Pero Piše

Zanimivosti - Prijaznost povzroča depresijo

Admin. - Tor 21 Mar, 2006 06:45
Naslov sporočila: Prijaznost povzroča depresijo
Ljudje, ki so zaradi narave svojega dela prisiljeni k nenehni prijaznosti, imajo nekoliko povečano nevarnost depresije.

Preberi vse...

Izvor: Svarog: Novice iz sveta znanosti in tehnologije
Izobra?evalni portal Svarog
Shajtana - Tor 21 Mar, 2006 08:53
Naslov sporočila:
To je men cist jasn brez znanstvenikov hehehe smeh
Anonymous - Tor 21 Mar, 2006 11:12
Naslov sporočila:
tud men je to jasno brez znanstvenikov, k sem delala na občini se je to nenehno dogajalo, sem megla nenehno bit prijazna in oh in sploh na uslugo, pol sem včasih kar znorela, sodelavka se mi je pa smejala, no saj se je to njej tud dogajalo, pol sva se pa račun tega včasih še smejali
sapramish - Tor 21 Mar, 2006 13:19
Naslov sporočila:
no pol bom pa cis zoprna ratala pa bo bols pomežik
EnigmA - Sre 22 Mar, 2006 10:54
Naslov sporočila:
Sam si pa pol zamislite, da imate takšno službo, kjer morate biti non stop prijazni. In če nisi že po naravi 24/7 prijazen, kaj se pol zgodi, ko prideš domov. Domači še sam gledajo enga sitnega človeka.
Mojzes - čet 23 Mar, 2006 01:50
Naslov sporočila:
opravljanje takega dela, je pod mus menjavati delo nekajkrat
Shajtana - čet 23 Mar, 2006 09:36
Naslov sporočila:
Ah recmo jaz vcas k mam ful naporen dan v sluzbi pa tud morm bit prjazna pa vse..pol k pridem dam rabim ene pol ure da k sebi pridem..k sploh z nobenim ne komuniciram pa tko naprej. No in pol je hitr boljs smeh ampak ce mi pa takrat kdo mori pa se hoce na vsak nacin pogovarjat z mano pa tko naprej ratam pa zoprna in sitna.
lucka - čet 23 Mar, 2006 11:30
Naslov sporočila:
če si prijazen si prijazen, če tega nimaš v sebi in si prijazen na silo.... Zato sem jst raje vedno zoprna pomežik
Shajtana - čet 23 Mar, 2006 13:22
Naslov sporočila:
Hm jaz sm po naravi prjazno bitje..ampak vcas mas pa tud ti slab dan pa nacete zivce pa tko naprej..
timatic - čet 23 Mar, 2006 16:20
Naslov sporočila:
danes sem bil prijazen do šefa...zdaj se pa počutim rahlo depresivno...
Mojzes - Pet 24 Mar, 2006 14:55
Naslov sporočila:
ja, tako se prec opazi,če zdrzis sezonsko"prijaznost do strank..ali je to v tebi, al pac ni, zato menjaj delo, laho pa bi to vedeli ze prejle, kajti podarjati ljudem umetne nasmeske, fejtaaaaaaaaaaaa to je tko,kot da bi imel na majici napisano, ";ne bom bil priden, ker nisem na volji"
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB