikom ipd. Ne pa če mi moj tip mejle bere ( to itak vem, da mi nasmeh ).
Bassman - Sre 14 Dec, 2005 09:51
Naslov sporočila:
KillerCat Napisal/a:
čak no mal, pa sej nisem blond. nasmeh Geslo imam naštimano. Mene zanimajo drugačne zadeve, recimo, če kakšne državne varnostne službe čekirajo mejle denimo siolovim uporabnikom ipd. Ne pa če mi moj tip mejle bere ( to itak vem, da mi nasmeh ).


ja za to, pa uporabiš TOR.
Ali pa ko pošiljaš mail, ga pošlješ kriptirano.
V ZDA je prepovedano pošiljat kriptirane maile.
Anonymous - Sre 14 Dec, 2005 09:55
Naslov sporočila:
A tako je to. Muchos gracias. Torej bomo uporabljali TOR.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB