Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Admin.
Administrator
Administrator


Starost: 94
Pridružen/-a: 22:33, 29-Okt-2004
objave: 3924
Teme: 1316

3126.1 kinta/e
100.0 šold/e
-5400.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Dec, 2005 06:45     Naslov sporočila:  Verski www.povej.net koledar Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Neka nemška cerkvena skupina je v Nemčiji povzročila pravo ogorčenje, ko so njeni člani izdali koledar, na katerem so portreti golih ljudi, ki upodabljajo prizore iz Biblije.

Koledar, ki se v cerkvi Katzwanger v Nuremburgu prodaja za osem funtov oziroma 12 evrov, vsebuje prizor gole Eve, ki v rokah med prsi drži jabolko za Adama, golo Dalilo, ki reže lase spečemu golemu Samsonu, ena izmed podob prikazuje tudi golega Jezusa pri obhajilu itd.

Stefan Wiest, predstavnik za tisk evangeličanske verske skupine cerkve Katzwang, je za javnost povedal: »Želeli smo stare religiozne prizore prenesti v sedanjost. V nobenem primeru nismo želeli biti provokativni ali povzročiti kakršnokoli ogorčenja. Prejeli smo seveda tako pozitivne kot tudi negativne kritike.«



Preberi vse...

Izvor: Svarog: Novice iz sveta znanosti in tehnologije
Izobra?evalni portal Svarog




 Ribi Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Admin.Pošlji zasebno sporočilo
 MeaCulpa
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 17:36, 25-Apr-2005
objave: 128
Teme: 3

3074.8 kinta/e
0.0 šold/e
105.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Dec, 2005 18:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nice ..)))...............................




 Kozorog Spol:ženska Koza SkritOsebna Galerija od MeaCulpaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Dec, 2005 18:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Eva pa Adam sta bla tudi naga, pa se noben ni zgražal. Zaradi njunega greha sta spoznala, da sta naga in šele takrat se je začelo vse skupaj. Torej golota na nek način pomeni čistost, brezgrešnost in cerkev je tista, ki bi jo še najbolj morala sprejemat. Saj bog ni naredil oblek, ljudje smo jih. če bi bog hotel, da smo oblečeni, bi se že rodili oblečeni, pa tudi živali bi ble oblečene.

Sicer jaz sem kr vesela da smo oblečeni, ma se mi zdi hinavsko od cerkve delat škandal, ker v bistvu s tem nasprotujejo svoji lastni veri. Sicer smo pa že tak ugotovili, da sta vera in cerkev dve različni stvari, tak da o tem sploh rajš nebi.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lisa
Gost







1.0 flika/e

objavaObjavljeno: Sob 10 Dec, 2005 18:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sej jezus je ponavad tut nag v cerkvi




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Dec, 2005 00:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jacqueline Napisal/a:
sej jezus je ponavad tut nag v cerkvi


To pa mislm,da ne bo držal. Sicer nisem nek cerkven človek in nism bil v cerkvi že kar lep čas,ampak če me spomin ne vara ima jezih na vseh slikah in križih neko cunjico čez tièa. Ali se motim?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Dec, 2005 00:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
jacqueline Napisal/a:
sej jezus je ponavad tut nag v cerkvi


To pa mislm,da ne bo držal. Sicer nisem nek cerkven človek in nism bil v cerkvi že kar lep čas,ampak če me spomin ne vara ima jezih na vseh slikah in križih neko cunjico čez tiča. Ali se motim?


Res je, Jezus ni čisto nag. Jacqueline, si ga je očitno predstavljala nagega, pa jo je lastna domišljija zavedla nasmeh




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lisa
Gost







1.0 flika/e

objavaObjavljeno: Ned 11 Dec, 2005 13:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kolkr sem na tisti sliki videla, tut nobedn ne kaže lulija, to morš vzet kot umetnost, ne kot www.povej.net




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Dec, 2005 10:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No bomo vidl kaj bo iz tega,..pa kok bojo kej prodal teh koledarjev. pomežik))




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Dec, 2005 20:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jacqueline Napisal/a:
sej jezus je ponavad tut nag v cerkvi


Ma to se v bistvu sam teb zdi,k ti tvoj hornyness seka in pol same take stvari videvaš okol sebe. Vidiš samo tisto,kar hočeš vidt hehe NICE,sam bad,k je model že skor 2000 let mrtu...baje!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 14 Dec, 2005 18:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Image




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojzes
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 33
Pridružen/-a: 18:01, 28-Nov-2005
objave: 293
Teme: 8

7125.5 kinta/e
22.5 šold/e
307.5 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 14 Dec, 2005 22:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

HAHHA
DOBRA ,NIKEJ, SE SMEJIM smeh




 Lev Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od MojzesPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost







1.0 flika/e

objavaObjavljeno: čet 15 Dec, 2005 10:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mah ja, verjetn bi bilo bolje, da bi pojedla to klobaso, da neb vse ble ženske krive




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Dec, 2005 11:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Da bi pojedla takrat klobaso? Saj se hecaš a ne da ?? Jejhata kaka kazen bi naš šele takrat doletela. Si predstavljate tipe brez base :shock:
Ja zakaj bi jih pa potem imele??? :nvem




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Dec, 2005 12:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
Da bi pojedla takrat klobaso? Saj se hecaš a ne da ?? Jejhata kaka kazen bi naš šele takrat doletela. Si predstavljate tipe brez base :shock:
Ja zakaj bi jih pa potem imele??? :nvem


Za prjatlce! fredi:




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Dec, 2005 13:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Eden je pa tle mal navihan,,,!




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

99157 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.8262s ][ Queries: 36 (0.4039s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.