Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Samska

Mojsa - Sre 20 Jun, 2007 16:59
Naslov sporočila: Samska
No, danes sem mal depresivne volje, pa zato depresivna tema. Pustila sem fanta pred kratkim zaradi fanta ki me noče. Dajte mi mal pomagat pa mi povejte zakaj točno že je fajn da si samski? In kolko vas je med vami takih? čeprav po svoje se veselim, da bom v poletje šla v tem statusu, kdo ve kaj vse prinese, ampak vseen je težko če ljubezen tvojega lajfa pa skače na drugi obali kdo ve z kom.

adijo
lucka - Sre 20 Jun, 2007 17:13
Naslov sporočila:
ni si treba depilirat nog nasmeh to je prva misel, ki mi je padla na pamet smeh

Je fajn če si sam in je fajn, če si v vezi. Vsaka ima neke svoje dobre in slabe stvari. če ne drugega ves sladoled in pir ti ostane samo zate Razz
Aja če ti bo pa dolgcajt pa Zlobico poklič, on te tolk prijazen fantin, te bo z veseljem na kak pir peljal, čeprav ga zadnje čase bolj malo opažam tule gor. Lahko da je zaseden nasmeh
Mojsa - Sre 20 Jun, 2007 17:39
Naslov sporočila:
zlobko pa jaz- NO GO! že vizualno ne kaj šele karakterno! Bi rada da bom še obtožena umora zraven? hehehe
rose22 - Sre 20 Jun, 2007 18:08
Naslov sporočila:
Ej jaz sem samska že več k en let pa mi čist nč ne fali.Sej ne rečem,da včasih pogrešam kak objemček,pa mal cartanja,ampak se da preživet.
Shajtana - Sre 20 Jun, 2007 18:21
Naslov sporočila:
Ja no kt je ze lucka rekla, vsaka stvar ma svoje prednosti pa slabosti..jaz recimo prednost vidm v tem da se mi ni treba na nobenga ozirat in grem lohk kadarkol kamorkol..brez dolgih fac in kvazi nekega neljubosumja..aja s5 gres s prjatlco na kavo..aja kdaj bova sla pa midva na morje..blablabla. Ni ti treba spoznat njegove druzine na primer..sploh ce ti ni kul je pol problem hehe...itd.
lucka - Sre 20 Jun, 2007 18:31
Naslov sporočila:
Mojsa @ Sre 20 Jun, 2007 16:39 Napisal/a:
zlobko pa jaz- NO GO! že vizualno ne kaj šele karakterno! Bi rada da bom še obtožena umora zraven? hehehe

Zlobica je pa s svojim airbagom ja tolk fajn mehek in cortkan mačkonček Mr. Green Pa prijazen je tudi, ja. Sej ni tolk hud kakor se dela oèala
Drugega pa nobenega ni, da bi se ga splačalo ponudit s tegale foruma, bi lahka bil še kakšen umor več Rolling Eyes
Drugače bi blo pa najbolje zate, da naslednjič kakega ujagaš na Salsi al pa kje na kakem Salsa mitingu. Salsa Lucky Luke ma zdej nek začetek poletnih žurov.
Terminatorka - Sre 20 Jun, 2007 18:47
Naslov sporočila:
Nič ni narobe, če je človek samski. Za moje pojme to ni neko stanje zaradi katerega bi morali ljudje imet travme. če jih imajo, recimo strah, da ne bodo spoznali pravega partnerja, je to že druge vrste problem.
Sicer ti sama najbolje veš kako in zakaj si šla z nekom narazen, vseeno pa se mi zdijo razlogi, ki jih navajaš, malce čudni. Ne moreš nekoga pustit zato ker te bivši ne mara. Mislim, lahko, ampak potem se tukaj postavlja vprašanje, zakaj si sploh bila z njim. Da bi lažje pozabila, ublažila bolečino?
Si dovolj pametna in strokovno podkovana, da najbrž veš, da je smiselno, da človek rešuje en problem naenkrat. Ko tega odpravi, se loti naslednjih težav, nikakor pa si v zapleteni situaciji ne sme zaradi bežanja pred realnostjo nakopati še kakšno dodatno težavo. In vsak problem potrebuje za svojo rešitev tudi določen čas. Vzemi si čas zase in porihtaj zadeve, od A do Ž, brez preskakovanja črk v abecedi. In kot samska imaš sedaj celo nekaj prednosti: lahko si privoščiš eno resnično sproščujoče brezskrbno poletje, na jesen pa boš lahko z bolj bistrimi mislimi naredila kaj bolj konstruktivnega.
Mojsa - Sre 20 Jun, 2007 19:09
Naslov sporočila:
Terminatorka imaš prav, bom poskušala se držat kar si rekla, pa saj sama vem že to, samo težko je vse to videt ko si slepo zaljubljen. Vse razloge zakaj sem pustila bivšega nebi naštevala, ker jih je preveč, je pa res, da so se podvojili, ko sem ugotovila, da bivšega še vedno nisem rpebolela. Kakorkoli saj tud jaz vem da je fajn bit samski, težko pa je bit samski in nesrečno zaljubljen.
rose22 - Sre 20 Jun, 2007 19:15
Naslov sporočila:
Nesrečno zaljubljen mislim,da se nam je že vsem kdaj zgodilo.Tudi tebi Mojsa.In verjetno veš kako si takrat odreagirala,da ti je bilo lažje.No tako naredi tudi zdaj.Verjetno pa tudi sama veš,da za vsakim dežjem posije sonce.Še vedno je
Mojsa - Sre 20 Jun, 2007 19:24
Naslov sporočila:
Ja itak da vem, najbolje se je umaknit in pozabit. Tokrat žal to ni možno, ker potem bi lahko pustila šiht in moj najljubši hobi-salso. Sicer pa, prosila sem ga za zadnjo možnost, en večer, da mu dokažem da se moti. Tako bom mela vsaj eno zadoščenje da sem probala in ni šlo in potem ga bom probala pozabit kljub njegovi nenehni prisotnosti.

Kar se pa zlobkota tiče. Pod vizualno sem mislila višino, glede na to, da je pol manjši od mene pač dvomim da bi šlo, ker imam jaz rada velike fante. In njegova rok usmerjenost in moja salsa usmerjenost bi se teple noč in dan nasmeh Ravno zato bi tolko rada tega fanta kot bi ga rada, ker sva si v življenskih interesih hobijih in energiji podobna skoraj 100 procentno in tega ne najdeš vsak dan, pa sem pač rekla da se splača še mal potrudit pa čeprav mogoč da bom potem še bolj trpela. Sem pač mazohistična ovca. Rolling Eyes
rose22 - Sre 20 Jun, 2007 19:31
Naslov sporočila:
Mojsa te čist zastopim.čeprav v podobni situaciji nisem bila,vem vsaj to kako je ko si nesrečno zaljubljen.Jaz sem enkrat potrebovala mal več k eno leto,da sem prebolela človeka,za katerega sem mislila,da je idealen zame.Na žalost jaz nisem bila za njega.In vem,kako je bilo vsakič znova ko me je poklical.Drhtela sem po celem telesu.In čeprav sem nekje globoko v sebi želela stran od njega,nisem zmogla.Nisem znala rečt,da je dost.No zdaj sem se nekako naučila vsaj malo kontrolirati čustva,nekako se s človekom na začetku ne zapletem toliko,da bi me pol tista bolečina ubijala,čeprav je mogoče to napačno,ker temu človeku ne ponudim vse tisto kar bi mu lahko.Saj veš ko človek dela sam pri sebi nekakšno nevidno obrambo.Sem pa tudi trenutno v obdobju,ko niti ne vem sama pri sebi a bi se lahko spustila v vezo ali ne.
Madona zdej sem pa zabluzila čist off topic.Se pardoniram
Anonymous - Sre 20 Jun, 2007 19:53
Naslov sporočila:
ma jebeš dede, men dol visi zanje, js sem najbl srečna k sem sama
Mojsa - Sre 20 Jun, 2007 19:58
Naslov sporočila:
ah rose, ta topic je že v štartu off topic, tko da se ne sekiraj. Jaz itak upam, da se mu bom lahko kmalu smejala, ker zdaj pač se ne morem.

Reči nekomu ne, pa čeprav veš da ni dobro zate je tudi moja slabost. raje se mučim na smrt vse do tlej, do tiste točke ko mi pa že res dopizdi vse skupaj. žal je moj prag tolerance pri tej stvari zelo visok in se prav tako lahko vleče leta in leta.
Mojsa - Sre 20 Jun, 2007 20:01
Naslov sporočila:
lisa @ Sre 20 Jun, 2007 19:53 Napisal/a:
ma jebeš dede, men dol visi zanje, js sem najbl srečna k sem sama


Ti si še mlada pa si lahko to privoščiš
Emona Devil - čet 21 Jun, 2007 09:11
Naslov sporočila:
Pač Mojsa življenje je tako. Jaz sem tudi samski postal šele kake 3,4 dni nazaj. Sicer sem še mlad ampak vseeno si zmeraj govorim, da bo že prišel nekdo. Sicer pa je poletje danes in na morju boš že spoznala koga. Jaz sem jo.
Zlobko - čet 21 Jun, 2007 10:14
Naslov sporočila: Re: Samska
Mojsa @ Wed 20 Jun, 2007 16:59 Napisal/a:
No, danes sem mal depresivne volje, pa zato depresivna tema. Pustila sem fanta pred kratkim zaradi fanta ki me noče. Dajte mi mal pomagat pa mi povejte zakaj točno že je fajn da si samski? In kolko vas je med vami takih? čeprav po svoje se veselim, da bom v poletje šla v tem statusu, kdo ve kaj vse prinese, ampak vseen je težko če ljubezen tvojega lajfa pa skače na drugi obali kdo ve z kom.

adijo


čaki čaki,...kako že pravijo....AHA,

" daleč od oči, daleč od srca"
Mojsa - čet 21 Jun, 2007 10:27
Naslov sporočila:
ja če je to možno potem je super. Samo če bi jaz hotela daleč od oči bi morala pustiti službo, salso in vse kar me veže na ples. Že tako sem to enkrat nardila za 3 mesece, pa je brezveze. No, saj zdaj bo poletje bom prešaltala iz salse na swing pa bo mal bolje nasmeh
EnigmA - čet 21 Jun, 2007 10:51
Naslov sporočila:
Ej stara, jest sem že...3 leta? samska? Pa mi nč ne fali. No, ko pa mi pa grem koga iritirat pa da se mal ukvarja z mano. boxer Mr. Green
Ma fajn je oboje, al maš koga al pa ne. Sej so ti povedal - vse ma svoje prednosti in slabosti. Fino se je s kom pocartat, pa fajn je, ko ne rabš nikogar poklicat, videt ali z njim govorit, če ti ni, če ti ne paše itd...Ok, že bluzm!
Nesrečna zaljubljenost. A je teb fajn to drgač pa to? Znebi se je, pošlji jo nekam, nočeš bit nesrečno zaljubljena. Sej veš...če ne pač ne, the show must go on! Pa poglej tkole. če ti on ni namenjen, pol ti je namenjeno nekaj večjega. Višjega in BOLJŠEGA! Probi tkole gledat na zadevo, pejt ven s kolegicami, pozab na tipa in se mej fajn! In čas bo tekel, vmes bodi kreativna, ustvarjaj, ne pozabi pa uživat!!!! To je najpomembnejše - UŽIVAJ!
Jest sem se triperja znebila tkole, ma ti boš tud. U can do it!
Brezveze je zgubljat energijo, cajt in voljo za nekoga...takega...sam sama morš do tega prit. In čas bo tekel....sam naj ne bo vstran vržen.

Uj, že pamet solim!

E!
Terminatorka - čet 21 Jun, 2007 15:19
Naslov sporočila:
Mojsa @ čet 21 Jun, 2007 10:27 Napisal/a:
ja če je to možno potem je super. Samo če bi jaz hotela daleč od oči bi morala pustiti službo, salso in vse kar me veže na ples. Že tako sem to enkrat nardila za 3 mesece, pa je brezveze. No, saj zdaj bo poletje bom prešaltala iz salse na swing pa bo mal bolje nasmeh


Ej, a ni swinganje bolj za pare? Pravi swingerji menda samskih ne marajo. nasmeh
Ok, šalo na stran.
Tole sem pomislila ob branju tvojega posta o knjigah: kam za vraga se tebi bejba tako mudi? Al morda bežiš pred čim? Daj se malo umiri, nisi več najstnica, ne moreš kar divjat skozi življenje. Ker že tako bo kot bi trenil minilo.Za trenutek postoj pa se mal posveti sama sebi in ne tako, da se ti bo skoz nekaj dogajalo.
Mogoče bo mal butasta primerjava, ampak tudi v ljubezni je vačsih tako kot pri kaki dobri knjigi, ki je na trenutke lahko zelo dolgočasna, a se moraš prebit tudi skozi ta del. Bistvo ni vedno v stvareh, ki nas pritegnejo na prvo žogo, razdražijo naša čutila, ampak pogosto tudi v razumskem razmisleku in seveda VZTRAJANJU. Seveda pa se moraš tudi pri ljubezni tako kot pri knjigi odločit za ta pravo oz. ta pravega, da se ti ta vztrajnost splača. In pri tem se zelo strinjam z Enigmo, ki je zapisala "Brezveze je zgubljat energijo, cajt in voljo za nekoga...takega...".
Verjemi, vsi smo že kdaj šli skozi to in ko smo se znebili tega bremena smo bili pol tone lažji. nasmeh
Mojsa - čet 21 Jun, 2007 15:36
Naslov sporočila:
Ja, popolnoma razumem kar govoriš in mogoče bi se res morala mal ustavit. Samo jaz nisem tak tip človeka. če se ustavim padem v depresijo. Na primer moja cimra. Ona pride iz šihta domov in je lahko tako vsak dan dokler ne gre spat v sobi za računalnikom al karkoli pač dela in ji nič ne manjka. da bi jaz tako živela se mi zmeša. Itak sedaj delam dva šihta skor vsak dan, vmes grem še na fitnes zvečer pa plesat. če slučajno mam kak popoldne fraj ko pridem domov čez pol ure se že na smrt dolgočasim in študiram kam bi se dala. Pa ni zdaj to, da sem mal čudna al da se mi mudi, samo pač ne zdržim kr tko na miru. Edin če grem spat nasmeh zdaj je moj lajf zmeda, ampak do jeseni se bo uredilo in takrat bo mogče bolje ker bom mela eno normalno službo, svojo sobo itd, posvetila se bom diplomi in mal bo bolj na izi. Ampak drugače jaz pač ne znam žal.

In ja to bom prebolela, nekak že, pa full mi pogama da mi takole pišete. čeprav vse to vem, samo je fajn če te vsake toliko nekdo opomni. hvala za vse, pravi cukri ste!
Poklièunga - čet 21 Jun, 2007 16:00
Naslov sporočila:
lucka @ Wed Jun 20, 2007 6:31 pm Napisal/a:

Drugega pa nobenega ni, da bi se ga splačalo ponudit s tegale foruma


Ja itaq a ne...jz pa čist neuporabn in zatežen možicelj tuki skačem okol...grrrrrrrr...

Mojsa...čaz zaceli vse rane pravjo. Tudi to bo,samo mal več cajta bo trajal očitno,ampak sj bo,boš vidla.
Mojsa - čet 21 Jun, 2007 16:04
Naslov sporočila:
Saj sem se spomnila nate Pokličunga ko je Lučka rekl, sam če ti mene ne maraš, saj to sva že obdelala. razen če si se premislil, pridem danes naokol Razz Bi mi lahko mal rane zlizal hihi
Poklièunga - čet 21 Jun, 2007 17:30
Naslov sporočila:
bom lizu bom,sam pač ne tebi...sorry
chukerchek - čet 21 Jun, 2007 19:46
Naslov sporočila:
Lahk si free in delaš točno tist kar teb paše in se ne rabiš na nikogar ozirat, prilagajat. Nihče ti ne diha za ovratnik in če bi se s kom podrla ni nobene panike da se bo kdo zato slabo počutil. Lahk se posvetiš sami sebi in svojim željma, občutkom v popolnosti.
Zlobko - Pet 22 Jun, 2007 12:59
Naslov sporočila:
Pokličunga @ Thu 21 Jun, 2007 17:30 Napisal/a:
bom lizu bom,sam pač ne tebi...sorry


He he he.... umira od smeha
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB