Pero Piše

Ljubezen in odnosi - Kako veš?

Bassman - Sob 31 Jan, 2004 23:56
Naslov sporočila: Kako veš?
Kako veš, da je oseba, katero pravkar spoznaš prava zate?
To se sprašujem od kar sem spoznal par, ko sta hdila 3 mesece, se nato poročila in danes imata srečno družino in 3 otroke!
palèica - Ned 01 Feb, 2004 03:34
Naslov sporočila:
Ne moreš vedeti....lahko pa poskusiš, da se vse najbolje izteče. Kar pomeni da mora vsak maximalno vložiti sebe v vezo.
-Naya- - Ned 01 Feb, 2004 13:44
Naslov sporočila:
Groza! Jaz tega nikoli ne bi naredila!
Ne moreš vedeti. Nemogoče!!!
EnigmA - Ned 01 Feb, 2004 14:01
Naslov sporočila:
Tist tvoj primer je eden redkih, po moje.
Drugače pa...ne moreš vedet. Vsaj takoj ne. Po nekem času veze ali celo skupnega življnja, ko dejansko koliko toliko osebo spoznaš, vidiš ali bi lahko preživel do konc življenja z njo ali ne. Torej, vprašat se moraš.
Pa še to je riskantno in ni garancije, da je to to.
Ma sej je itaq lajf ena cela loterija.
Mijau - Ned 01 Feb, 2004 18:38
Naslov sporočila:
se strinjam z Enigmo, saj nikoli ne veš kaj ti bo lajf prinesel. Seveda pa veliko pomaga, če se partnerja znata pogovarjat med sabo in imata skupne cilje in prioritete.
Snežka - Tor 03 Feb, 2004 22:19
Naslov sporočila:
Ne moreš vedeti kdo je ta pravi zate.
lahko poskusiš in upaš na najboljše.
samo ko že misliš da si nešt ta pravo osebo, se lahko zgodi da te po 30. letih zapusti ali pa na skrivaj začne skakati čez plot.
vse skupaj je ena velika loterija.

lp
Shajtana - Sre 04 Feb, 2004 10:14
Naslov sporočila:
Jaz tud mislim da ne mores vedet.Verjamem v privlacnost na prvi pogled..v kemijo...da bi bla pa prov ljubezen to pa ne wem...ce se mi pa kdaj to zgodi vm bom pa porocala. nasmeh
srèica - Sre 04 Feb, 2004 16:56
Naslov sporočila:
res je malo težko vedeti, če je oseba prava. tako kot so že rekli je najbolje poiskusiš, kaj bo, bo. upam da se bosrečno končalo, ker se nekateri pari po par letih ločijo. to pa je lepo da imata že toliko otrok. torej narod ne bo izumrl.
Bassman - Sre 04 Feb, 2004 17:09
Naslov sporočila:
zelo redek par, da imata 3.
večina so bolj razvajeni in imajo samo 1 otroka.
-Naya- - Sre 04 Feb, 2004 17:36
Naslov sporočila:
Admin, ni to razvajenost.
Finance nam ne omogočajo tega. Potrebe otroka nam ne omogočajo tega.

Obleke so najdražje za otroka. Šolanje in vse kar spada zraven je najdražje... nikjer ni nobenih ugodnosti.

Saj ni čudno da se Romi množijo, ker imajo toliko ugodnosti zaradi več otrok ki jih imajo... in še malo pa nas bodo izrinili iz naše lastne države, mater.

Ni to razvajenost... preprosto ni nobene računice, to je vse. Država je v kur**!
srèica - Sre 04 Feb, 2004 19:06
Naslov sporočila:
se strinjam s tabo. vrtci so tudi ful dragi, pa hrana, pa vse.
Mijau - Sob 07 Feb, 2004 12:11
Naslov sporočila:
Naya, mislim, da ni to le zaradi tistih cca 70000 tisočakov na glavo Roma, bolj je tukaj v ospredju miselnost. Nekateri jih imajo kolikor jih da Bog, drugi pač še 'niso slišali za tabletke, kondomi pa itak znižujejo užitek', spet tretjim otrok ne pomeni večjega pretresa, ker sami izhajajo iz velikih družin, mi pa -študiramo do tridesetega, dobimo zaposlitev in šele nato razmišljamo o otrocih. Tudi če bi jih želeli jih niti več ne moremo imeti 10:). Se strinjam da je materialno stanje pogoj, vendar ne vsem- poglej na podeželje- najrevnejše družine so najštevilčnejše- a vseeno srečne. Malo stisnejo pa gre. Mi pa po drugi strani želimo ohraniti enak življenski standard (seveda ne govorim, da je to slabo, ampak tako je), zato krepko premislimo kako in kaj bo- ko bo privekal sinček/hčerkica.
Bassman - Sob 07 Feb, 2004 12:55
Naslov sporočila:
-Naya- Napisal/a:
Admin, ni to razvajenost.
Finance nam ne omogočajo tega. Potrebe otroka nam ne omogočajo tega.

Obleke so najdražje za otroka. Šolanje in vse kar spada zraven je najdražje... nikjer ni nobenih ugodnosti.

Saj ni čudno da se Romi množijo, ker imajo toliko ugodnosti zaradi več otrok ki jih imajo... in še malo pa nas bodo izrinili iz naše lastne države, mater.

Ni to razvajenost... preprosto ni nobene računice, to je vse. Država je v kur**!


S tem se ne bi strinjal, glede oblek pa tega.
Vsakega naslednjega otroka k maš, manj stane, največ stane prvi, potem lahko vsak naslednji uporablja večino stvari od prejšnjega.



Drugo pa je, da država NE naredi NIč, za otroke, za to, da bi familija, ki ima službo in vse pogoje za večje število otrok, da bi le te imeli.

Sploh mi ni jasno, kako je lahko vlada tok butasta in zabita, da jim ni jasno, da pomeni več otrok več davkoplačevalcev.
Namesto, da bi vložili denar v to, da bi družine imele več otrok, naprimer oproščeni davka pri nakupu avta, če ma familija več kot 3 otroke in podobno, ker to dolgoročno prinaša korist državi.
Ma res so zabiti, pa jebe se jim za slovenski narod, čist.
-Naya- - Sob 07 Feb, 2004 13:02
Naslov sporočila:
Ma, ja Mijau, se v bistvu strinjam s tabo.
Ampak to da dajemo Romom podporo, jim dajemo podporo samo v njihovi lenobi in ničemur drugem. In potem se množijo ko nori, ker imajo pač tak način življenja, hkrati tudi zato, ker vedo da tisti denar bodo dobili. če ga ne bi - misliš da ne bi vsaj kakšen od njih malo pomislil ali bo spravil še enega na svet ali ne?
Sicer imajo oni čisto drugačno miselnost, so neka skupnost, vendar vseeno mislim da je to too much. če ne bi prejemali tega denarja, mislim da bi bilo vsaj za spremembo drugače. če se bo takole nadaljevalo kam misliš da bomo prišli? Njih vedno več... Slovencev vedno manj...


Kar se mene osebno tiče se mi ne gre za to da jaz ostanem nekje na istem materialnem nivoju, gre se preprosto za to, da je imeti otroka dandanes luksuz. In če jaz ne živim luksuzno, si ga pač ne morem privoščiti. Lahko bi ga imela, ja... ampak kaj bi mu pa lahko nudila? Ma ga rajši nimam kot pa da ga vržem v ta svet, pa da mu ne bom mogla nuditi vsega kar si zasluži - ali vsaj velik del tega.
Gledam na otroka, ne nase, jaz se komot lahko odpovem marsičemu, ampak če hočem otroku nuditi vsaj najosnovnejše zadeve je že to tako prekleto drago... kaj šele še za kaj dodatnega zraven.

Pač nisem oseba ki bi imela otroka za vsako ceno. In ne razumem tistih revnih ki imajo full otrok, ki jim ne morejo nuditi niti šolanja na faxu recimo... štipendije ne dobijo... in ponavadi reveži pristanejo v takem življenju... ma ki si ga res niso zaslužili... zakaj? Ker so bili njihovi starši taki egoisti in so imeli otroka brez da bi pomislili na njegovo prihodnost... mislili so samo nase - zaželeli so si otroka, pa so ga imeli... z mislijo: ah, saj bo šlo Rolling Eyes Res bedno!!!
Mijau - Sob 07 Feb, 2004 13:07
Naslov sporočila:
Ja Naya, saj jaz popolnoma podpiram in se zgražam nad družinsko politiko, ki jo vodi država. Tudi jaz bom krepko premislila kdaj in koliko, čer sploh bom imela otrok. Hotela sem le povdaruiti, da nekateri (recimo Romi) prav služijo z otroki (ker pač za vsakega dobijo dol. podporo), drugim pa materialni položaj ne diktira števila otrok. so vdani v usodo, sploh ne razmišljajo, da bi mogoče otroka podpirali dlje kot do konca osnovne šole... ampak kdo sem jaz, da bi rekla da to ni prav. Veliko več odraslih, ki prihajajo iz takih družin, je sicer fakultetno neizobraženih a vseeno imajo glavo in srce na pravem mestu. Še vseeno veliko manj cenim izobraženca, ki mu ja mat in oče cel lajf pod ritko čistila in se on potem zgraža nad manj bogatimi- ker je zanj merilo denar. Ali pa vsega polna študentarija, ki zaseda mesta na fakulteti predvsem zato, da bo mogoče nekje okol 30 zpacala tisto diplomo, sicer pa mami, oči... a mi kupita avto..... blaaaaaaaaaaaaaaak!
-Naya- - Sob 07 Feb, 2004 13:32
Naslov sporočila:
Admin, niso samo obleke tiste ki stanejo in ni vsak naslednji otrok cenejši. Po mojem mnenju največ pobere ravno šolanje otroka, vrtec, varstvo, plenice, hrana, dodatni krožki kamor ga vključuješ (ma ker jaz moje bom definitivno!)... i.t.d... Torej so obleke le pljunek v morje...

[quote"Admin"]Drugo pa je, da država NE naredi NIč, za otroke, za to, da bi familija, ki ima službo in vse pogoje za večje število otrok, da bi le te imeli. [/quote]
To se pa popolnoma strinjam s tabo, ravno zato pravim da je država v kur** glede tega - totalno!!!
Že tako nas je malo, mater, ampak tejle naši politiki še kar delajo na tem da bi nas bilo še manj Confused


Mijau Napisal/a:
Še vseeno veliko manj cenim izobraženca, ki mu ja mat in oče cel lajf pod ritko čistila in se on potem zgraža nad manj bogatimi- ker je zanj merilo denar.

Se strinjam! Ne gre se za izobražene ali neizobražene... point je tisto kar človek nosi v srcu!
Frfetka - Pon 09 Feb, 2004 07:02
Naslov sporočila:
To ve vsak zase, takrat ko se mu zgodi.
Moja prijateljica pozna svojega fanta 8 mesecev, se letos pa se bosta porocila.
Po moje... ko clovek pride do dolocene zrelosti, ko je star tam nekje 25 in vec (predvsem zenske), gotovo ve kaj hoce, kaj mu je pomembno. In ce sreca nekoga, ki je na isti valovni... saj res.... zakaj bi cakali. Poskusit je treba.
Bassman - Pon 09 Feb, 2004 09:58
Naslov sporočila:
Frfetka Napisal/a:
To ve vsak zase, takrat ko se mu zgodi.
Moja prijateljica pozna svojega fanta 8 mesecev, se letos pa se bosta porocila.
Po moje... ko clovek pride do dolocene zrelosti, ko je star tam nekje 25 in vec (predvsem zenske), gotovo ve kaj hoce, kaj mu je pomembno. In ce sreca nekoga, ki je na isti valovni... saj res.... zakaj bi cakali. Poskusit je treba.


joj jst pa poznam zlo velik bejb, pa so stare okrog 30, pa še niso resne!
Frfetka - Pon 09 Feb, 2004 10:25
Naslov sporočila:
A na kaj namigujes, al kaj?pomežik
-Naya- - Pon 09 Feb, 2004 11:06
Naslov sporočila:
Frfetka, ma se ne strinjam s tem da ko veš kaj hočeš in potem še srečaš nekoga s katerim si recimo na isti valovni... da potem kar greš v to... da je tako očitno prav...
Ljubezen je slepa in nekateri šele po precej dolgem času ugotovijo, da njihov partner v bistvu ni ravno to kar si želijo imeti ob sebi do konca življenja. Prej so bili zaslepljeni in če bi se poročili... no ja... saj se ve kam bi prišli - tja kamor gre večina parov...

človeka ne spoznaš v treh mesecih, niti ne v osmih... rabiš precej več časa. Je seveda odvisno od posameznika in od nas kako hitro lahko koga bolje spoznaš... no vsekakor je eno leto veliko premalo... sploh za odločitev da boš s to osebo preživel svoje življenje in imel z njim otroke.
No kakor kdo pomežik
Bassman - Pon 09 Feb, 2004 11:48
Naslov sporočila:
Frfetka Napisal/a:
A na kaj namigujes, al kaj?pomežik


nč ne namigujem, k pa ne vem, kok si ti stara
smeh
alina - Pon 09 Feb, 2004 15:00
Naslov sporočila:
jaz se popolnoma strinjam z vsemi. Je pa res,da smo tudi mi malo preveč že razvajeni. Ne predstavljam si,imeti otroka,brez da mu nebi mogla nudit vse. kaj je blo pa učasih? sej mi tut nismo mel vsega. Pa smo tuki,ne?
Bassman - Pon 09 Feb, 2004 15:25
Naslov sporočila:
alina Napisal/a:
jaz se popolnoma strinjam z vsemi. Je pa res,da smo tudi mi malo preveč že razvajeni. Ne predstavljam si,imeti otroka,brez da mu nebi mogla nudit vse. kaj je blo pa učasih? sej mi tut nismo mel vsega. Pa smo tuki,ne?


Ja sej glih v tem je največji problem folka.
K nimajo časa za otroke, pa mislijo, da jim morajo nuditi nevemkaj.

Otroci pa rabijo edin ljubezen najbolj, vse ostalo je sam da je.
Frfetka - Tor 10 Feb, 2004 06:57
Naslov sporočila:
Naya, kaj pa vem... Saj sem rekla, ko dosezes doloceno starost in zrelost, tocno ves kaj hoces v zivljenju (no, vsaj vecina), kako zelis ziveti, kaj pricakujes od partnerja... In, ce se v tistem-pravem trenutku pojavi nekdo, ki bi lahko bil zelo dober priblizek tistemu, kar hoces, to naredis.... Verjemi brez oklevanja. Ko mi je to povedala moja prijateljica, sem bila zelo skepticna, da stvari pocne tako "na vrat na nos", zdaj pa jo nekako razumem.
In glede na to, da sem vcasih govorila, da se to pac ne more zgoditi meni, tega zdaj ne bom trdila vec. Tako...nasmeh


Admin, ti se pa ne delaj, ker dobro ves.pomežik
ZMAJA - Sre 11 Feb, 2004 02:49
Naslov sporočila:
To enostavno začutiš. Seveda pa v treh mesecih tega ne moreš ugotoviti, ker takrat niti iz faze zaljubljenosti še ne prideš. Tista dva sta pač tvegala in sta imela srečo.

Je pa vse odvisno tudi od tega, koliko se dva ujameta in koliko sta pripravljena vlagati v odnos.
alina - Ned 15 Feb, 2004 13:08
Naslov sporočila:
ja, Zmaja točno tko je! Od obeh je odvisno-koliko se trudita in koliko sta pripravljena vložit v odnos. Dokler je to,ni šans,da kaj vmes pride. S pogovorom pa se da rešit tiste majhne problemčke,ki se nam dogajajo skoraj vsak dan. če se imata dva rada,se spoštujeta,je ni svari,da bi ju ločila.
Jaz v to verjamem,kar pa ne pomeni,da to tudi imam.
Zato pa svaka čast temu paru!!!
Bassman - Ned 15 Feb, 2004 13:23
Naslov sporočila:
alina Napisal/a:

Jaz v to verjamem,kar pa ne pomeni,da to tudi imam.
Zato pa svaka čast temu paru!!!


Zakaj to?

Saj če si tega res želiš in to hočeš potem to imaš.
Ampak to pomeni, da moraš TI narediti nake na tem in ne tega pričakovat od drugih.
Imaš lahko vse kar si želiš.
In vsak trenutno ima to kar hoče, zavestno ali podzavestno!
-Naya- - Pon 16 Feb, 2004 10:55
Naslov sporočila:
Admin Napisal/a:
Saj če si tega res želiš in to hočeš potem to imaš.Imaš lahko vse kar si želiš.

No ja... jaz si tega zelo želim in zelo hočem, pa tega nimam In najbrž je še marsikdo tak.
To da si nečesa full želiš še ne pomeni da boš to v tistem trenutku tudi dobil. Včasih traja da do tega pride, včasih tega sploh nikoli ne dobiš. Mogoče ker ne gledaš v pravo smer... Želja ni dovolj, da se ti nekaj uresniči.
Ja je treba delati na tem... ampak če nimaš prave osebe nimaš na čem delati.
Bassman - Pon 16 Feb, 2004 11:19
Naslov sporočila:
-Naya- Napisal/a:
Admin Napisal/a:
Saj če si tega res želiš in to hočeš potem to imaš.Imaš lahko vse kar si želiš.

No ja... jaz si tega zelo želim in zelo hočem, pa tega nimam In najbrž je še marsikdo tak.
To da si nečesa full želiš še ne pomeni da boš to v tistem trenutku tudi dobil. Včasih traja da do tega pride, včasih tega sploh nikoli ne dobiš. Mogoče ker ne gledaš v pravo smer... Želja ni dovolj, da se ti nekaj uresniči.
Ja je treba delati na tem... ampak če nimaš prave osebe nimaš na čem delati.


Nekaj je si želeti, pa potem v resnici misliti o tem, kot da to že imaš in v resnici to dobiš.
Drugo pa da si nekaj močno želiš, pa v resnici dvomiš, da boš to dobila, v tem primeru ne boš!
alina - Pon 16 Feb, 2004 13:44
Naslov sporočila:
Confused jaz v to ne dvomim,da se ne razumemo narobe,le trenutno tega nimam. Si želim,to valjda in bom delala na tem,ampak,kot je rekla Naya,če nimaš prave osebe nimaš na čem delati!
In da ima vsak trenutno to kar hoče,podzavestno ali zavestno.........nevem no,če je ravno tako??? Učasih te okoliščine dobesedno prisilijo,da skreneš s puta.....
-Naya- - Pon 16 Feb, 2004 14:46
Naslov sporočila:
Ne govorim o tem kaj si želiš in ali dejansko verjameš v to. Seveda moraš verjeti v to, drugače ni nič.

Govorim o tisti vmesni fazi. Lahko se točno zavedaš kaj si želiš in tudi verjameš da boš nekoč to dobil... kar pa še vedno ne pomeni da to dobiš takoj ko se tega začneš zavedat in takoj ko začneš verjeti v to. Vmes lahko preteče ogromno časa preden dejansko potem dobiš to kar si resnično želiš. Me razumeš?
Torej potem tvoj stavek ne drži: "Saj če si tega res želiš in to hočeš potem to imaš."
Odg.: Ni vedno tako!
Je seveda večja možnost da prideš do tega kar si želiš... oziroma edina mošnost. Vseeno pa v bistvu niti ni nujno da se ti bo kdaj uresničila... pa če se še tako zavedaš tega kar si želiš in če še tako zelo verjameš v to.
No jaz ne verjamem v to da celo vesolje stremi k temu da se nam izpolnijo želje katerih se prekleto dobro zavedamo in verjamemo vanje. Ker pač ni vse odvisno od nas samih - v tem primeru.
Bassman - Sob 25 Nov, 2006 15:11
Naslov sporočila:
Kako so potem lahko nekateri prepričani, da imajo to kar so želeli, ampak kljub temu grejo potem narazen, drugi pa ne?
Antigona - Sob 25 Nov, 2006 21:13
Naslov sporočila:
enostavno veš. Kadar pa ne veš, pa ni pravi zate.
Anonymous - Sob 25 Nov, 2006 21:43
Naslov sporočila:
da imaš to kar želiš v razmerju oz. od partnerja je idila, če imaš določene potrebe zadovoljene se pojavijo nove in nove, ki pa jih je potem težko zadovoljit, tk pa tud ne moreš vedet kdo je pravi zate za celo življenje, lahko je sam približek temu kar želiš, pol še sam sklepaš kompromise in si misliš tk pač je
Antigona - Sob 25 Nov, 2006 21:47
Naslov sporočila:
fora je tem, da se morš odločit da boš s tem človekom res premagoval težave - ki vedno bodo, jasno...
in ko se odločiš, se zarad tega, ker imaš zaupanje.

MMen je dedek reku enkrat - Sej boš vedla, k bo nekdo pošten in iskren.
sapramish - Pon 27 Nov, 2006 15:04
Naslov sporočila:
antigona, tale od tvojga dedka je pa d best pomežik
Bassman - Pon 27 Nov, 2006 15:22
Naslov sporočila:
Antigona @ Sob 25 Nov, 2006 20:47 Napisal/a:
fora je tem, da se morš odločit da boš s tem človekom res premagoval težave - ki vedno bodo, jasno...
in ko se odločiš, se zarad tega, ker imaš zaupanje.

MMen je dedek reku enkrat - Sej boš vedla, k bo nekdo pošten in iskren.


Men je pa stara mama rekla.
Ne rabiš nobeni ženski kupvat nobenih daril, tista ki te bo mela rada te bo mela rada tud brez tega!
Antigona - Pon 27 Nov, 2006 15:34
Naslov sporočila:
gut te stari so razmišljal tko nematerialistično!
Anonymous - Tor 28 Nov, 2006 12:01
Naslov sporočila:
bass, tvoja stara mama je mela kar prav
tud jst sem takšnega mnanja, vendar za rojstni dan pa le nekaj malega prčakujem smeh

čist prav so razmišljali, ker če ti partner kupuje kar naprej neka darila se razvadiš in vedn neka prčakuješ in to je v razmerju narobe, ker se pojavijo očitki ne takoj ampak pol čez čas, ker ti ženska ( najbolj pogosto je tk), pol reče na začetku si bil pa tk vredu, zdj pa ne
že na začetku zveze je treba realno delati stvari, da ti poznej ni žel, potrebno je biti iskren
sapramish - Tor 28 Nov, 2006 15:31
Naslov sporočila:
js prcakujem sam d bo posten, pa d bo iz lastnega vzgiba kej naredu zame... npr posodo pomil, tko k jo je moj dragi po zajtrku pomežik
ne rabim daril zato d vem d me ma rad...
Bassman - Tor 28 Nov, 2006 15:54
Naslov sporočila:
sapramish @ Tor 28 Nov, 2006 14:31 Napisal/a:
js prcakujem sam d bo posten, pa d bo iz lastnega vzgiba kej naredu zame... npr posodo pomil, tko k jo je moj dragi po zajtrku pomežik
ne rabim daril zato d vem d me ma rad...


kako pa veš, da te ima rad, če ti ne reče?
sapramish - Tor 28 Nov, 2006 16:09
Naslov sporočila:
ker nardi zame stvari k jih drgac ne bi... pa na obrazu mu pise pomežik
Bassman - Tor 28 Nov, 2006 19:04
Naslov sporočila:
sapramish @ Tor 28 Nov, 2006 15:09 Napisal/a:
ker nardi zame stvari k jih drgac ne bi... pa na obrazu mu pise pomežik


ja sej tko je blo tud pr men pa je pol ena ex obtožila da jo nimam rad, ker ji nikol tega ne rečem!
smoker:
sonènica - Sre 29 Nov, 2006 13:13
Naslov sporočila:
mogoče pa nisi prav z občutkom posode pomil in pokazal... nasmeh
Shajtana - Sre 29 Nov, 2006 19:56
Naslov sporočila:
Jah včas mormo zenske tud slisat...ceprov jaz tud dam vec na dejanja ampak vseen v kksnem momentu je pa treba tud slisat to al pa vsaj kksn priblizek pomežik
senior - Sre 29 Nov, 2006 20:44
Naslov sporočila:
En nasvet : VSAK DAN je treba pertnerici povedat, to kar čutimo, obvezno...!
Partnerstvo ni "ozimnica", ki jo enkrat kupiš, pa jo imaš za 3 mesece...
.
Anonymous - čet 30 Nov, 2006 01:15
Naslov sporočila:
seveda senior s tem neguješ neko partnerstvo, vendar vsi tega niso sposobni, niti se trufijo ne, ap bi radi imeli neko zvezo
chukerchek - čet 28 Dec, 2006 18:59
Naslov sporočila: Re: Kako veš?
Bossman @ Sat 31 Jan, 2004 22:56 Napisal/a:
Kako veš, da je oseba, katero pravkar spoznaš prava zate?
To se sprašujem od kar sem spoznal par, ko sta hdila 3 mesece, se nato poročila in danes imata srečno družino in 3 otroke!


Ja redek primer. POmoje začutiš... Sej deep down vedno veš, če nekdo ni pravi pa vseen vztrajaš, pomoje deluje tut obratno.

Drugač pa od moje frendice mama pa oče sta se tut poročila po pol leta. Zdej mata 4 otroke in sta srečno poročena že hm cca 25 let.

čeprav jst se zdele po 3 letih ne bi upala užent. Kamoli po 3 mescih...
Anonymous - Pet 29 Dec, 2006 11:47
Naslov sporočila:
Ja redek primer. POmoje začutiš... Sej deep down vedno veš, če nekdo ni pravi pa vseen vztrajaš, pomoje deluje tut obratno.

čist se strinjam s tabo, vedn upaš, da bo bolje, pa brezveze vstrajaš- to vem iz lastnih izkušenj

obratno je pa tud
Bassman - Pet 29 Dec, 2006 12:25
Naslov sporočila:
senior @ Sre 29 Nov, 2006 7:44 pm Napisal/a:
En nasvet : VSAK DAN je treba pertnerici povedat, to kar čutimo, obvezno...!
Partnerstvo ni "ozimnica", ki jo enkrat kupiš, pa jo imaš za 3 mesece...
.


a to pomeni, da če mi gre na živce ji moram povedat!
Pa če mi gre na živce 3 dni zaporedoma?
senior - Pet 29 Dec, 2006 12:30
Naslov sporočila:
Velja za dobro partnerstvo, ne pa za površne in nekvalitetne veze, Bass !
Antigona - Pet 29 Dec, 2006 12:47
Naslov sporočila:
Veš, ko srečaš nekoga, ki bi bil rad zelo dolgo z njim. Ne moreš pa vedeti, če ni kje osebe, ki bi ti bilo z njo še boljše. Ampak to se nima smisla spraševat. Jaz npr. točno vem, da s tem fantom, s katerim sem, hočem biti ful ful dolgo. čim dlje. Pač zelo drugače se počutim kot sem se pri prejšnjih. Vem, da je zame. Vem, da sem jaz zanj. Ne veva pa, če bova večno skupaj. Tega pač ne moreš vedet.
sieagel - Sob 30 Dec, 2006 12:40
Naslov sporočila:
Antigona @ Pet 29 Dec, 2006 11:47 Napisal/a:
Veš, ko srečaš nekoga, ki bi bil rad zelo dolgo z njim. Ne moreš pa vedeti, če ni kje osebe, ki bi ti bilo z njo še boljše. Ampak to se nima smisla spraševat. Jaz npr. točno vem, da s tem fantom, s katerim sem, hočem biti ful ful dolgo. čim dlje. Pač zelo drugače se počutim kot sem se pri prejšnjih. Vem, da je zame. Vem, da sem jaz zanj. Ne veva pa, če bova večno skupaj. Tega pač ne moreš vedet.


S tem se popolnoma strinjam antigona. Tud jaz bi rad bil z nekom zelo zelo čim dlje skupaj. Itak. Itak pane veš kako dolgo boš. Ker so vedno nekakšne neznanke v formuli zveze. In te neznanke so dejansko spremenljivke (matematično povedano) hehe

drugače pa sem pred slabim mesecem končal zvezo v kateri sem vstrajal tudi po tem ko naju nisem več videl skupaj, oziroma naju nisem videl da bi čez recimo 10 let ali pa 5 let imela družino, ... in vse ostlao kar spada zraven
nn - Pon 01 Jan, 2007 20:55
Naslov sporočila:
ne moreš vedet..pač v danem obdobju nekako čutiš ,da je to -je to....kasneje pa se lahko izkaže,da ni tako ..ampak,če ne probaš ne veš a ne....
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB