povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Blisk
Moderator
Moderator


Starost: 114
Pridružen/-a: 0:09, 21-Nov-2003
objave: 96
Teme: 18

2245.5 kinta/e
102.0 šold/e
72.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 19 Okt, 2007 09:33     Naslov sporočila:  povečanje Jošk Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da so plastični kirurgi opleli, kajti joške se da povečati samo s tabletami. umira od smeha

Jaz sem zelo v dvomih!


joske1.jpg: 569 krat Pregledano, 254.76 KB

joske1.jpg

Klik here or on the thumb to look at it in real size







 1 opozoril pred Izključitvijo! Ribi Spol:Moški Pes
NI na linijiOsebna Galerija od BliskPošlji zasebno sporočiloBlog
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 15:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: Pet 19 Okt, 2007 10:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

bah.

kje so pa "Yes darling, I'll shut up now" tablete?




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 19 Okt, 2007 10:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

O tem bi lahko naša estradnica Saška Lendero kaj več povedala. nasmeh
Drugače pa, kolikor je meni znano, se to dejansko da res narediti z določenimi kremami in tabletkami (ne vem če ravno temi z zgornje reklame), ampak vse delujejo večinoma na principu hormonov, kar pa zdravniki ženskam močno odsvetujejo.

Ma jaz sem zaenkrat zelo zadovoljna s tem, kar mi je dala mati narava in me vse to sploh ne gane. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 19 Okt, 2007 12:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mah men so še ti priveski k jih mam prevelki... želim si da bi mi dedek mraz financiral lifing, a ker se to ne bo zgodilo sm se pač sprijaznila s tem kar mam. Kurc vsaj u modrcu zgleda hudo.

umira od smeha




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Okt, 2007 11:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja tudi za lepe joške je treba telovadit. Predvsem pa dovolj zgodaj začet nosit modrc. Sicer lahko vse skupaj zgleda bolj kot pri kakšnih afriških domorodkah. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Okt, 2007 18:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Sat 20 Oct, 2007 11:52 Napisal/a:
Ja tudi za lepe joške je treba telovadit. Predvsem pa dovolj zgodaj začet nosit modrc. Sicer lahko vse skupaj zgleda bolj kot pri kakšnih afriških domorodkah. nasmeh


ja glede modrca se jst ne strinjam, ker sem ga nosila od 13 leta dalje oz. takoj ko so mi začele poganjat pa mam dva priveska. No sam ok men so se verjetno povesle zarad kontracepcijskih tablet ker so mi v cca. 2 mescih zrasle za 2 cifre. Tut strije sm tko dubla...

Mah sej mi dol visi... tist k sm mu všeč se ni zagledal v moje joške umira od smeha




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Okt, 2007 18:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej nisem mislila konkretno tebe. Itak te ne poznam, še manj tvoje joške. nasmeh
Sam očitno je šlo pri tebi bolj za neko hormonsko izjemo. Se zgodi.
Drugače pa je vseeno pametno, da se začne dosti zgodaj nosit modrc. Jaz recimo sem prvega dobila že v 5. razredu OŠ, še preden sem dopolnila 11 let. Pred tem pa sem imela neke majčke, ki so imele funkcijo nekakšnega športnega nedrčka. Je pa res, da sem bila višja in bolj razvita od vrstnic in so moji mami svetovali že v enem 3. razredu, da bi lahko trenirala košarko. Še dobro, da je nisem, ker od 12. do 14. leta sem zrasla sam 2,5 cm, potem pa niti milimetra več.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Ned 21 Okt, 2007 11:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

tud js sem zadovoljna s svojimi




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98674 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2435s ][ Queries: 38 (0.0658s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.