Pero Piše

Osebno! - Mojsa vse najboljše

lucka - Sob 22 Apr, 2006 12:21
Naslov sporočila: Mojsa vse najboljše
Vse naj naj za tvoj rojstni dan in veliko ljudi ki bodo hodili s tabo kolesarit, fotkat ......

Image
Bassman - Sob 22 Apr, 2006 12:46
Naslov sporočila:
Vse najboljše za RD, želim tudi jaz!
senior - Sob 22 Apr, 2006 14:32
Naslov sporočila:
Image klikni
sapramish - Sob 22 Apr, 2006 19:30
Naslov sporočila:
vse najbolse pa se veliko fotografskih ekspedicij, dobre druzbe in cimvec uresnicenih zelja
sieagel - Sob 22 Apr, 2006 20:59
Naslov sporočila:
Naj se ti uresničijo vse tiste želje, za katere misliš da so neuresničljive. In seveda čim več fotografskih užitkov, takšnih in drugačnih, samo da ti bo lepo in da se boš počutila kar se da najbolje.

Vse najboljše Mojsa

Mwwwaaaaaaa
timatic - Ned 23 Apr, 2006 08:27
Naslov sporočila:
vse najboljše ter uresničitev tako velikih, kakor tudi majhnih, skritih in splošno znanih želja ti želim...
happy b-day... rožice dam
Shajtana - Pon 24 Apr, 2006 08:19
Naslov sporočila:
Vse najboljse tud iz moje strani...pa da bos tko vesela in spokocna kt un tvoj kuzek na avatarju! smeh
Mojsa - Pon 24 Apr, 2006 11:55
Naslov sporočila:
JUUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj kako ste me razveselili. To pa sploh nisem pričakovala od vas. Saj ne da niste fajn, sam vseeno, super ste. :loveit:
Pa hvala za vse želje. Hecno kako ste mi zaželeli stvari ki si jih želim, kot da me poznate osebno. Še kdo ki me osebno pozna nebi včasih vedel kaj mi naj zaželi pol pa težijo z tem da bi nardila šolo pa take. Hvala torej še enkrat, če ma kdo čas naj pride danes na moj žur ob devetih zvečer v rožni dolini, blok 1, prvi štuk, kuhna pri sobi 240. Vabljeni! :flowerman:

Aja, pa senjorju hvala za slikico, drugače pa 26 svečk bi naj gorelo žeeeeeee...... :wacko:
Poklièunga - Tor 25 Apr, 2006 00:07
Naslov sporočila:
Uhhhh....žur,jz pa zamudim.

Aja...vse najboljše in ne bom nč dolgovezil...
EnigmA - Tor 25 Apr, 2006 07:22
Naslov sporočila:
Še od mene vse naj naj... z mal zamude
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB