Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Zlomiti

Bassman - Ned 16 Jul, 2006 10:32
Naslov sporočila: Zlomiti
Zanima me, ali ste sposobni videti, ali se nekdo igra z vami, z namenom, da vas namerno prizadane, oz. ali se to da videti, preden se to zgodi.
Recimo, ženska, se kaže kot zelo ogreta, dela na tem, da se tip zaljubi vanjo, potem ga pa zaj¤¤¤¤¤¤ na najbolj krut način. Ali obratno.
Se da to videt prej???
Shajtana - Pon 17 Jul, 2006 07:49
Naslov sporočila:
Jah delno lohk nekoga preberes..pac mene ponavad opozori intuicija al kakorkol ze hocs to poimenovat. Sicer pa ne vem sj nismo vec stari 14 let in tako zlo naivni...
Mojsa - Pon 17 Jul, 2006 11:53
Naslov sporočila:
Mislim zakaj bi sploh kdo to delal????? To mi ni blo nikol jasno. Taki ljudje so za odstrel če mene vprašaš. če me kateri tak zezne bo brez jajc ostal!!!! guns:
Mijau - Pon 17 Jul, 2006 13:29
Naslov sporočila:
Ej tudi jaz se ne družim s takim folkom. če pa že naletim na takega- ga /jo zavoham na kilometre daleč. In se ognem.
Bassman - Pon 17 Jul, 2006 19:14
Naslov sporočila:
Men se tud zdi, da se to da dost hiter ugotovit, kdo ma take namene!
EnigmA - Pon 17 Jul, 2006 21:18
Naslov sporočila:
Ma mislim, da če nisi totalen idiot, se da zvohat tak folk. Mal pa vsem filing dela na ta način. Po moje no.
TheGodfather - Pon 17 Jul, 2006 22:30
Naslov sporočila:
politiki se stalno igrajo z nami, a NOBEDEN ne vidi!!!!

človek vidi tisto kaj želi videti. VSE se vidi, če želiš videt. mal pomisli, a je res možno da NE vidiš?

-5er
Shajtana - Tor 18 Jul, 2006 08:13
Naslov sporočila:
No ja se strinjam s tem da pac vids kar hoces videt..vsaj nekaj casa...scasoma pa spregledas, na bolj ali manj bolec nacin.
rob3rt - Sob 22 Jul, 2006 12:56
Naslov sporočila:
Citat:

politiki se stalno igrajo z nami, a NOBEDEN ne vidi
Citat:


politiki pa ljubezen nimajo dosti skupnega
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB