Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Cenzura

Sem za cenzuro hardcore besed ne pa tudi mehkih
40%
 40%  [ 8 ]
Sem za cenzuro vseh spolnih besed
0%
 0%  [ 0 ]
sem proti vsej cenzuri kjerkoli
40%
 40%  [ 8 ]
cenzurira se naj samo doloèene teme
15%
 15%  [ 3 ]
cenzurira naj se vse, samo èlanska kategorija ne
5%
 5%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 20


Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 21:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kot sem že rekla: meni osebno ni všeč cenzura, vendar če jo je treba RES uvest... izvolite.
Ampak upam da ne bo necenzurirano samo v članskem sektorju. Ker potem novi člani ki so radi necenzurirani kot mi, tega ne bodo vedeli in jih ne bo sem gor ker bo forum... tak... kaj vem... lep... cenzuriran...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 21:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No kot sem že jst reku, da sem dobil feedback, da se je velik članov prijavilo in nočejo nič pisat gor ker je forum preveč vulgaren.

Pa kot sem reku pokažite mi 1 forum, ki je manj cenzuriran, pa bom srečen!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Logi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 63
Pridružen/-a: 21:22, 24-Okt-2004
objave: 247
Teme: 4
Kraj: Dežela cvièka in dobrih ljudi
4921.8 kinta/e
0.0 šold/e
88.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 21:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

totalna cenzura, to ni dobro. Jeb*** to je zelo slabo. Sem za cenzuro, ampak samo pri določenih stvareh




Image


 Kozorog Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LogiPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 21:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pol bomo tko sam še v članski pisal a ne ....ostalo pa bo samevalo, kot sedaj nekatere teme. No ja bodo vsaj novi člani lahko zadovoljni zarad tega.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 21:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ko bodo tej člani kaj konkretnega napisali na forum naj se pa oglašajo Laughing

Hecam se Boss!
OK sem za cenzuro kakršna je bila do sedaj. V Sexu in Bla, bla, bla in Zgodbah ni cenzure, ostalo je cenzura.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 22:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:

OK sem za cenzuro kakršna je bila do sedaj. V Sexu in Bla, bla, bla in Zgodbah ni cenzure, ostalo je cenzura.


Ok, mislim, da bo potem najbolje tako, kot je bilo prej, oz. do sedaj, s tem, da tiste renično hardoce teme prestavimo v člansko kategorijo.

Mislim, da se s tem strinjate vsi!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 22:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

vse svoje življenje se borim za pravico posameznika, da se izraža in počne stvari, ki so njemu všeč. če mu tako izražanje in početje škodi, je to njegov problem, posledice le-tega pa nosi sam.

moje mnenje glede cenzure je znano. ne maram je. nikakršne cenzure ne prenašam.

odgovora na bossovo vprašanje ne morem ponuditi v zadovoljivi kapaciteti, ker pišem le po štirih forumih, od katerih so vsi manj cenzurirani od povej.net. dejstvo je, da mi je tudi na spolnost.com cenzura mnogo bolj všeč, saj besed ne zamenjuje ampak jih črta. ne le manj cenzurirana, ampak v bistvu celo necenzurirana foruma pa sta kupid.com in poljub. oba foruma imata resda ogromno piscev in malo moderatorjev, da bi kaznovali kaj več od zgolj žalitev in vsebinskih anomalij, vendar pa cenzure vulgarizmov ne poznata.

če že nameravate vpeljati cenzuro, bi predlagal, da storite podobno kot na spolnost.com. sovražim piške, klince, štile, prsa in seks. mojemu pisanju dajejo videz kot bi pisal otrok in ne moški, ki je v življenju že veliko doživel.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 22:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

imam pa en zares dober predlog. glasbena industrija se je domislila posebnih nalepk na ovitkih nosilcev zvoka 'parental advisory - explicit lyrics'. s tem kompromisom so zadovoljni glasbeniki, ki se borijo za nedotaknjenost svojih umetnin, kot tudi starši, ki se borijo za vzgojo svojih otrok v kar se da čistem duhu.

podobno grafično nalepko bi lahko nalepilo na začetek posta, v katerem bi se pojavile cenzurirane besede. tako bi peščica čistunov, ki jih vulgarizmi motijo, in ki živijo v svojem nezaprašenem svetu, take poste pri prebiranju foruma že takoj preskočila, ostali pa bi lahko uživali v preprostosti in odprtosti avtorja, ki uporablja te pogovorne besede.

če želiš admin, lahko oblikujem transparentno nalepkico v gif formatu, ki bi jo avtomatsko nalepilo na začetek posta, ki bi vseboval 'nezaželene' besede. kar se tega tiče, bi bil povej.net noviteta in rešitev bi bila izvrsten kompromis, da ne rečem izredna ideja, katero bi nam zavidali mnogi drugi forumi.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



Nazadnje urejal/a ankh Sre 24 Nov, 2004 22:22; skupaj popravljeno 1 krat


 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 22:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, dal si za primer najbolj neurejena foruma, kar jih bostaja na netu, kjer ni niti moderiranja niti pametnega vodenja zadeve.
Ta dva foruma ki si jih navedel, nikakor ne moreš primerjati z našim, ker sam veš koliko kritike sta deležna oba foruma ravno zaradi tega o čemer debatiramo tukaj, o cenzuri in moderiranju.

Kot sem rekel, da stvar kar se tiče cenzure JA ali ne zaključimo, bom zadevo pustil tako kot je bila, seveda s tem, da se bodo tiste res sočne teme prestavile v člansko kategorijo.


Lahko pa sedaj naprej debatiramo o tem, KAKŠNA naj bo cenzura, ali naj besedo spremeni, tako kot sedaj, ali enostavno izbriše oz. napiše ******* ali CENZURA.

napišite predloge!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 22:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin, dobro veš, da sta oba navedena foruma kar se tiče vulgarizmov, najboljša na netu. kar se tiče žaljenja in kaotičnosti, to je pa druga pesem in nima povezave s cenzuro ampak intervencijo moderatorjev.

pa pustiva to, ker si očitno preveč trmast.


sicer pa, če vztrajaš pri cenzuri, naj bo potem *******. 'cenzura' je beseda in interpretacijo stavka, take so moje izkušnje na spolnost.com, naredi konfuzno kar se skladnje, sklanjatve in spreganja (cenzura celo ni glagol niti glagolnik) tiče. primera:

zgodaj sem vstal, se počohal za ***** in šel scat. v scavnici sem še vedno vonjal njeno slabo *****.

zgodaj sem vstal, se počohal za -cenzura- in šel scat. v scavnici sem še vedno vonjal njeno slabo -cenzura-.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 22:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
admin, dobro veš, da sta oba navedena foruma kar se tiče vulgarizmov, najboljša na netu. kar se tiče žaljenja in kaotičnosti, to je pa druga pesem in nima povezave s cenzuro ampak intervencijo moderatorjev.

pa pustiva to, ker si očitno preveč trmast.



Kaj je dobro in slabo o tem nebi, ker če je teb to všeč še ne pomeni, da je meni ali komurkoli drugemu.
In ta forum ni namenjen samo tistim, ki jim je všeč vulgarizem, ampak vsem, tudi tistim, ki jim to NI všeč.

Druga stvar je ta, da sam veš, koliko se folk buni glede navedenih forumov in koliko članov je odšlo stran zaradi neurejenosti!
Ta podatek ti je tudi znan, torej predlagal si 2 slaba foruma, kar se tiče urejenosti. Zato tega ne sprejmem kot predlog. Sprejemam samo forume, ki so urejeni in delujejo urejeno kar se tiče moderatorjev.


Kar se tiče cenzuriranih besed, pa bodo še ostali povedali, kaj jim je bolj všeč, besede, zvezdice, ali cenzura!

Takoj, ko se večina izjasni, bom zadevo uredil!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 22:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin, ti svojemu forumu praviš da je urejen, ko pa posredovanje moderatorjev peša tako kot na poljubu, naya je tvoja edina moderatorka, ostalo je siromaš, da ne govorim o obveščanju o premikih tem in skrivnemu cenzuriranju? dobro veš kaj mislim. temu forumu še kako manjka neka stopnja diplomacije. morda je še najbolje urejen forum spolnost.net, kjer pa so moderatorji skupnost pi¤¤¤¤¤ julije, ki se boji stopiti na ulico ne da bi odprla dežnik.

niti se nisi zjasnil kaj meniš o mojem predlogu, da bi vulgarne poste označili z etiketo kot tudi vulgarno glasbo. so morda glasovi treh članov proti cenzuriranju tako manjši od glasov treh članov za cenzuriranje? morda tvoj glas šteje kot pravica veta. če je to res, zakaj si potem sploh dal anketo? in zakaj si se potem kar naenkrat odločil?

če bi sam postavil forum, bi se takoj odločil ali bom zadeve urejal avtokrativno ali demokrativno. v prvem primeru bi vodil forum kot vojaški general ali mafijski don, v drugem primeru pa bi razpisal volitve moderatorjev po nekaj mesecih delovanja in pisanja kakih ducat članov po forumu.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Nov, 2004 23:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja, bom povedal enostavno.
TEŽIŠ, moj glas je enako vreden tvojemu in če pogledaš anketo ni 3 proti 3, ampak je 5 proti 3 in vse skupaj bomo prilagajali tako kot bodo uporabniki napisali tukaj, nič še ni dokončno.

Kar se tiče spolnosti, je urejen forum, pa si sam povedal, da je tam cenzurirano VSE, torej???

Kar se tiče etiketiranja, mislim, da morajo o tem še ostali povedati svoje, je pa dobra ideja, vsekakor vredna upoštevanja in jst sem za.

Kar se tiče moderiranja pa zaenkrat ni blo potrebe po večjih posegih in mislim, da tile moderatorji kar obvladajo, vsekakor pa bi bil dobrodošel še kakšen kot je Naya.

Kar se tiče pa cenzuriranih besed, pa naj ostali povedo, ali jih spremenimo v ********

Res pa je, da preveč upoštevam vaše želje in to prevečkrat privede do navzkrižnih interesov.
Mogoče bi moral nastopati bolj avtokratsko, kot na spolnosti, naredim po svoje, pa klinc gleda vaša mnenja. Očitno se preveč trudim ustreči VAM!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Nov, 2004 09:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men se pa zdi dobra ideja una nalepkica..sj to bi blo lohk v vseh temah v povezavi s sexom pa bi pol vsi vedl kaj jih caka..une res hardcore se pa res lohk da v clansko kategorijo, pa ce pride kksn nov k je za to se mu pa pac razlozi scasoma a ne..
Aja pa ja rajs bi ******* kt pa CENZURA...ampak to je samo moje skromno mnenje. nasmeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Nov, 2004 09:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

vem, da se trudiš, admin. edini si, ki se trudi. samo ne zdi se mi fer, da je cenzura. sicer pa je rezultat 3:3 zdaj prešel na 3:4. ostalih odgovorov ne moreva šteti, ker so delno za prvo, delno za drugo opcijo.

sicer pa ankete tukaj nimajo smisla. edini si, ki delaš na tem forumu, ostali si dr¤¤¤¤ ***** ali praskajo *****. torej si edini upravičen, da postavljaš pravila. odloči se, kaj boš storil. če se ne znaš odločiti, pa nas povprašaj za mnenje in ti pomagamo. tako boš še najbolj uspel s tem forumom. vidim, da je shy dala svoje mnenje in pričakujem še mnenja ostalih.

lep dan!




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Lahko Objaviš nove Teme na tem forumu
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98673 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3599s ][ Queries: 38 (0.0952s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.