Pero Piše

Ankete - Računalniško pismen?

Bassman - Pon 26 Jul, 2004 14:57
Naslov sporočila: Računalniško pismen?
Koliko ste računalniško pismeni?
Mijau - Pon 26 Jul, 2004 15:37
Naslov sporočila:
dost si upaš da napšeš totalno obvladam:).
Nikol ni nč abosolutnega:)
in ne boš mi reku, da nisi kdaj obstal pred problemom i tuuuuuuuuuuuuuuuhtuuuuuuuuuuu:)
Anonymous - Pon 26 Jul, 2004 18:07
Naslov sporočila:
Mijau Napisal/a:
dost si upaš da napšeš totalno obvladam:).
Nikol ni nč abosolutnega:)
in ne boš mi reku, da nisi kdaj obstal pred problemom i tuuuuuuuuuuuuuuuhtuuuuuuuuuuu:)



tuhtu in tuhtu in sam našel rešitev, kar pomeni da totalno obvlada širok smeh
Bassman - Pon 26 Jul, 2004 18:53
Naslov sporočila:
totalno obvladam, je mišljeno da veš 1x več kot vsi povprečni uporabniki!
Anonymous - Pon 26 Jul, 2004 23:10
Naslov sporočila:
Admin, to itaq vemo da obvladaš, no vsaj nekateri...

Bassman - Tor 27 Jul, 2004 08:17
Naslov sporočila:
sej zdej nism mislu tuki sebe, k še 1/4 tistga ne vem, kar bi rad. ampak tko na splošno!
Sneaky Bear - Tor 27 Jul, 2004 09:09
Naslov sporočila:
Obvladam za 8, pokvariti pa znam za 20. smeh
Mijau - Tor 27 Jul, 2004 09:17
Naslov sporočila:
sneaky bear te čist razumem...
nazadnje k sem sama se neki s hardveram ukvarjala se mi je ven pokadil dimček...nasmeh
Bassman - Tor 27 Jul, 2004 09:56
Naslov sporočila:
Mijau Napisal/a:
sneaky bear te čist razumem...
nazadnje k sem sama se neki s hardveram ukvarjala se mi je ven pokadil dimček...nasmeh


uuuuuuuuu tvoj računalnik ma še dimne efekte
širok smeh
Sneaky Bear - Tor 27 Jul, 2004 13:57
Naslov sporočila:
Js se zase ne bojim, tud če gre kej pr compu (zlo) narobe. Še čist vse, kar sm pokvaru, sm znou popravt. Pač kombinacija pameti (na srečo je imam nekaj smeh), logike in potrpežljivosti. Pa hitro učenje na napakah tud pride prav. pomežik nasmeh
Bojim se pa, da bi se mat kej zgodl...kr vidm, kak cirkus bi zagnala, pa tkoj serviserja klicala. Laughing
Orfea - Tor 27 Jul, 2004 13:57
Naslov sporočila:
hahaha.. .kok ste fajni Laughing js pa ta bebica na pc-ju Embarassed
Anonymous - Tor 27 Jul, 2004 16:29
Naslov sporočila:
Orfejca ne se sekirat, sej maš še vedno mene, če ti še kdaj kej ne bo štimal okol kompjuterja.
Anonymous - Tor 27 Jul, 2004 20:20
Naslov sporočila:
Sama sem zase izbrala sredino...neki vmes..5.

Citat:
totalno obvladam, je mišljeno da veš 1x več kot vsi povprečni uporabniki!

To, da če znaš še enkrat več kot vsi povprečni uporabniki (po tvoji oceni sicer), še ne pomeni, da zadevo obvladaš.

Sicer bi se pa dalo še razpravljati o tem, kaj se smatra, da "moraš" znat, da si lahko daš/zaslužiš določeno samooceno.
Orfea - Tor 27 Jul, 2004 20:28
Naslov sporočila:
Citat:

Orfejca ne se sekirat, sej maš še vedno mene, če ti še kdaj kej ne bo štimal okol kompjuterja.

waaaaaa... če j pa tak mojster na voljo, se pa js tko nobenga gumba več ne prtaknem hihi Laughing
k sem nazadnje neki popravlala (khm... kvazi popravljala no smeh ) se je bogi pc kr ugasnu Embarassed in sem khm... rajš jaz odnehala Laughing
k se bojim, da še tist nau več na voljo, kr je do zdej delval... ccc, sem kr zajc za te stvari Laughing
Anonymous - Tor 27 Jul, 2004 21:27
Naslov sporočila:
Vpol leta, kar vem, kaj dejansko računalnik je, Znam tale forum uspešno brat in kot vidte tud gor pisat, musko že skor brez pomoči zapečt (sicer še bolj po polžje), Pasianso in mine sem tudi pred kratkim odkrila ( s pomočjo seveda), pa Klik pa tt tud laufa. Aja pa po netu bi tud že znala kej pobrskat, ampak zaenkrat še zgubim živce in najdem bližnjico pri strokovnjaku, ki to obvlada, pa pol z najdenih linkov prebrskam, kar rabim.

Kakšno oceno torej zaslužim?
Sneaky Bear - Sre 28 Jul, 2004 00:28
Naslov sporočila:
jagoda, kr diplomo zate. smeh
Bassman - Sre 28 Jul, 2004 08:37
Naslov sporočila:
No ja večina novopečenih uporabnikov naredi največjo napako, ko ne preberejo priloženega priročnika za uporabo. Ker je potem tudi lažje vprašat, če kaj ne veš.
Dr`Dark - Sre 28 Jul, 2004 10:32
Naslov sporočila:
Jaz kr dost vem o kompih, glih totlno obvladam ne, zato sm dal 8.
Shajtana - Sre 28 Jul, 2004 10:33
Naslov sporočila:
Jaz sm si dala 7...sam po moje jaz obvladam najbl nekoristne zadeve pomežik sam ce se pa tko primerjam s kksnim folkom k je tok star kt jaz pa statistika niti ni tok slaba pomežik
Anonymous - Sre 28 Jul, 2004 21:54
Naslov sporočila:
Ja nooooooo Admin sej vem, da bi mogla tisto buklco prebrat, pa mi toook nč ne diši. Raj pasianso špilam, če pa kej ne vem, pa vprašam, ker preden bi najdla točn tist kar rabim, bi že obupala.
Shajtana - čet 29 Jul, 2004 09:13
Naslov sporočila:
Hehe jagoda jaz sm tud na komot narjena pa rajs vprasam kksnga k se spozna pomežik
Mijau - čet 29 Jul, 2004 13:56
Naslov sporočila:
Ej za totalno obvladam...
moraš obvladat:
-sestavljat hardware in naložit software (ki mora vsebovati kuhinjske recepte iz Bolivije, ki si jih prej preko mobilca zdownloudal preko SKB) brez rok in z zavezanimi očmi
- ko ga sestaviš, ga moraš razstaviti ampak na vrtiljaku ki se vrti protu urinem kazalcu
-ga zopet razstaviti in čist za hec in delov narediti maturantsko moško in žensko (ki mora biti svetlo rumena) obleki. Še vedno ti ostanejo deli, ki jih seveda uporabiš za sestavitev robota, ki ima glas popolnoma tak kot tvoj oče in zna žvižgat, pometat, brisat prah in zapeti pop pesem 'Barcelona'
- da pa seveda ne pozabim... za čisto 10ko- seveda obvladaš miže in brez rok ter dodatnih pritiklin (nope penis odpade) sestaviti program, ki bo rešil svetovno lakoto in prepoznal žleht folk in jih zblanširal v rukolino omako.

TKO!
Shajtana - Pet 30 Jul, 2004 08:10
Naslov sporočila:
Hahahaha go Mijau! smeh
Orfea - Pet 30 Jul, 2004 10:53
Naslov sporočila:
Mijau - to ti je stručko Laughing da best hahaha

jagoda - citat:
Vpol leta, kar vem, kaj dejansko računalnik je, Znam tale forum uspešno brat in kot vidte tud gor pisat, musko že skor brez pomoči zapečt (sicer še bolj po polžje), Pasianso in mine sem tudi pred kratkim odkrila ( s pomočjo seveda), pa Klik pa tt tud laufa. Aja pa po netu bi tud že znala kej pobrskat, ampak zaenkrat še zgubim živce in najdem bližnjico pri strokovnjaku, ki to obvlada, pa pol z najdenih linkov prebrskam, kar rabim.

Laughing ja jagoda, pol se pa js totalno v nč dajem Twisted Evil k men se tole...khm... ne zdi glih kako znanje veš sori...
-Naya- - Ned 01 Avg, 2004 00:01
Naslov sporočila:
Hja, odvisno kako ocenjuješ vse skupaj. če ocenjuješ samo poznavanje osnovnih zadev, ali hudih računalniških programov... Tole vprašanje je zelo relativno...
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB