Pero Piše

Bla Bla Bla - služba - zaj....

sieagel - Pet 01 Dec, 2006 12:42
Naslov sporočila:
In pol ti praviš da fejst delaš???
Bassman - Pet 01 Dec, 2006 13:12
Naslov sporočila:
sieagel @ Pet 01 Dec, 2006 11:42 Napisal/a:
In pol ti praviš da fejst delaš???

jep tako je smeh

ampak malca mi še zmer pripada! pomežik
sieagel - Pet 01 Dec, 2006 13:19
Naslov sporočila:
zdaj pa če še ti kdaj rečeš da si utrujen zaradi službe te tepem bemu!!!
k delo je 10 ur za rač intenzivno inovativno mislit študirat prigram zraven gledat da uni v delavnico ne bodo kaj zaj¤¤¤¤¤¤ in se še smelo smejat zraven da šefi mislijo da si vesel
aja d ane omenim da se folk vozi po uro v službo prej in potem ravno tolk nazaj
Bassman - Pet 01 Dec, 2006 13:21
Naslov sporočila:
Da ti odkrito povem, da je velikokrat ZELO utrujajoče sploh zato, ker je to delo z ljudmi!
sieagel - Ned 03 Dec, 2006 15:40
Naslov sporočila:
čak k ti bo 40 bol pametnih in "uglednih" težilo vsak dan non stop ... poleg tega moraš bit fuuuuuul efiktiven zelo zelo mislit kaj boš nareedil da ne boš koga utopil z barko vred, .... bass tvoje delo se z mojim ne more primerjati. nimaš enake odgovornosti, ne operiraš s takšnimi vstotami (če zaj¤¤¤¤¤¤ mi trgajo od plače) in najmanjši znesek s katerim sem operiral je bil 30.000 evrov zdaj se nule samo nabijajo zadaj. da ne omenim da sem zdoma 12 ur akr je standardno, kadar pa ni standardno je 18 ur dela plus pot na in iz šihta kar mi znese najmanj 45 minut in 55 km v eno stran
Mojsa - Ned 03 Dec, 2006 20:12
Naslov sporočila:
uuuuuuuuu chick fight. daj raj povejta keri ma večjo plačo pa bomo pol razsodili kir ma prav nasmeh
sieagel - Ned 03 Dec, 2006 20:37
Naslov sporočila:
ahm imam ziher manjšo ker je začetniška hehe
Bassman - Ned 03 Dec, 2006 20:39
Naslov sporočila:
Se strinjam, da imaš večjo odgovornost predvidevam da je temi primerna tudi plača!
sieagel - Ned 03 Dec, 2006 20:46
Naslov sporočila:
k bi bila bass. je sam minimalna začetniška za mojo izobrazbo. verjem da ne presega te v državni upravi za enako izobrazbo. aja imam pa 6 stopnjo tako da si poglej kolčk je to
Bassman - Ned 03 Dec, 2006 22:09
Naslov sporočila:
pol pa moraš zamenjat šiht!
Shajtana - Pon 04 Dec, 2006 09:02
Naslov sporočila:
Ja kaj Bass a misls da bo kje drugje boljs placana..ce je zacetnik pa nima uradnih izkusenj.j¤¤¤¤¤ ga treba je te uvodne zadeve cez dat.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB