Pero Piše

Ljubezen in odnosi - ljubezen preko interneta

emily - Pon 16 Jan, 2006 22:20
Naslov sporočila: ljubezen preko interneta
hey, moj prvi post tukaj!nice to met ya all! :flowerman:

okay, ljubezen preko interneta...vaše mnenje o tem...jo je možno najti, se obrdrži..?pasti pa itak vsi poznamo...razpište se...
lucka - Pon 16 Jan, 2006 22:33
Naslov sporočila:
Lepo da je to tvoj prvi post, ampak predno odpiraš nove teme ti priporočam da pogledaš če takšna tema že obstaja,ker smo tole prežvekovali par mesecev nazaj in lahko tam nadaljuješ.
emily - Pon 16 Jan, 2006 22:34
Naslov sporočila:
se opravičujem...nerada obujam stare teme...ožalujem.
lucka - Pon 16 Jan, 2006 22:35
Naslov sporočila:
Tema je tema in če je odprta potem nadaljuj tam.
dying_angel - čet 15 Feb, 2007 19:02
Naslov sporočila:
sem že mala love preko interneta pa se ni obdržala...pa sploh tega več nočem poskusit
Antigona - čet 15 Feb, 2007 19:10
Naslov sporočila:
dying_angel @ Thu 15 Feb, 2007 18:02 Napisal/a:
sem že mala love preko interneta pa se ni obdržala...pa sploh tega več nočem poskusit


haha a zarad t6ega ker si ga po i. spoznala...zarad interneta bad stuff a
dying_angel - čet 15 Feb, 2007 20:17
Naslov sporočila:
kdo si ti? Rolling Eyes
Antigona - Pet 16 Feb, 2007 10:04
Naslov sporočila:
kaj ma pa to veze?

hočem ti rečt, da način spoznavanja v taki meri ne odloča o tem, kako se bo zveza razpletla in ne priča o tem, da je slab človek itd...

tko kot da bi spoznala nekoga na faksu in potem nama ne bi šlo in potem ne bi hotela nobenga več iz faksa... ni se ti treba glih tko butasto omejevat.
LadyBird - Pet 16 Feb, 2007 10:09
Naslov sporočila:
Jaz mislim da so to taki časi, da je velik stvari in je treba vse poskusit! če si iščeš ljubezen preko neta ok! Zakaj pa ne? Saj lahko najdeš ful dobre kolege in tudi nove ljubezni! Jaz npr. sem pred kratkim končala z enim tipom, in mi nekak odgovarja da sem tuki gor in si pišem z različnimi ljudmi! Sam da fotr ne ugotovi da to delam med delovnim časom - potem bo cela frka!
Antigona - Pet 16 Feb, 2007 10:11
Naslov sporočila:
ladybird, ti zamenji službo...najslapš je delat pri starih.
LadyBird - Pet 16 Feb, 2007 10:15
Naslov sporočila:
Ne, saj ne delam pri njem, ampak v istem podjetju. On je direktor za proizvodnjo, jaz pa delam v kontrolingu. Sam me, ko ima čas, obiskuje in mi govori kako se to dela, blablabla,..... Saj sem imela srečo da sem dobila službo, ne bi je rada kar tko pustila.
Antigona - Pet 16 Feb, 2007 10:24
Naslov sporočila:
nej ti neha pod prste gledat, to ni zdravo. Kar povej mu, da se boš že sama znašla, da pa je fajn itd. in lahko gresta kdaj na kosilo.
Bassman - Pet 16 Feb, 2007 10:28
Naslov sporočila:
Ja zveza prek neta, je enako kot pa če osbo spoznaš v živo, nima nobene veze glede na to, ali se bo zveza obdržala ali ne.
LadyBird - Pet 16 Feb, 2007 10:33
Naslov sporočila:
Antigona moj oči je pač perfekcionist, nikol ne bo čist zadovoljen. Za kosilo z mano pa nima nikol časa Sad
Tebi Brussman pa lep pozdrav! S tabo se pa ne strinjam popolnoma. Men se zdi fajn da se zveza z nekom prek neta obdrži. Saj je on tud nek del tvojga življenja, a ni? Sicer to ni vsak, pa vendar.
Mojsa - Pet 16 Feb, 2007 10:33
Naslov sporočila:
Jah jaz nikol nisem iskala zveze preko neta, ssem pa moja dva zadnja točno to. Enkrat sem dala oglas da iščem plesalca za salso in se je pač javil tud en tak, ki je bil kasneje moj fant, že od prvega dne ko sva se srečala, s tem ki sem zdaj je pa isto, ko me je slučajno zahaklal na ircu in ko sva se tako pogovarjala, sva pač potem se želela še spoznat in je pač spet blo to to. In tud men se to ne zdi nič tazga, sam eni pa tak big deal delajo iz tega.

Še najbolj glupi komentarji ki sem jih jaz dobila so bili, da to pa ja ne morem se z nekom kr tako dobit, kaj pa če me ubije, a ni bolše it ven žurat pa tam nekoga spoznaš. Ja a tist me pa ne more ubit al kaj? Kaj vse folk ne spravi skup jao.
Antigona - Pet 16 Feb, 2007 10:34
Naslov sporočila:
čak lady, mal si zabluzla, ne razumem čist.
LadyBird - Pet 16 Feb, 2007 10:43
Naslov sporočila:
Ja, men to oči tud govori! Kao da so vsi na netu psihiči. Da naj si z nikomer ne pišem in z nikom ne govorim, da me bo najdel in mi neki naredil! umira od smeha
A tisti ki ga srečamo na cesti pa niso nevarni? To sam starejši govorijo! Laughing
Antigona - Pet 16 Feb, 2007 10:50
Naslov sporočila:
ja sej veš oni nisop z netom gor rasli, njih je tega mal strah.
LadyBird - Pet 16 Feb, 2007 10:58
Naslov sporočila:
Ja, pa saj to je to!! Ne mormo jim zamerit!! Sam če bi oni videl kaj net vse ponuja, tud dobre kolege, bi blo drugač!
Bassman - Pet 16 Feb, 2007 11:02
Naslov sporočila:
LadyBird @ Pet 16 Feb, 2007 9:58 am Napisal/a:
Ja, pa saj to je to!! Ne mormo jim zamerit!! Sam če bi oni videl kaj net vse ponuja, tud dobre kolege, bi blo drugač!


no pod nos jim lahko vržeš zadnjo ugrabitev 19 letnice!
Antigona - Pet 16 Feb, 2007 11:04
Naslov sporočila:
ampak ej
men se zdi net kar se tiče komunikacije totalna pridobitev, kljub anomalijam... se anomalije so vedno ane. Povsod. Drugča pa jaz z enimi ljudmi ne bi mogla vzdrževat stikov sploh, če ne bi bla na netu. Še z mami včasih! Pač lajf je tak, da smo nasičeni z vsem sranjem, net lah to olajša. Pa na netu sem spoznala velik fajn ljudi.
LadyBird - Pet 16 Feb, 2007 11:05
Naslov sporočila:
Ja, to pa je res kriza! Zato pa raje nikamor ne grem, kot da bi morala na štop! Raje sem tuki in se z vami zabavam!! Laughing
Antigona - Pet 16 Feb, 2007 11:08
Naslov sporočila:
štop je men že skos mal nagravžn...sm pa štopala velik včasih. Sam pol sm se zaèela zavedat, da sem preveč zaupljiva. Lah se ti kej tazga zgodi, k se ne da popravt! Moj sošolec je štopal in ga je ena naklana sv¤¤¤¤¤ pobrala in sta mela ful hudo prometno nesrečo, tko da model ni vido 1 leto na eno oko in so mu ga kr zašil skup.
Bassman - Pet 16 Feb, 2007 11:08
Naslov sporočila:
Antigona @ Pet 16 Feb, 2007 10:04 am Napisal/a:
ampak ej
men se zdi net kar se tiče komunikacije totalna pridobitev, kljub anomalijam... se anomalije so vedno ane. Povsod. Drugča pa jaz z enimi ljudmi ne bi mogla vzdrževat stikov sploh, če ne bi bla na netu. Še z mami včasih! Pač lajf je tak, da smo nasičeni z vsem sranjem, net lah to olajša. Pa na netu sem spoznala velik fajn ljudi.


Ja dejansko ima ta način spoznavanja folka prednost, ker lahko prej malo spoznaš, kakšen človek se skriva za PCjem, preden ga spoznaš v živo, rečmo razmišljanje in način razmišljanja.

medtem ko tistga k ga spoznaš v živo ne more tako hit naštudirat.
Antigona - Pet 16 Feb, 2007 11:10
Naslov sporočila:
ja sam k¤¤¤¤¤...je pa važn da ti je simpatičen. tud sam za frenda. pol če ti je, lah marsikero stvar spregledaš.
LadyBird - Pet 16 Feb, 2007 11:10
Naslov sporočila:
Ja, to je res! Men je ful všeč če si z nekom pišem prek neta, ker človeka vsaj mal bolj spoznaš. Včasih pa me kdo tud ful raz(vz)buri!! Embarassed
Antigona - Pet 16 Feb, 2007 11:11
Naslov sporočila:
jupi! sej toj lušn...kokr ena igra.
LadyBird - Pet 16 Feb, 2007 11:14
Naslov sporočila:
Ja, sam je škoda da ni v živo! zid
Antigona - Pet 16 Feb, 2007 11:25
Naslov sporočila:
hehe sam vsen je fajn, ane.
Mojsa - Pet 16 Feb, 2007 11:49
Naslov sporočila:
no jaz že takoj na začetku ugtovim, koga na netu se splača, da se ga kasnej spozna, koga pa se samo na netu obdrži za krajšanje časa, pa za razne zadeve. Mam enega italijana v Trstu s katerim sma si včasih full fu¤¤¤¤š slike pošiljala, pa preko kamere se zaj¤¤¤¤¤¤, ampak za srečat mi ga pa nekak ni.Tud mam nekaj slovencev takih, sam za rajcat ko ti je dolgčas, pač to rada počnem. Na primer temu mojemu fantu pa tud približno nisem v tistem mescu kar sva na netu visela o kakem seksu govorila, ker sem pač vidla, da se da iz njega tud kaj druga dobit kot samo dirty talk.


layd mogoč bi mogla tako probat. jaz sem to že nardila in je neznansko super. če bi rada akcijo seveda. Pač se po netu z nekom zmeniš, po slikah vidiš da je simpatičen, se dobita in dasta dol. Pa boš mela še nekaj v real lifu. hehe
LadyBird - Pet 16 Feb, 2007 12:10
Naslov sporočila:
Zanimivo Mojsa, zanimivo. Velikokrat se mi dogaja, da me moški hočejo v pojstlo dobit, sam se ne dam! Razz Se bodo moral mal potrudit da me bodo dobil. Men je to ful všeč, da se moški potrudi zame in mi dokaže da me hoče!
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB