povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Koliko ste raèunalniško pismeni z oceno od 1 do 10?

pojma nimam o raèunalnikih [1]
7%
 7%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
Nekaj srednjega [5]
15%
 15%  [ 2 ]
6
7%
 7%  [ 1 ]
7
15%
 15%  [ 2 ]
8
30%
 30%  [ 4 ]
9
7%
 7%  [ 1 ]
Totalno obvladam [10]
15%
 15%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 13


Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 14:57     Naslov sporočila:  Računalniško pismen? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Koliko ste računalniško pismeni?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 15:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dost si upaš da napšeš totalno obvladam:).
Nikol ni nč abosolutnega:)
in ne boš mi reku, da nisi kdaj obstal pred problemom i tuuuuuuuuuuuuuuuhtuuuuuuuuuuu:)




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 18:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mijau Napisal/a:
dost si upaš da napšeš totalno obvladam:).
Nikol ni nč abosolutnega:)
in ne boš mi reku, da nisi kdaj obstal pred problemom i tuuuuuuuuuuuuuuuhtuuuuuuuuuuu:)



tuhtu in tuhtu in sam našel rešitev, kar pomeni da totalno obvlada širok smeh




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 18:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

totalno obvladam, je mišljeno da veš 1x več kot vsi povprečni uporabniki!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 26 Jul, 2004 23:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin, to itaq vemo da obvladaš, no vsaj nekateri...




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jul, 2004 08:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sej zdej nism mislu tuki sebe, k še 1/4 tistga ne vem, kar bi rad. ampak tko na splošno!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jul, 2004 09:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Obvladam za 8, pokvariti pa znam za 20. smeh




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jul, 2004 09:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sneaky bear te čist razumem...
nazadnje k sem sama se neki s hardveram ukvarjala se mi je ven pokadil dimček...nasmeh




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jul, 2004 09:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mijau Napisal/a:
sneaky bear te čist razumem...
nazadnje k sem sama se neki s hardveram ukvarjala se mi je ven pokadil dimček...nasmeh


uuuuuuuuu tvoj računalnik ma še dimne efekte
širok smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Sneaky Bear
Amater
Amater


Starost: 41
Pridružen/-a: 0:07, 25-Jul-2004
objave: 156
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
22.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jul, 2004 13:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Js se zase ne bojim, tud če gre kej pr compu (zlo) narobe. Še čist vse, kar sm pokvaru, sm znou popravt. Pač kombinacija pameti (na srečo je imam nekaj smeh), logike in potrpežljivosti. Pa hitro učenje na napakah tud pride prav. pomežik nasmeh
Bojim se pa, da bi se mat kej zgodl...kr vidm, kak cirkus bi zagnala, pa tkoj serviserja klicala. Laughing




Jutri bo vèerajšnji pojutrišnjem.


 Devica Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od Sneaky BearPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslovICQ številka
 Orfea
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 51
Pridružen/-a: 11:18, 10-Jun-2004
objave: 62
Teme: 2

314.0 kinta/e
59.7 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jul, 2004 13:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hahaha.. .kok ste fajni Laughing js pa ta bebica na pc-ju Embarassed




 Vodnar Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od OrfeaPošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 27 Jul, 2004 16:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Orfejca ne se sekirat, sej maš še vedno mene, če ti še kdaj kej ne bo štimal okol kompjuterja.




   
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 27 Jul, 2004 20:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sama sem zase izbrala sredino...neki vmes..5.

Citat:
totalno obvladam, je mišljeno da veš 1x več kot vsi povprečni uporabniki!

To, da če znaš še enkrat več kot vsi povprečni uporabniki (po tvoji oceni sicer), še ne pomeni, da zadevo obvladaš.

Sicer bi se pa dalo še razpravljati o tem, kaj se smatra, da "moraš" znat, da si lahko daš/zaslužiš določeno samooceno.




   
 Orfea
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 51
Pridružen/-a: 11:18, 10-Jun-2004
objave: 62
Teme: 2

314.0 kinta/e
59.7 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jul, 2004 20:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

Orfejca ne se sekirat, sej maš še vedno mene, če ti še kdaj kej ne bo štimal okol kompjuterja.

waaaaaa... če j pa tak mojster na voljo, se pa js tko nobenga gumba več ne prtaknem hihi Laughing
k sem nazadnje neki popravlala (khm... kvazi popravljala no smeh ) se je bogi pc kr ugasnu Embarassed in sem khm... rajš jaz odnehala Laughing
k se bojim, da še tist nau več na voljo, kr je do zdej delval... ccc, sem kr zajc za te stvari Laughing




 Vodnar Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od OrfeaPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 27 Jul, 2004 21:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vpol leta, kar vem, kaj dejansko računalnik je, Znam tale forum uspešno brat in kot vidte tud gor pisat, musko že skor brez pomoči zapečt (sicer še bolj po polžje), Pasianso in mine sem tudi pred kratkim odkrila ( s pomočjo seveda), pa Klik pa tt tud laufa. Aja pa po netu bi tud že znala kej pobrskat, ampak zaenkrat še zgubim živce in najdem bližnjico pri strokovnjaku, ki to obvlada, pa pol z najdenih linkov prebrskam, kar rabim.

Kakšno oceno torej zaslužim?




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98674 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6091s ][ Queries: 42 (0.2510s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.