Pero Piše

Ljubezen in odnosi - tip človeka

Bassman - Tor 27 Feb, 2007 11:14
Naslov sporočila: tip človeka
mene zanima ali vi hodite z tako različnimi tipi ljudi.
rečmo jst sem mel ženske vedno na nekem približno enakem nivoju.
Naprimer inteligence in čustvene inteligence.

medtem ko vidim eno mojo prjatlco, prej je hodila z enim, k je bil res brihten fant, z njim se je dalo debatirat o vsem.

No zdej ma enga tipa k ma 2 levi roki in 2 levi nogi, dejansko nič od njega, vse ka rzna je žur in nič drugega, pogovarjaš se lahko z njim tud sam o žurih alpa o muski, vse ostalo je tema.
Antigona - Tor 27 Feb, 2007 11:22
Naslov sporočila:
ma dj toj beden.... jd tazga tipa ne bi mogla gledat niti en dan.
Shajtana - Tor 27 Feb, 2007 11:29
Naslov sporočila:
Pr men so bli pa vecinoma kr podobni in to je da so bli ful brihtni in da smo mel dost podobn smisel za humor, pa razgledani pa to..kaj morem to je pac men ful privlacno na tipu.
Bassman - Tor 27 Feb, 2007 11:30
Naslov sporočila:
ja sej zato me to tok čudi, da sploh se spusti v vezo s tako različnimi tipi!
chukerchek - Tor 27 Feb, 2007 11:34
Naslov sporočila:
Ja ponavad so bli vsi pametnejši od mene... Vsaj kar se razgledanosti tiče. Pač me privlačijo pametni fantje, ampak ne takšni k s svojim znanjem filajo ego- so prepametni. Normalni, inteligentni, preprosti fantje.

Take s katerimi se lahk pogovarjam le o določenih temah skenslam po hitrem postopku ker me prežvekovanje enih in istih tem dolgočasi- tut kar s etiče prijateljev. Nazadnje ko sem bla na žuru sem tut ugotovila da me zadeti ali pijani ljudje full odbijajo. No in od tega dogodka dalje tut jst nič več ne konzumiram. Spijem kak coctail za dobro voljo ampak lih tolk da nism pijana. In sm full ponosna nase k je full boljš tko kot pa da sm koma zadeta.
Bassman - Tor 27 Feb, 2007 11:41
Naslov sporočila:
No ja ko mam jst pravo dozo je sam smeh in zaj¤¤¤¤¤¤.
Seveda ne smem it čez, ker pol grem spat smeh
sapramish - Tor 27 Feb, 2007 12:26
Naslov sporočila:
vse sorte je blo... ceprov ce tip ni dost razgledan men ibr dolgcajt rata... je pa res, d so uni bl delavci, vsaj po mojih izkusnjah, bl zivalski v postli umira od smeha
moj dragi zanc ni vedu d je bil napoleon zaprt na elbi in pol na sveti heleni... sam mu je napol odpusceno k je tehnik Laughing
Terminatorka - Tor 27 Feb, 2007 16:24
Naslov sporočila:
Ja jaz sem tak tip človeka, da ob sebi rabim moškega, ki ne le, da se zna pogovarjat oz. da se imava o čem pogovarjati, ampak mora bit na trenutke mal nagnjen k "filozofiranju". Poleg tega pa ne prenesem ob sebi moškega, ki se na bolj tehnične stvari spozna manj kot jaz. če mu je ljub šport potem ni potrebno, da igra kak glasbeni inštrument in je dovolj da ne posluša Atomik Harmonik. Kuhat mu ni treba znat, zato pa ne sme bit ne preveli zapečkar ne prevelik žurer. če ga slučajno ne zanimajo iste stvari kot mene, pa mora vsaj spoštovati mojo drugačnost, mi ne sme prepovedovati nečesa, če pokaže zanimanje, da se želi o čem podučit pa toliko bolje. Tudi meni ni problem poskušat razumet kakšno njegovo navado ali razvado.
Tako da, če vse to mal povzamem pridem do zaključka, da morava bit če že ne na istem nivoju pa vsaj na isti valovni dolžini. Ker sem pa jaz eno zelo zakomplicirano bitje, pa je takšnih oseb, nekakšnih multipraktikov, zelo malo. Tako je zaenkrat moj dragi še vedno tisi, ki mi na vseh področjih najbolj ustreza.

S kakšnim neresnim, nerazgledanim in neumnim tipom pa se nikakor in nikjer ne vidim, pa tudi če je še lepši od Michelangelovega Davida. nasmeh
Morska - Tor 27 Feb, 2007 16:50
Naslov sporočila:
Različnost (velika) partnerjev kaže lahko na to, da se spušča v zvezo bolj zaradi same zveze kot pa ker si tega zares želi.
Lahko naprimer "pade" na to, da jo ima rad in ji je to dovolj. Lahko da ji v različnih obdobjih paše določen tip človeka, kar lahko kaže na neizdelane želje glede partnerstva. Ali pa da se pač spusti v zvezo z vsakim, ki pride okrog.
Dolžina posamezne zveze bi lahko bila nek pokazatelj primernejših in tistih manj primernejših zvez.
Vsekakor je podobnost tipa partnerja pokazatelj tega, da veš, kaj hočeš in kaj od zveze pričakuješ ter da se ne podrejaš, ampak postavljaš sebe kot pomemben del partnerstva.
Tukaj seveda moramo pustiti zunaj najstniške zveze, saj takrat sami sebe še iščemo in so zato naše simpatije lahko različne.
little pumpkin - Tor 27 Feb, 2007 21:13
Naslov sporočila: Re: tip človeka
Brussman @ Tor 27 Feb, 2007 10:14 Napisal/a:
mene zanima ali vi hodite z tako različnimi tipi ljudi.
rečmo jst sem mel ženske vedno na nekem približno enakem nivoju.
Naprimer inteligence in čustvene inteligence.

medtem ko vidim eno mojo prjatlco, prej je hodila z enim, k je bil res brihten fant, z njim se je dalo debatirat o vsem.

No zdej ma enga tipa k ma 2 levi roki in 2 levi nogi, dejansko nič od njega, vse ka rzna je žur in nič drugega, pogovarjaš se lahko z njim tud sam o žurih alpa o muski, vse ostalo je tema.


Verjetn je dober v postelji, sej tipi ste itak sam za sex uporabit in vem da bi se s tem strinjala tud lisa!
Antigona - Tor 27 Feb, 2007 21:18
Naslov sporočila: Re: tip človeka
little pumpkin @ Tue 27 Feb, 2007 20:13 Napisal/a:
Brussman @ Tor 27 Feb, 2007 10:14 Napisal/a:
mene zanima ali vi hodite z tako različnimi tipi ljudi.
rečmo jst sem mel ženske vedno na nekem približno enakem nivoju.
Naprimer inteligence in čustvene inteligence.

medtem ko vidim eno mojo prjatlco, prej je hodila z enim, k je bil res brihten fant, z njim se je dalo debatirat o vsem.

No zdej ma enga tipa k ma 2 levi roki in 2 levi nogi, dejansko nič od njega, vse ka rzna je žur in nič drugega, pogovarjaš se lahko z njim tud sam o žurih alpa o muski, vse ostalo je tema.


Verjetn je dober v postelji, sej tipi ste itak sam za sex uporabit in vem da bi se s tem strinjala tud lisa!


ojej....to je pa res ubogo razmišljanje. Sej načeloma pa itak vemo, od kje izvirajo feministične ideje.
little pumpkin - Tor 27 Feb, 2007 21:36
Naslov sporočila:
Verjetn ni ubogo razmišljanje, ampak MOJE razmišljanje, če je pa zate ubogo, ma ja na žalost tud taki obstajamo!
Bassman - Sre 28 Feb, 2007 00:17
Naslov sporočila:
little pumpkin @ Tor 27 Feb, 2007 8:36 pm Napisal/a:
Verjetn ni ubogo razmišljanje, ampak MOJE razmišljanje, če je pa zate ubogo, ma ja na žalost tud taki obstajamo!


jst pa dvomim, da bi se lisa s tem strinjala, sicer pa bo povedala ko pride do računalnika!
Terminatorka - Sre 28 Feb, 2007 00:31
Naslov sporočila:
hehe, pa smo tam - generation gap nasmeh
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB