Pero Piše

Bla Bla Bla - povečanje Jošk

Blisk - Pet 19 Okt, 2007 09:33
Naslov sporočila: povečanje Jošk
Mislim, da so plastični kirurgi opleli, kajti joške se da povečati samo s tabletami. umira od smeha

Jaz sem zelo v dvomih!
badabum - Pet 19 Okt, 2007 10:05
Naslov sporočila:
bah.

kje so pa "Yes darling, I'll shut up now" tablete?
Terminatorka - Pet 19 Okt, 2007 10:23
Naslov sporočila:
O tem bi lahko naša estradnica Saška Lendero kaj več povedala. nasmeh
Drugače pa, kolikor je meni znano, se to dejansko da res narediti z določenimi kremami in tabletkami (ne vem če ravno temi z zgornje reklame), ampak vse delujejo večinoma na principu hormonov, kar pa zdravniki ženskam močno odsvetujejo.

Ma jaz sem zaenkrat zelo zadovoljna s tem, kar mi je dala mati narava in me vse to sploh ne gane. nasmeh
chukerchek - Pet 19 Okt, 2007 12:17
Naslov sporočila:
Mah men so še ti priveski k jih mam prevelki... želim si da bi mi dedek mraz financiral lifing, a ker se to ne bo zgodilo sm se pač sprijaznila s tem kar mam. k¤¤¤¤¤ vsaj u modrcu zgleda hudo.

umira od smeha
Terminatorka - Sob 20 Okt, 2007 11:52
Naslov sporočila:
Ja tudi za lepe joške je treba telovadit. Predvsem pa dovolj zgodaj začet nosit modrc. Sicer lahko vse skupaj zgleda bolj kot pri kakšnih afriških domorodkah. nasmeh
chukerchek - Sob 20 Okt, 2007 18:43
Naslov sporočila:
Terminatorka @ Sat 20 Oct, 2007 11:52 Napisal/a:
Ja tudi za lepe joške je treba telovadit. Predvsem pa dovolj zgodaj začet nosit modrc. Sicer lahko vse skupaj zgleda bolj kot pri kakšnih afriških domorodkah. nasmeh


ja glede modrca se jst ne strinjam, ker sem ga nosila od 13 leta dalje oz. takoj ko so mi začele poganjat pa mam dva priveska. No sam ok men so se verjetno povesle zarad kontracepcijskih tablet ker so mi v cca. 2 mescih zrasle za 2 cifre. Tut strije sm tko dubla...

Mah sej mi dol visi... tist k sm mu všeč se ni zagledal v moje joške umira od smeha
Terminatorka - Sob 20 Okt, 2007 18:55
Naslov sporočila:
Sej nisem mislila konkretno tebe. Itak te ne poznam, še manj tvoje joške. nasmeh
Sam očitno je šlo pri tebi bolj za neko hormonsko izjemo. Se zgodi.
Drugače pa je vseeno pametno, da se začne dosti zgodaj nosit modrc. Jaz recimo sem prvega dobila že v 5. razredu OŠ, še preden sem dopolnila 11 let. Pred tem pa sem imela neke majčke, ki so imele funkcijo nekakšnega športnega nedrčka. Je pa res, da sem bila višja in bolj razvita od vrstnic in so moji mami svetovali že v enem 3. razredu, da bi lahko trenirala košarko. Še dobro, da je nisem, ker od 12. do 14. leta sem zrasla sam 2,5 cm, potem pa niti milimetra več.
Anonymous - Ned 21 Okt, 2007 11:09
Naslov sporočila:
tud js sem zadovoljna s svojimi
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB