povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2009 10:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Tor Jan 27, 2009 5:59 pm Napisal/a:

Ni mi pa niti všeč, če mi kdo na suho pere možgane.


Ravno to pa je tisto kar nedolgočasni ljudje počnemo.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 15:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2009 15:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

djta se vidva že enkrat kresnt, d bo pol mer. Razz

drgač pa... reklama ni realna. pravi moški bi brez besed odprli vsak svoj pir, sledili bi zvočni efekti v obliki riganja in zadovoljnega kvantanja.




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2009 15:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

badabum @ Sre Jan 28, 2009 2:06 pm Napisal/a:
djta se vidva že enkrat kresnt, d bo pol mer. Razz


Pol po dolgcajt,hihi.

Bom moral spet rovariti po neznanih bolnikih.
Še niste slišali, da je 75% ljudi OBEH SPOLOV, VSAKEGA POSEBEJ V TEM DELEŽU, bolnih na duhu,hihi?
Zdaj pa se vprašajte kam sodite. Med 75% ali 25%?
In če sodite med 75%, se odpravite na psihoterapijo, da boste ozdraveli in zares pripravljeni na čimveč v življenju. Na vse namreč nihče ni pripravljen. Še jaz ne,hihi.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2009 17:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Arbiter_universale @ Sre 28 Jan, 2009 09:48 Napisal/a:
Terminatorka @ Tor Jan 27, 2009 5:59 pm Napisal/a:

Ni mi pa niti všeč, če mi kdo na suho pere možgane.


Ravno to pa je tisto kar nedolgočasni ljudje počnemo.

LP,Arbi


Ah, ok. Lahko bi pa bil vseeno mal bolj inovativen.
Drugače pa ne trpim. V bistvu se zabavam tukaj. Razz




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2009 23:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Sre Jan 28, 2009 4:30 pm Napisal/a:

Drugače pa ne trpim. V bistvu se zabavam tukaj. Razz


To je ena bolj ušiva zabavnost se mi zdi,hihi. Meni ni posebej zabavno. Moram pa reči, da ni dolgčas. To pa vsekakor ne.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jan, 2009 01:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma super je. Kaj si morem, imam drugače bolj dolgočasen lajf. Dobro da mam tebe, arbi, mi vsaj kaj dogaja. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jan, 2009 16:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ čet Jan 29, 2009 12:12 am Napisal/a:
Ma super je. Kaj si morem, imam drugače bolj dolgočasen lajf. Dobro da mam tebe, arbi, mi vsaj kaj dogaja. nasmeh


Nikoli si nisem mislil, da ima en s.p. dolgočasno življenje. Kaj pa zate ni dolgčas? Plavanje v reki s piranhami, boj s petimi psihopati naenkrat, laganje na sodišču, rezanje svojih žil, imeti advokaturo?
Namreč samo to so hujše svinjarije od tega, da si s.p., hihi.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Jan, 2009 23:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Eh, to je way of life. to ni zanimivo. To je rutina. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Jan, 2009 08:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ čet Jan 29, 2009 10:39 pm Napisal/a:
Eh, to je way of life. to ni zanimivo. To je rutina. nasmeh


Seveda seveda. Dokler spiš na mehkih pernicah likvidnosti, potem je prava veseloigra se mi zdi in užitek v pridelavi dobrin. Gospodarska kriza ni naklonjena s.p.jem se mi zdi. Razen seveda, če so zanimivi brivci, ki se popoldansko ukvarjajo s pridelavo klobas. če si tajkun, potem imaš vsaj pokrit hrbet. Država plača delovna mesta, če je le mogoče. S.p.ja pa nihče ne šljivi pol posto.
Zaposli se pri Tajkunu (ali pa še bolje:naj te kupi tajkun) ali pa pojdi v državno službo in ti bo lepo na Zemlji in v Nebesih. Potem ti ne bo potrebno lagati, da ti gre dobro v življenju,hihi. Podobno sem rekel tudi Japoku in to je bil drugi najboljši nasvet v njegovem življenju. Prvi je namreč ta, da bi bilo dobro, če bi šel na psihoterapijo.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 31 Jan, 2009 00:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mene recesija nič ne matra in mislim, da bom še zelo dolgo likvidna, če me le ne bo lenoba popadla ali pa kakšna druga "naravna katastrofa".
V tem smislu bi bila moja prihodnost pri tajkunih veliko bolj ogrožena kot je sicer. nasmeh Tako da nič bat zame, lepo mi ej na Zemlji, za Nebesa bo pa treba mal več hodit k maši in nehat živet "v grehu". nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 31 Jan, 2009 14:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Arbiter_universale @ Pet 30 Jan, 2009 07:56 Napisal/a:

...
Podobno sem rekel tudi Japoku in to je bil drugi najboljši nasvet v njegovem življenju. Prvi je namreč ta, da bi bilo dobro, če bi šel na psihoterapijo.

LP,Arbi


Ej Arbi... Koji k**** psihoterapevt? Da mi pove, kar že vem? Da me usmeri na "pravo pot"? Peesda no... Vsaj teh nekaj 10 let naj bom jaz jaz. Pa čeprav morebiti z napačo. Ali dvema, tremi...

Za državno službo sem pa zaenkrat še preveč kreativen. Seveda pa čez nekaj deset let, če me prej ne pobere, ta opcija ostaja kot zanimiva alternativa. Desus npr. je en tak klan, kamor bi se zlahka udinjal.




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sob 31 Jan, 2009 16:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

PikiJapok @ Sob Jan 31, 2009 1:01 pm Napisal/a:


Ej Arbi... Koji k**** psihoterapevt? Da mi pove, kar že vem? Da me usmeri na "pravo pot"? Peesda no... Vsaj teh nekaj 10 let naj bom jaz jaz. Pa čeprav morebiti z napačo. Ali dvema, tremi...



Hihi, včasih kakšna napača pomeni hudo trpljenje, ki ni občutno prav zdaj ta trenutek ampak pride pozneje.
Ko takole ljudje vzrojijo jih imam najraje. Potem jih ponavadi vprašam, kot je to Bob Dylan znal najbolje :" ja, kdo pa ste pravzaprav vi?"

Ali ni zanimivo ljudi požokati naj izprašajo svojo dušo, kot to ena druga zelo znana oseba zna lepo povedati-Oprah,hihi?

Zakaj pa ne bi mogli odraslega človeka vzgajati? A otroke pa je dovoljeno? Zakaj pa? Dajmo tudi otrokom pustiti naj bodo kar so! Si tudi to storil nesrečnež,hihi?

Noben pameten terapevt, še manj pa Arbi, od tebe zahteva, da si brez napač!
Ravno najtežje mu je priznati napače in well my son! VSE NAPAčE se da popraviti, ne da bi imel občutek, da ti kdo pere možgane. Pravzaprav imaš zelo dober občutek potem.
Terapevt NI enako ŽUPNIK, če si nekako tako to predstavljaš, kot si tudi drugi preprosti ljudje to predstavljajo. Terapevt je humanist. Drugače ne more biti terapevt in ti dopušča, da si to kar si. KER V BISTVU SAM ODKRIJEŠ SVOJE NAPAčE IN JIH POPRAVIŠ! KER SE JIH DA POPRAVITI!
In potem je bolje. Mnogo bolje.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sob 31 Jan, 2009 16:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Pet Jan 30, 2009 11:01 pm Napisal/a:
Mene recesija nič ne matra in mislim, da bom še zelo dolgo likvidna, če me le ne bo lenoba popadla ali pa kakšna druga "naravna katastrofa".


Kako pa to, da te ta lenoba tako žuli? Ni prvič, da jo omenjaš in tudi Japok jo dostikrat omenja. Vsaj toliko jo omenjata, ko jaz psihopate,hihi.
Vidita vzorec? Znata videti? A? Hihi.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sob 31 Jan, 2009 21:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

In zdaj najtežja vprašanja na svetu:

A SE RES SPLAčA DRAGI MOJI?
JE CILJ EDINO SREDSTVO ŽIVLJENJA?
JE CILJ, KI SI GA POSTAVITE SMISELEN ALI JE LE ŠE ENA LOVORIKA NA VAŠI GLAVI IN ENA BOLJ NAPIHNJENA MIŠICA?
JE EKSISTENčNO ZARES NUJEN?
BO SMRT KAJ DRUGAčNA S TEM CILJEM V ŽEPU? ALI PA Z NASLEDNJIM?

ALI SMO LJUDJE ZAVOZILI Z VSEMI TEMI VELIKIMI CILJI?

ALI LAHKO KAJ NAREDIMO ALI JE VSEENO?

ALI JE RES STREMENJE PO PRIHODNOSTI EDINO MOŽNO BIVANJE?
IN ALI JE RES KAJ DOSTI SMISLA V VSEH TEH VROčIčNIH OčEH PRIDNEGA LJUDSTVA, KI UŽIVA V STRASTEH IN ZABLODAH?
SO RES RAZOčARANJA NUJNI DEL NJIHOVIH ŽIVLJENJ?

JE RES TAKO STRAŠNO DANES, DA MORAMO UPATI NA JUTRI IN KO GLEDAMO NEVARNI JUTRI, NITI DANES NE VIDIMO VEč IN SE POTEM POTAPLJAMO V SPOMINIH?

ALI SPLOH LAHKO DOJAMETE BREZUP VAŠIH ŽIVLJENJ, MU LAHKO POGLEDATE V OčI IN GRESTE NAPREJ? STE PREPRIčANI, DA TO ZMORETE? ALI PA VAS JE POTREBNO ZAPRETI V ZAPOR, IZOLIRATI NA SAMOTNI OTOK, DA BOSTE TO DOJELI?

JE RES KAKŠNA RAZLIKA, čE SI ZAPRT V ZAPORU DO KONCA ŽIVLJENJA ALI PA SI SVOBODEN IN KORAKAŠ NAOKOLI?

KDOR SE BO POTRUDIL BO VIDEL.
NIZKOTNEŽ SE BO SMEJAL.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sob 31 Jan, 2009 22:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem okusil čisto eksistenco.
Bil sem JAZ in bilo je OSTALO. Jaz proti vesolju, proti kaosu in brezupu, strahu.
Zdaj pa sem JAZ in DRUGI. Zdaj vidim druge, vidim ljudi in ljudi sem si postavil v življenje in smisel.

Nič mi ne vemo o OSTALEM. čisto nič.
Ostalo JE. Ko ga začutiš je konec s tabo. Definicija tvoje človeškosti razpade na kose. Definicija, da si to kar hočejo drugi in da to sprejmeš z odprtim in ljubečim srcem.
O ostalem pa nič ne veš.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98675 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2347s ][ Queries: 36 (0.0593s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.