Pero Piše

Ljubezen in odnosi - TEŽAVE V LJUBEZNI IN NASVETI V OSVAJANJU ŽENSKE

DeadlyArrow7 - Sre 03 Avg, 2005 01:37
Naslov sporočila: TEŽAVE V LJUBEZNI IN NASVETI V OSVAJANJU ŽENSKE
Živjo moje ime je Daniel in prvič pišem.Imam nekaj vprašanj,in upam da mi lohka pomagate,in upam da sem jaz kakorkoli pomagal:) Razz


Kot prvo naj povem,da sem star komaj 17 let,in v bistvu vem kaj pomeni neko osebo zares LJUBITI.Veliko ljudi mi pravi** ti si še otrok kaj pa ti veš o ljubezni**jaz se ne strinjam s tem.Hodil sem z žensko staro 17 let,hodila pa sva 2 leti in pol.Kar naenkrat mi pa pove da je zaljubljena v najbolšga prijatelja,mene je to tok prizadelo da sem se v bistvu mislil ubit. Nisem prenesel bolečine in sem se najedel različnih tablet,tako sem pa pristal v bolnišnici.Minilo je že eno leto in me še zdaj boli!!

Problem je da zdaj vedno iščem dekleta,ki so za resno zvezo,ampak takih je bolj malo!!!!

Kaj naj naredim,da bom čimprej najdel osebo ,ki bo za resno zvezo???A je možno da se preveč trudim iskati jo in naj počakam da prava oseba pride do mene?????

IMAM PA PAR NASVETOV O OSVAJANU ŽENSK:

1.)če hočeš da te sploh ženska opazi se moraš najprej naučiti spoštovati jih,če tega ne znaš ne boš nikoli dobil ženske!Ženske rade vidijo da jih spoštuješ.

2.)Vedno ko ženska govori jo glej v oči,nikakor pa v prsa al pa kam drugam,ker če jo gledaš v oči si bo ženski to full pomenil,k bo vedla da jo rad poslušaš.

3.)NIKAKOR V SVOJEM ŽIVLJENJU UDARITI ŽENSKO!!!!!!!!!PRAV TAKO NIKOLI JE ZMERJATI.

4.)VEDNO preden žensko poljubiš jo vprašaj če jo lahko,k to tud full rade vidijo.Vsako potezo,ki jo narediš(npr.spolnem odnosu)jo vprašaj če lahko!

5.)S ženskami moraš ravnati k s kraljicami(vsaj jaz tako mislim)

6.)Maš pa tud to foro da se naučiš kje so erogene cone.Npr.začni s nežnem poljubljanjem vratu in ŠELE ko vidiš da ji ugaja jo upraš če jo lahko poljubiš na trebuh.Nežno jo poljubi nato pa premikaj jezik po njenem trebuhu gor in dol,in če ji še to ugaja nato boš 100% prišel do prsi.Tam narediš enako in ne pozabit da jo moraš uprašat!!Potem ji enako kot zgoraj poljubljaj stegna,ko pa prideš do stegen je velika možnost da bosta imela spolne odnose.

PROSIM PA ŠE ZA KAKORKOLIŠNE NASVETE O OSVAJANU ŽENSK,K SE ŠE JST SAM UčIM,RAD PA VIDIM DA MI DAJEJO NASVETE STAREJŠI ker imajo veliko izkušenj!!!!!!!

Za vaš odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem


Lepo se mejte,caw
senior - Sre 03 Avg, 2005 06:30
Naslov sporočila:
No, Daniel, zanimivo je tole tvoje pisanje. Kaj je res prava ljubezen, boš verjetno spoznal malo kasneje. To, kar sedaj občutiš, je mladostna zaljubljenost, ki ti dodobra zamegli pogled na resnično stanje. če ljubezen ni obojestranska, potem to še ni ljubezen, ampak zaljubljenost. In zaradi ljubezni ne goltamo tablete in ne mislimo na smrt. Vse to je še en dokaz pri tebi, da si šele začel raziskovati in učiti se, kaj je prava ljubezen. Ljubezen je lepa, najlepša izkušnja v življenju, pa naj bo to do partnerja, staršev, ali pa dobrega prijatelja. Nesrečna ljubezen zame ne obstaja, kvečjemu nesrečen poizkus priti do tega. Že sama beseda LJUBEZEN, pomeni srečo.

Glede tvojih nasvetov, kako osvojiti žensko, pa moram povedati, da kar nekaj trditev drži, ki pa bi jih lahko strnili v samo en čudovit stavek, ki se glasi : predvsem je treba v ljubezni imeti veliko spoštovanje do partnerja, potem pa vsi ostali nasveti kar avtomatsko sodijo zraven.

Toliko zaenkrat od mene, bodo še drugi kaj napisali, ki imajo dosti izkušenj o tem.
Bassman - Sre 03 Avg, 2005 09:56
Naslov sporočila: Re: TEŽAVE V LJUBEZNI IN NASVETI V OSVAJANJU ŽENSKE
DeadlyArrow7 Napisal/a:

5.)S ženskami moraš ravnati k s kraljicami(vsaj jaz tako mislim)



Tole kar sem bral, je kot da bi bral sebe pri mojih 17ih letih.
Ampak lahko ti povem, dadelaš iste napake, kot sem jih delal jaz, pri mojih 17ih.
Kot prvo z ženskami ne smeš ravnati, kot s kraljicami, ker se te hitro naveličajo in te imajo za copato, revo, mehkužneža, itd.

Z ženskami moraš ravnati, kot s sebi enakimi, samo tako in nič drugače, dokler boš ženske poveličeval, se ti bo dogajalo, kar se ti dogaja.
Najboljše je, da prebiješ ta zid med nemogočim, kot praviš, da se posexaš z eno, ki ti pač ne pomeni nič, seveda ne tako, da boš izkoristil kako ubogo revco, ampakda je to obojestranska avantura. Po možnosti kakšno starejšo, da te malo pouči o ženskah.

Ko boš to naredil boš videl, da so ženske ljudje tako kot ti.

priporočam ti pa, da za nasvete o ženskah ne sprašuješ žensk, pač pa tiste fante, ki imajo uspeh pri ženskah in imajo ob sebi pravo žensko.
Seveda ne sprašuj tistih, ki ženskam lažejo, da bi prišli do sexa.

pa mogoče za začetek si preberi tole
http://www.povej.net/forum/viewtopic.php?t=4531
Mijau - Sre 03 Avg, 2005 10:12
Naslov sporočila:
Pa še moje pametne misli...
- vsaka ženska je človek zase, tako da se najprej potrudi (če ti ni samo za avanturco ampak resno zvezo), da jo spoznaš- če jo boš upošteval (ji priznal njeno osebnost) potem bo veza furala, res pa je, da se velikokrat zgodi, da pač naletiš na napačno osebo, zato si zafurane zveze ne drži k srcu. Moraš se zavedati, da tudi v vezi potrebuješ kr nekaj časa, da vidiš ali sta za skupaj ali ne. Laho je ženska super oseba, a akupaj nista kompatibilna.
Bodi fer, odkrit in malo diplomatski in predvsem, ja jo spoštuj, ne rini vanjo in ne igraj (preveč).
Sicer pa se tudi meni zdi, da se morš malo najprej razdivjat in potem iskat družico skozi lajf:)
Ampak ljudje smo si različni.
EnigmA - Sre 03 Avg, 2005 10:21
Naslov sporočila:
Smo si različni ja...Eni so skozi vso mladost imeli nekakšne resne zveze, drugi pa avanturice oz so divjali, če lahko tako rečem. To je recimo primer mene in moje sošolke skozi osnovno ter potem še srednjo šolo. Ona skoz neke resne fante po par let, jaz pa luftarka smeh Ok...nikoli nisem razumela zakaj hoče že tako zgodaj imeti resne veze...

Kar ti dejansko želim povedati je to, da se ne obremenuj preveč z iskanjem. Pusti življenju in predvsem tvoji mladosti prosto pot, uživaj in enkrat, ko boš najmanj pričakoval, bo nekdo uletel v tvoje življenje.

Ter, kako je že nekdo rekel? Ko iščeš pravo/pravega, se "igraj" z nepravimi.
senior - Sre 03 Avg, 2005 10:53
Naslov sporočila: Re: TEŽAVE V LJUBEZNI IN NASVETI V OSVAJANJU ŽENSKE
Kar nekaj koristnih nasvetov si dobil, pa kljub temu bi rad povedal, da ženske so kraljice v nekem smislu, samo moški tega nočejo priznati. V bistvu je vse v njihovih rokah, kdaj bomo seksali. al če sploh...!! Torej, kdo je tu kralj, kdo kraljica. Je pa razlika v tem, kako to razumeš in dojameš. Copata pa je tisti moški, ki sam nima toliko jajc, da bi se izkazal da je moški, potem pa počenja vsemogoče bedarije in s tem "kupuje" žensko naklonjenost.

To kar je Bass napisal, da si najdi eno starejšo, da te popelje v svet spolnosti, se pa popolnoma strinjam, veliko se boš naučil, pa nobene duševne bolečine ne bo, ko bo konec "pouka" !!
DeadlyArrow7 - Sre 03 Avg, 2005 10:56
Naslov sporočila:
za vaša mnenja se vam zahvaljujem,imam pa še eno vprašanje:

všeč mi je starejša ženska(stara je 19 let) in me zanima če se mi sploh splača truditi z osvajanjem,ker sm slišal oz.mi je par frendov povedal da ženske ne marajo starejših tipov???????? Confused Confused
Mijau - Sre 03 Avg, 2005 11:02
Naslov sporočila:
Sej ti pravimo, vsaka je svet zase. čeprav v povprečju mlajše ženske- najstnice padajo celo na starejše moške, ni nujno da tudi tvoja simpatija. če probaš ne zgubiš nilč,če ne probaš lahko zgubiš ogromno.
senior - Sre 03 Avg, 2005 11:07
Naslov sporočila:
Ti 17 let, ona, ki je "starejša", pa 19 let, ni bistvene razlike v letih, boš moral z leti malo še navzgor.
Poklièunga - Sre 03 Avg, 2005 12:25
Naslov sporočila:
Žensko spraševat,če jo lahko poljubiš? Žensko vprašat med kavsanjem,če jo lahko za joške primem? DAMN!!!

A jo morm tud na začetku vprašat,če bi hodila z mano?
Mijau - Sre 03 Avg, 2005 13:56
Naslov sporočila:
To da vprašaš za poljub (sploh prvi) niti ni tolka zanič ideja... kr vžge, ker pokaže tipa kot čustveno osebo, ki da dosti na mnenje partnerke/simpatije. He, he pa tudi če je čisti blef.
lucka - Sre 03 Avg, 2005 15:08
Naslov sporočila: Re: TEŽAVE V LJUBEZNI IN NASVETI V OSVAJANJU ŽENSKE
DeadlyArrow7 Napisal/a:

Problem je da zdaj vedno iščem dekleta,ki so za resno zvezo,ampak takih je bolj malo!!!!

Vsako potezo,ki jo narediš(npr.spolnem odnosu)jo vprašaj če lahko!


Pri 17 iščeš dekle za resno zvezo? A se ti ne zdi to malo oziroma velik prekmalu? Spomni se na resno zvezo, ko boš star nekje 27 let , do takrat pa uživaj in nabiraj izkušnje, s kondomov seveda, naj te ne zavede da je bejba na tabletkah, ko se lahko kaj hitro naredi da postaneš očka.

Med sexom nekoga spraševat če lahko nekaj narediš? Še večja neumnost,. Med sexom gre vse po instinktu, ampak brez vprašanj.
Za spraševanje ti ne bo nobena prav nič hvaležna, ker jo boš s tem samo ohladil, tvoj namen pa je da jo zakuriš.
Med sexom oziroma med predigro je treba opazovat odzive osebe s katero si, ker ti njeno telo najbolj pove kaj je prav in kaj ne oziroma kaj paše in kaj ne. če pa misliš prakticirati kaj novega je pa najboljši čas ko je partner/ka že res dodobra vzburjena.

Da vprašaš za prvi poljub: recimo da ja, vsi naslednji definitivno ne, ker bi se te vsaka kaj hitro naveličala da bi za vsako stvar spraševal.
Ker s tem ne izpadeš razumevajoč ampak cincajoč tip , ki ne ve kaj bi, s katerim pa roko na srce nobena nima kej dost potrpljenja.
Zlobko - Sre 03 Avg, 2005 15:51
Naslov sporočila:
Moj nasvet se glasi :
"Ubodeš i odeš!"
jumpa
cuker - Sre 03 Avg, 2005 21:21
Naslov sporočila:
A ti pr sedemnajstih razmišljaš o resni zvezi. Pa bog te nima rad ej, a pri dvajsetih se boš pa poročil, pri 30 pa mel kopico otrok. Mislim neumnost ej. :doh:
DeadlyArrow7 - čet 04 Avg, 2005 00:08
Naslov sporočila:
To da jo uprašaš mogoče je naumnost,ampak pr men je do zdej vedno delovalo!!!!!!!


Sm bil prejšen teden s eno punco,pa mi je rekla če greva nekam kjer bova sama(pa prvič sm jo vidu),pa sm ji reku itak.začela sva se zalizovat,pol sm jo pa čez nekaj časa začel po vratu z jezikom lizat,pa ji je pasalo(začelo jo je vzburjat)pa sm jo uprašu če lohka isto naredim na trebuhu pa da ji bo to velik bolj pasal,pa je rekla ja,ko sm začel po trebuhu jo je že tako vzburjalo da sm isti postopek začel pr prsih in nato sva šla do konca,pa naj povem da je blo to zanjo prvič+da je devica pa da mi je rekla da hoče met spolne odnose šele ko bo poročena???!!!!!!!!!!!!!

Doslej so pr men tej postopki vedno deloval,pa če se še tok naumno sliši

Glede resne zveze: a je možno da se jst bojim ostati sam na stara leta,pa da zarad tega hočem resno zvezo???????


*******LOL*******
lucka - čet 04 Avg, 2005 00:16
Naslov sporočila:
DeadlyArrow7 Napisal/a:
,pa naj povem da je blo to zanjo prvič+da je devica pa da mi je rekla da hoče met spolne odnose šele ko bo poročena???!!!!!!!!!!!!!


In zdej misliš da ti bomo tole neumnost verjeli, še nobena devica se nikoli ni tako zlahka vdala.

Očitno še en ki se dela norce tule na forumu. boxer:
DeadlyArrow7 - čet 04 Avg, 2005 00:28
Naslov sporočila:
Kot prvič se ne delam norca,ker vas spoštujem vse,prav zaradi tega pa sem se na vas obrnil,ker ste že izkušeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa kot drugič,jst se ne sekiram,če mi verjamete,ker jst sm povedal resnico in vem kaj je res pa kaj ni,pa če misliš da blefiram tud prov vsak človek ima pravico do svojega mnenja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa,kot tretjič pa naj vam povem da je bila tud precej pijana!!!!!


*********LEPO SE IMEJTE,CAW*************
lucka - čet 04 Avg, 2005 00:42
Naslov sporočila:
In ti si šel izkoristit pijano punco, ki je bla navsezadne še devica. In potem si upaš še rečit da ti vedno grata?

PA mislim da je en klicaj ali pa 2 čisto zadosti da izraziš svoje mnenje!
DeadlyArrow7 - čet 04 Avg, 2005 01:25
Naslov sporočila:
kot prvo me prosim ne obsojej da sm en pokvarjenec,ker nisem pa še ne poznaš me!pa jst je nism izkoristu oz. jst jo nism prisilu da je šla z mano,ona je sama to hotela!!!!

pa še nekaj a ko ženska izkoristi moškega je pa vse vred kajne?

nihče ni popoln,vsak ima svoje napake is uči iz njih

oprostite,ker sem vam zaupal svoje težave k mi je pa zdej žal,ampak ne zaradi tega k sm se vam zaupal,ampak zaradi tega k me ljudje,ki me ne poznajo obsojajo

Lepo se imejte vsi in vam ne bom več moril,le pozdrav
Mijau - čet 04 Avg, 2005 07:46
Naslov sporočila:
Ej...sej nisi edin, kolk je folka, ki so tko izgubil nedolžnost. In glede na to, da močno dvomim, da si en pi¤¤¤¤¤ se ti ajde oprosti. Poleg tega, ženska ki gre tako daleč- je 100% sam čakala ku¤¤¤¤¤. Pa naj se dela lepo ali ne. Ženske ki se odločijo da bodo čuvale nedolžnost ne pridejo do te faze, da bi lahko bile izkoriščene (razen če jih kdo namenoma in brez njene vrednosti zdrogira). Po moje (lahko se motim, a se ponavadi ne) je ženska igrala, da bi bila zanimivejša, ali pa ji je bilo potem žal in se hoče nekak opravičit s tem, da ona tega ni hotela in da si jo ti nagovoril.
Glede tega da hočeš resno zvezo- ne poslušaj drugih, če res tako čutiš- naredi po svoji vesti. Samo glede na to da kolikor razumem tvoje pisanje dvomim da je to popolnoma res.
Bassman - čet 04 Avg, 2005 08:14
Naslov sporočila:
Ok, brez kreganja, prosim da nadaljujete debato na normalnem nivoju.
Mijau - čet 04 Avg, 2005 08:28
Naslov sporočila:
Ah... Bass sej ni krega. Pač se je razvila polemika:)
Shajtana - čet 04 Avg, 2005 08:35
Naslov sporočila:
Hmmm kar se tiče resne zveze pr 17ih...enim rata..mene je tud takrat to dajal ene pol leta pol me je pa minil pa se dobr da me je k bi po eni strani ful stvari zamudila...drgac pa mam kolegice k so pr 17ih zacele s fantom , res taka velika ljubav pa so se zdj skp , se prav 6 al pa 7 let kasnej.Sam za to mors bit tip...
Kar se tice sprasevanja za poljub...men to ni prevec vsec k bi mi slo najbrz po glavi da njemu ni sploh nekak do tega ampak se neki gre..ampak ljudje smo si razlicni...(se dobr).
Zdj pa se glede te punce..lohk da je bla devica pa je mela tega dost pa je izkoristla prilko...glede tega se strinjam z Mijau, da ce bi res hotla cakata scena ne bi bla taka kt je.
lucka - čet 04 Avg, 2005 09:50
Naslov sporočila:
DeadlyArrow7 Napisal/a:
pa jst je nism izkoristu oz. jst jo nism prisilu da je šla z mano,ona je sama to hotela!!!!


Vse lepo in prav, ampak meni se še vedno ne zdi prav da greš s pijano bejbo ne glede na to ali ješe devica ali ne. če greš pa z nedolžno in še pijano po vrhu se pa vsaj meni ( pa če si užaljhen ali pa ne) zdi izkoriščanje položaja in se s rem ravno ne bi hvalila. To ima v očeh mladoletnikov mogoče še kakšno ceno, v očeh odraslega človeka pa prav gotovo nobene.

DeadlyArrow7 Napisal/a:
oprostite,ker sem vam zaupal svoje težave k mi je pa zdej žal,ampak ne zaradi tega k sm se vam zaupal,ampak zaradi tega k me ljudje,ki me ne poznajo obsojajo


če pišeš na forum moraš pričakovat tudi kritiko in ne samo pohval in kimanja ter odobravanja tvojih dejanj, ne da se, ko ti nekdo pove nekaj kar ti ne paše in udari po tvojem egu umakneš kot užaljen otročaj.
senior - čet 04 Avg, 2005 09:54
Naslov sporočila:
Resna zveza pri 17-tih, ko si v bistvu še otrok. To je samo nora zaljubljenost, ko se čudovito počutiš, ne slišiš in ne vidiš nič, kaj se okrog tebe dogaja.
Resna zveza postane šele takrat, ko imaš tudi že nekaj izkušenj za sabo, pa razočaranj tudi.
V teh letih naj bi si nabirali izkušnje take in drugačne, da potem, ko pride resna veza ni več dilem in radovednosti, ko enkrat začutiš partnerstvo malo drugače, kot samo zaljubljenost.
Mijau - čet 04 Avg, 2005 09:57
Naslov sporočila:
Mah men gre pa na živce, da se prikazujejo najstnice kot naivne boge revice na katere prežijo dedci, s pi¤¤¤¤¤ v mislih. Sedemajs in tudi mlajše punce v povprečju dobr evdo kaj delajo. Sej so izjeme seveda, ampak so redke. čist verjamem v to da je sama hotla, le da to kao se ne spodob povedat. Oz. ji je bilo kasneje žal, oz... karkoli drugega.
Poklièunga - Pet 05 Avg, 2005 01:17
Naslov sporočila:
Seveda,da so packe take 17 letnice,k nastavlajo češple pod nos podecom in ti jih strastno ovohavajo. Pa večinoma je tko,da jih nastavlajo pod nos,ko pa hoče pobec zagrabt,se pa umaknejo...PACKE!
cuker - Pet 05 Avg, 2005 10:07
Naslov sporočila:
Mah ku¤¤¤¤¤, bo že.

Z Mijau se pa čist strinjam. Tudi jst bi kako 17 letno, sam nism pedofil. Sploh je pa vprašanje kolk je tale Deadly Arrow sploh izkušen. Men se zdi da sta bla tedaj še obadva kr krepko nerazdevičena.

Sploh pa to je kr neki.
Ryback - Tor 19 Sep, 2006 17:04
Naslov sporočila:
Ženske kraljice!?!?!? Odločajo, kdaj bo kej sexa.....bla bla

Nekaj vam povem vsem ženskam. Ženska res izbere s katerim bo hodla in mogoče še to, kdaj bosta sexala (čeprav so takšne veze za en k***, kjer je treba vprašat žensko če bi se hotla met fajn), ampak prvo in zadnjo potezo ima skoraj vedno moški - on se odloči, katero bo osvajal in on se odloči s katero si bo ustvaril družino (beri: se poročil)

lp Ryback
lucka - Tor 19 Sep, 2006 17:52
Naslov sporočila:
Ah ja, še en prizadet moški ego :smeh
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB