Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Zaljubiti se

Bassman - Tor 27 Feb, 2007 12:13
Naslov sporočila: Zaljubiti se
kok sem se zdele nasmejal!
Sodelavka pravi, da se je zaljubila v poštarja!

namreč danes tistega standardnega poštarja ni, očitno je na bolniški in so poslali zamenjavo.
Nek mlad fant, če mene vprašate nč posebnega in ona je čvekala z njim 15 minut in pravi, da je zaljubljena vanj?!?!

mislim men je to smešno, jaz si ne dovolim zaljubiti se v osebo dokler nisem prepričan, da je to pametno.

Koliko in kaj je pri vas potrebno, da se zaljubite?
sapramish - Tor 27 Feb, 2007 12:24
Naslov sporočila:
bass, spet pretiravas... tko se sam rece. js sm tud rekla d sm se zaljubila v cevlje pa se vanje glih "ne mors zaljubit".
ocitno ji je fante zlo vsec, pa najbrz je bil se postaven za povrh pomežik
pa zaljubljanje nikoli ni pametno... skocis al pa ne skocis... in ce ne, nekaj izgubis
chukerchek - Tor 27 Feb, 2007 12:24
Naslov sporočila: Re: Zaljubiti se
Je full dejavnikov potrebnih da se zaljubim, k kr tko ne gre... POnavad če se zaljubim se tut tko hitr odljubim, če pa je vse skupi bazirano na spoznavanju, druzenju ipd. je velika možnost da se počasi zaljubim ampak takrat zares. Se predam z vsem svoji bitjem.

Sploh se ne spomnem kdaj sm se nazadnje zaljubila.. K sm dost zahtevna glede teh stvari in ne poberem kr vsazga k mim pride. Trenutno me noben ne interesira pa tut karkol grem ven izmed množice tipov ne spoznam nobenga k bi bil vsaj blizu..
Bassman - Tor 27 Feb, 2007 12:31
Naslov sporočila:
sapramish @ Tor 27 Feb, 2007 11:24 am Napisal/a:
bass, spet pretiravas... tko se sam rece. js sm tud rekla d sm se zaljubila v cevlje pa se vanje glih "ne mors zaljubit".
ocitno ji je fante zlo vsec, pa najbrz je bil se postaven za povrh pomežik
pa zaljubljanje nikoli ni pametno... skocis al pa ne skocis... in ce ne, nekaj izgubis


ma to sem jst tud reku njej, da pretirava, da ji je tip sam všeč in ona da ne, da je zaljubljena vanj, da je takoj začutila kemijo in da se danes dobita.

oke
sapramish - Tor 27 Feb, 2007 12:33
Naslov sporočila:
sej obstaja tud ljubezen na prvi pogled... in nekdo te loh zlo hitro ocara... najbrz se je bl zatreskala kot zaljubila, ampak itak vsak po svoje uporablja besede pomežik
Antigona - Tor 27 Feb, 2007 12:43
Naslov sporočila:
kemijo....hahahahaaaaaaaaaaaaa

ne morem verjet da taki butci lah prežvijo. Ampak lah in to zato, ker se med sabo najdejo.
sapramish - Tor 27 Feb, 2007 13:06
Naslov sporočila:
joj antigona, dej mal smiri... pa ti povej kako si svojga spoznala...
itak d mora bit kemija med dvema, in ce je ze na zacetku ni, je zelo verjetno tud pol ne bo...
Terminatorka - Tor 27 Feb, 2007 15:34
Naslov sporočila:
Kemija - stvar poimenovanja. Lahko bi se temu reklo magari tehnična vzgoja ali likovni pouk, ni pomembno. Dejstvo pa je, da "nekaj" mora bit med dvema, če se iz točke 0 hočeta premaknit naprej. Še vsaka ljubezen, romanca, tudi skok čez plot se nekje mora začet, z nekimi psiho-fizičnimi občutji (pri enih bolj psihičnimi pri drugih bolj fizičnimi). Kar tako, brez razloga (kemije, tehničnega pouka, likovne vzgoje...), na ukaz, pa se dajejo dol samo prodajalke "ljubezni".
Mojsa - Tor 27 Feb, 2007 15:44
Naslov sporočila:
No jaz sem doživela ljubezen na prvi pogled oz. zatreskanost. Je blo dovolj da je stopil na avtobus hehehe. No pol sem ga po celodnevnem lovljenju le ujela, se z njemd obivala nekaj časa, pol pa ugotovila da ni resen. In če ga zdaj srečam se mi še vedno tresejo kolena, sam on še vedno ni resen, tko da brezveze. Take zaljubljenosti so najhujše. Brez smisla in hkrati majo veliko moč.
Antigona - Tor 27 Feb, 2007 19:40
Naslov sporočila:
Svojega sem pa spoznala tako, da sva bila najprej 4 leta sošolca, prej sva že enkrat probala prit na ta faks in potem sva bila 10 let prijatelja in zdaj sva par.

Dobr, ja, kemija, to je stvar poimenovanja, ampak definitivno pa vem razložit, zakaj je meni nekdo všeč. No, ljubezen na prvi pogledat al karkoli - to se je men v bistvu tudi že zgodil, ampak ni bila nekaj globokega in dolgotrajnega in tudi vem, zakaj me je zagrabilo in zakaj mi je bil všeč.
Anonymous - Ned 04 Mar, 2007 12:37
Naslov sporočila:
Hitra zaljubljenost ne prenese nekih dobrih rezulatov
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB