Pero Piše

Članki - Zakaj moški ne kažejo čustev?

Bassman - Sob 13 Mar, 2004 16:46
Naslov sporočila: Zakaj moški ne kažejo čustev?
Zakaj moški ne kažejo čustev?




Zakaj fantje ne jokajo v javnosti? Ženske jih imamo za brezcutne packe, ki jim je vseeno. Seveda jim je mar, pa se kako, le da imajo svojo pot, kako preboleti izgubljeno ljubezen.

Punce, kakor je vsem znano, premlevamo ure in ure s prijateljicami vsako podrobnost, jocemo v blazino ali pa se zakopljemo v gore cokolade in sladoleda. Tako kot imamo ženske svoj nacin, tako imajo moški svoj, pa ceprav to pomeni, da ne jokajo v javnosti ali pa pac v prisotnosti kogarkoli, kar pa seveda še ne pomeni, da sploh nikoli ne jocejo!

Moški se zapodijo v nocno življenje, športne aktivnosti in noro flirtanje. Prijateljem ne govorijo, vseh podrobnosti, pac povejo, da nista vec skupaj, da poleg tega še kakšno pripombo in to je to. Doma so sicer prav tako sesuti, osamljeni, razocarani, vendar nimajo te potrebe teh custev deliti z drugimi. Vcasih jim res zapaše, da imajo kakšno neobvezno avanturco- obliž na rano, to pa še ne pomeni, da vas ni imel dovolj rad in da vas je že prebolel, to pomeni, da skuša živeti naprej... potem pa se zgodi tudi to. JOKAJO! Seveda to je težko verjeti, a ce bi se to razvedelo, bo to takoj zanikal, takšni pac so moški.

Ženske jih imamo postavljene v napacni luci. Na njih gledamo kot da so iz kovine, kot da lahko nosijo cel svet na svoji grbi vendar to ni res, so tudi lomljivi, lahko se odtrga od njih tisti najpomembnejši košcek telesa, zaradi katerega koncno nasmeh, pokaže tudi da je lahko clovek, da je lomljiv in da mu ni vseeno, zaradi ljubezni, ki jo je ravno izgubil.

vir: www.spolnost.net
Anonymous - Sob 13 Mar, 2004 18:25
Naslov sporočila:
Moj bivši je jokal kot otrok, ko sem mu povedala, da mam dost in naj spoka. A zakaj je jokal? Ker je ugotovu, da mora starše prosit, če ga vzamejo nazaj pod streho, ker sem mu vedno vse k rit prnesla, pa ni blo nič vredno. Pa ob stanovanje je bil, za katerga mu ni blo treba ravno garat, saj ga je dobil v paketu z mano. Pa še zgubu je lutkico, na katero je lohk vsak dan živčke stresu. BEDA!!!
Tud jaz bi jokala ob taki izgubi, če bi bla seveda moški s takim karakterjem.
Mislim, da solze pokažejo tisti moški, ki se sami sebi tok smilijo, da hočejo za vsako ceno dobit nazaj tistega osla, ki se mu pusti manipulerat.
Da ne bo pomote, to je zlo relativno in to, kar sem napisala je pač moja izkušnja. V različnih situacijah različni ljudje.
IronJacX - Ned 14 Jan, 2007 03:30
Naslov sporočila:
Jaz ponavadi ne skrivam čustev, saj jih težko skrivam, sem zelo čustven človek. Osebi povem, kar mi leži na duši in potem se tudi bolje počutim. Najslabša stvar je zadrževat v sebi, ker naslednji dan bi blo mogoče že prepozno.
Bassman - Ned 14 Jan, 2007 12:13
Naslov sporočila:
Ja tud jst jih težko skrivam, ampak leti sem se to naučil zlo dober!
Anonymous - Ned 14 Jan, 2007 15:00
Naslov sporočila:
jst nikol nisem skrivala čustev, mogoč jih tud preveč pokažem
poznam čustvene moške in nč ni narobe z njimi, se mi zdijo bolj človeški
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB