Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Nove veze

Shajtana - Pon 15 Mar, 2004 13:58
Naslov sporočila: Nove veze
Kako da nekateri iz ene zveze takoj skocijo v drugo oz. kako da si tako hitro najdejo nekoga drugega?
Je to zato ker ne morejo bit sami in rabijo nekoga da prebolijo prejsnega partnerja...pa se pri tem novem partnerju hitro zadovoljijo in niso tako zahtevni?
Ali majo mogoce pac pri sebi vse razcisceno in lahko takoj stopijo v novo zvezo?
Kako pa da potem nekateri zelo dolgo po eni zvezi nimajo druge zveze? Ker jih je prejsna zveza toliko prizadela al ker si pac pustijo cas da prebolijo in premislijo kaj hocejo?
Kaksen nacin je po vase boljsi?
Poklièunga - Pon 15 Mar, 2004 14:07
Naslov sporočila:
To je tko kot povsod drugje tko,da vsakemu paše drugo.

Rebound bit je bad,sploh,če ne veš,da si rebound,ker misliš,da bosta mogoče kj resno začela,pa te ima sam tok,da se mal potolaži al kj...hvala bogu tega še nism doživu in niti nimam namena,sam poznam par folka,k so bli tko.

Moja sestra je že let pa pol bedna in še zdj skor objokuje bivšega tipa...ga že dl objokuje,kokr sta bla skp...pa ta ni resna no.

Ne vem,ampak men so vsi svetval,naj si najdem eno rebound girl,da se potolažim,pa manj mislim na uno deklco,ki me je prizadela,samo si je nism najdu.V bistvu sm začel neki izvajat na izi,sam sm se pol umaknu..nism hotu neki na pol.Tko no...sam mal na izi ja,sam da bi pa prec začel z drugo hodt pa nekak ne.
No,zdj je minil dost cajta in je počas cajt,da eno drugo najdm...
Bassman - Pon 15 Mar, 2004 14:14
Naslov sporočila:
Mogoče pa se enostavno takoj ujameš.
Jst vem, da se mi je zgodilo, da sem mislil, da je to to, ampak sem se zmotil.
Lahk pa enostavno je to to!
Poklièunga - Pon 15 Mar, 2004 14:23
Naslov sporočila:
Ja to je pa itaq najbolš ja.

Spoznaš,pa je prec neka privlačnost,teme za pogovor nikol ne zmanjka pa tko.

Sm se dobivu z eno deklco,s kero si nisva mela nč za povedat..totalno sux to.Po tem že takoj vidš,če je to vredu,ker če že na začetku nimaš kj si povedat,pol bl sux vse skp a ne.
palèica - Pon 15 Mar, 2004 14:28
Naslov sporočila: Re: Nove veze
Shajtana Napisal/a:
Kako da nekateri iz ene zveze takoj skocijo v drugo oz. kako da si tako hitro najdejo nekoga drugega??
Nimajo sami pri sebi razčiščeno, kaj si sploh želijo. Enostavno mislijo, da niso sposobni sami it nekam, narediti nekatere stvari sami. To zna bit problem.

Citat:
Je to zato ker ne morejo bit sami in rabijo nekoga da prebolijo prejsnega partnerja...pa se pri tem novem partnerju hitro zadovoljijo in niso tako zahtevni??
Ne, po mojem mnenju jih je strah, da ostanejo sami....da bodo za vse odločitve primorani misliti samo oni. Da se bo nekdo moral soočit z nastalo situacijo.
Citat:
Ali majo mogoce pac pri sebi vse razcisceno in lahko takoj stopijo v novo zvezo??
Nop...itak da ne.
Citat:
Kako pa da potem nekateri zelo dolgo po eni zvezi nimajo druge zveze?Ker jih je prejsna zveza toliko prizadela al ker si pac pustijo cas da prebolijo in premislijo kaj hocejo?
Hm ...najprej ko sem se razšla z mojim, mi je blo ful nemogoče dojet kako bom sedaj sama ..prejokala sem kar nekaj noči in nisem razumela prijatelja, ko mi je svetoval, naj se ne zaletavam takoj na vrat na nos v novo vezo. In sedaj, po letu dni točno vem, da je imel prav. Iščem se še vedno, pa se še nisem do konca našla. Ampak dejstvo je, da sem uspela v stvareh, ki so mi bile popolnoma nedosegljive pred letom dni. Znam živeti sama...skrbeti zase in za svojega sina....biti uspešna v službi in naučila sem se predvsem ceniti prijatelje....tiste ta prave...

Citat:
Kaksen nacin je po vase boljsi?
Definitivno da moj......po neki razpadli vezi moraš najprej pustiti dovolj časa, da se vzpostaviš v neko ravnovesje.
Ampak predvidevam, da tisti, ki čez to še niso šli, pojma nimajo o čem pišem.
-Naya- - Pon 15 Mar, 2004 15:19
Naslov sporočila:
Po vsaki vezi si moraš vzet čas da preboliš, da premisliš zadeve, da se postaviš spet na noge, da se naučiš živeti sam s sabo in v tem uživaš. Šele nato lahko najdeš nekaj novega. Ker šele takrat prejšnja veza ne bo vplivala na novo zvezo.

Odvisno je od zveze same: kako dolgo je trajala, kako intenzivna je bila, kaj smo čutili do tega bivšega partnerja... odvisno je tudi od nas samih: koliko smo občutljivi, kako hitro se lahko postavimo na noge in ali smo bolj človek ki gleda v preteklost ali bolj v prihodnost...
Odvisno je od full stvari koliko časa mora pretečt preden greš v novo zvezo.

Tisti ki padajo iz veze v vezo ne znajo biti sami in s takim človekom po moje ni lahko, niti ni fajn bit.
Tisti ki si vzamejo dalj časa pa se mi zdi da so dosti skulirani, da vedo da si morajo vzeti čas zase...i.t.d... in prav je tako pomežik Ker če prehitro skačeš iz zveze v zvezo prizadaneš in sebe in nove partnerje -še posebaj njih. In to se mi ne zdi fer!
ankh - Pon 15 Mar, 2004 15:41
Naslov sporočila: Re: Nove veze
meni je vedno smrdelo, če se je name nalepila ženska, ki je bila v razmerju. prvič nočem hoditi nekomu v zelje, ker to ni častno, drugič ne želim poslušati njenih laži o njenem trenutnem partnerju, tretjič logično razmišljam, da kakor hitro bi zamenjala njega, bi tudi mene... cel kup dejavnikov govori proti skakanju v novo razmerje.
palèica - Pon 15 Mar, 2004 15:49
Naslov sporočila:
Ankh..pa sej ne govorimo o tem ...gre za to, al prec skočit v naslednjo vezo,ali je bolje malo časa vmes.

lp od mene
Shajtana - Pon 15 Mar, 2004 15:59
Naslov sporočila:
Ja jaz sm tudi mnenja da je treba razmisliti preden se podas v novo vezo...res pa je da nimam velik izkusenj in da mi je to bolj logicno pac.
Anonymous - Pon 15 Mar, 2004 22:39
Naslov sporočila:
Mislim, da je odvisno, kako greš iz veze in kaj to za sabo potegne.
Jaz sem bla v zvezi tako dolgo, da preden sem jo končala, sem sama pri sebi močno pretehtala kako stojijo čustva z moje strani in sem prišla do zaključka, da do njega ne čutim nič več, kar si je prislužil sam. In iz zveze sem šla tko, da sem se naučila spet se met rada, zato nisem rabla nikogar, ki bi zapolnil praznino. V tem primeru nisem lagala ne sebi ne nikomur drugemu.
Je pa res, da je zaradi določenih stvari v meni ostal bes, ki pa na novo razmerje pri čustvih, ki jih čutim, ne vpljiva.
Jaz sem pri sebi razčistla, preden sem se v kaj podala, ker nebi blo fer da nekoga natgujem zaradi svojih problemov.
Poklièunga - Pon 15 Mar, 2004 22:59
Naslov sporočila:
""zato nisem rabla nikogar, ki bi zapolnil praznino""

hehehe...kok se men ta stavk smešn sliš,če ga ženska izreče hehehe

Sam kaj pa če si itaq že čist odločen in vse,si že vse pretehtu,vse premislu in vse,samo še kr čutiš nek bes in vseen še neko navezanost na prejšnjega partnerja...kaj pa v tem primeru narest?
V bistvu si ga niti ne želiš več,veš da ni zate,da ti je itaq nedosegljiv,če bi ga slučajno hotel,samo ga ne...ga samo občasno pogrešaš pač,ker si sam in tko naprej.
Kaj narest v tem primeru?
Kaj naj bi v tem primeru ŠE čakal in tuhtal kaj in kako,al naj bi šli naprej,v novo zvezo recimo?
Anonymous - Pon 15 Mar, 2004 23:16
Naslov sporočila:
če si na nekoga besn, si verjetno z razlogom. To pa mora vsak pri seb razčistit, za kok udarcev bo držal glavo, kok klofut bo toleriral. Drugač povedano, kok maš sam sebe rad, da pustiš, da nosiš breme nekoga drugega.
deviènik - Tor 16 Mar, 2004 09:58
Naslov sporočila:
Jaz mislim, da je treba prvo pri sebi počistit zadeve (beri počistit v glavi in z osebami nazaj), šele potem si zares pripravljen na nov začetek. Eni rabijo več časa, spet drugi, manj.
če pa skoči v naslednjo vezo, je človek neiskren do sebe in potem še do druge osebe. Taki ljudje so pomojem slabiči, ki se ne znajo soočiti in zoperstaviti lastnim strahovom, ne glede kakšni so.
Poklièunga - Tor 16 Mar, 2004 10:35
Naslov sporočila:
OK...hvala za razjasnitev...

/me is weak than ;o(
Bassman - Tor 16 Mar, 2004 10:47
Naslov sporočila:
Ma sej tud jst nisem razumel folka, k so takoj letali iz ene veze v drugo pa pote, vsak mesec jokal, kako je folk čuden in da ni tapravga partnerja itd.
deviènik - Tor 16 Mar, 2004 10:52
Naslov sporočila:
Saj ne more vedet kakšen partner bi bil zanj-o, če ne ve niti kaj sploh bi rad-a, kaj si sploh želi.
In iz ene nevednosti skoči v drugo temo.
Poklièunga - Tor 16 Mar, 2004 11:55
Naslov sporočila:
Ja te so pa res smotani ja.

Sej zato sm jz raj brez,kokr da bi mel neke mesečne scene.Ko bi dobila menstro bi šla narazn hehehe
Ma ne,ni to zame...to sux.
dvojèica - Tor 30 Mar, 2004 09:26
Naslov sporočila:
ja tisoč ljudi, tisoč usod!
včasih si človek še sam sebi težko razloži svoje početje.
menim pa, da je velikokrat človek sam nemočen, ko prride do močnih čustev. potem pa odreagirajo neracionalno in tavajo in mislijo (mislimo), da bo nekdo drug zapovnil praznino, ki jo je pustil nekdo, ki smo ga imeli radi in se mu brezpogojno predajali.
v takem primeru je resnično najbolje, da si človek najprej prizna, da nekaj ni bilo vredu, kajti v nasprotnem primeru bi se veza obdržala.
potem pa si moraš vzeti čas zase in graditi na sebi, pustiti preteklost za seboj in se počasi nehaš smilit samemu sebi.
počasi, vendar vztrajno. kar naenkrat ugotoviš. da je v življenju tisoč stvari, ki se jih lahko veseliš in te osrečujejo. in ko si neobremenjen z ljudmi okoli sebe in sebe postaviš na prvo mesto (si kritičen do sebe in se znaš cenit) potem si pripravlje, da v življenje sprejmeš še nekoga!
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB