Pero Piše

Ankete - Pomembnost

Bassman - Pon 02 Feb, 2004 10:40
Naslov sporočila: Pomembnost
Kaj vam je najbolj pomembno!
-Naya- - Pon 02 Feb, 2004 12:15
Naslov sporočila:
Od naštetega: sreča.
Ampak sreča... ja... kaj sploh je sreča?

Kakorkoli že, če se je treba opredelit samo za eno stvar je še najbolj pomembno to da si srečen, ker če si, potem so očitno tudi ostale naštete stvari pošlihtane... zato sreča.
Mijau - Tor 03 Feb, 2004 17:10
Naslov sporočila:
Mir v duši- ko ga maš maš vse.
LadyNera - Ned 08 Feb, 2004 20:56
Naslov sporočila:
Zdravje. Ce nimas tega, da te drzi pokonci in ti sluzi, ti noben dnar, ne sreca ne nic ne pomaga!

LP
palèica - Pon 09 Feb, 2004 10:35
Naslov sporočila:
lady...se podpišem po tvoje ......najprej zdravje...šele potem pride lahko vse ostalo.
alina - Pon 09 Feb, 2004 20:32
Naslov sporočila:
jaz pa mislim,da ljubezen!
ko si zaljubljen ozdraviš,si srečen,denar pa ti ni pomemben.
Melan - Pon 09 Feb, 2004 22:47
Naslov sporočila:
Največ mi pomeni sreča, ker če si srečen, to pomeni, da ti v življenju ničesar ne manjka oziroma se ne obremenjuješ s tem, kaj bi bilo če bi imel... preprosto uživaš v stvareh, ki jih imaš na razpolago in iz tega potegneš največ.
Bassman - Tor 10 Feb, 2004 08:55
Naslov sporočila:
Jst tud mislim, da sreča priese zdravje, veselje, ljubezen......
Snežka - Tor 10 Feb, 2004 10:21
Naslov sporočila:
jaz mislim da zdravje. če nisi zdrav si nesrečen, ker ne moreš početi tistega kar želiš. če si pazdrav pa lahko počneš kar želiš si srečen.
pa pomembno je tudi vse ostalo.

lp
deviènik - čet 19 Feb, 2004 12:44
Naslov sporočila:
Najbolj si želim biti srečen. Na prijateljstvo nikoli ne pozabim. Hrepenim pa po srečni ljubezni.

Težko se je opredeliti za eno stvar.
Bassman - čet 19 Feb, 2004 12:51
Naslov sporočila:
Res je težko opredelit eno stvar, ampak 1 je na prvem mestu!
deviènik - čet 19 Feb, 2004 13:03
Naslov sporočila:
Najbolj si želim sreče, ki pa mi pomeni iskreno ljubezen in prijateljstvo.
Anonymous - Sob 21 Feb, 2004 21:49
Naslov sporočila:
Zdravje je vredno več kot bogastvo celega sveta, le da tisti ki ga imamo, se dostikrat tega ne zavedamo. Kar se pa tiče ostalih stvari, so seveda v izobilju dobrodošle.
Bassman - Sob 21 Feb, 2004 22:27
Naslov sporočila:
jagoda Napisal/a:
Zdravje je vredno več kot bogastvo celega sveta, le da tisti ki ga imamo, se dostikrat tega ne zavedamo. Kar se pa tiče ostalih stvari, so seveda v izobilju dobrodošle.


če malo poznaš človeško psiho in pa telo, potem je tako, da če si srečen, popolnoma srečen, potem si tudi zdrav.
Piky - Sre 25 Feb, 2004 16:57
Naslov sporočila:
toda sreča je preveč obsežen pojm, se mi zdi?

kaj pa prinaše ljudem srečo???

ljubezen, prijateljstvo, zdravje, uspešnost...

sreča je potem takorekoč skupen pojm za več kot polovico zgoraj naštetih stvari, če sm jz to prav zastopu.

po moje, no vsaj za mene, je to prijateljstvo!!!

z pravim prijateljstvom, se loh člouk pridobi prav vse zgoraj naštete stvari!!!
cherry - Sre 05 Maj, 2004 16:22
Naslov sporočila: Re: Pomembnost
jaz ob vsakem rojstnem dnevu zazelim predvsem zdravje in ljubezni... morda mi je ljubezen za malenkost bolj pomembno...

ce sem zdrava in ljubezni nimam, potem zbolim... bolezen pa lazje prenesem, ce imam ljubezni...

k ljubezni stejem tudi prijateljsko in druzinsko ljubezen...

ce imam ljubezen in in zdravje, ostalo skoraj pride od samega sebe... potem sem psihicno in telesno mocna za delo in tako tudi uspesna... in bo tudi denarja v bajti... kariera pa je zame samo toliko pomembna, ce znam v delu pomagati drugim in imam sama zase dovol za zivljenje in se malo luxusa...

in s tem sem avtomaticna srecna... sex je pa samo se pika na i
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB