Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Cenzura

Sem za cenzuro hardcore besed ne pa tudi mehkih
40%
 40%  [ 8 ]
Sem za cenzuro vseh spolnih besed
0%
 0%  [ 0 ]
sem proti vsej cenzuri kjerkoli
40%
 40%  [ 8 ]
cenzurira se naj samo doloèene teme
15%
 15%  [ 3 ]
cenzurira naj se vse, samo èlanska kategorija ne
5%
 5%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 20


Avtor Objave
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Nov, 2004 11:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem za cenzuro samo tistega,kar res lahko žali nekoga. Mislim, da se da tudi najbolj ekstremne zadeve še vedno izrazit v dokaj kultrurnem jeziku in če ima pisec pač premalo besednega zaklada in mora nujno uporabiti najbolj prostaške besede, potem sem za to, da se to deloma cenzurira. Sicer pa zagovarjam svobodo govora ( kar ne pomeni prostega cvekanja vulgarnosti ampak prostega izrazanja osebnega mnenja o cemerkoli na nacin ,ki ima nek minimalen nivo vsaj)




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Nov, 2004 11:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No torej, kot sem že sam izrazil in kot večina misli, bo tkole!
Senzura ostane na tak način kot je bilo prej.
S tem, da bomo besede zamenjali z ********.
Torej ne bo se cenzuriralo tistih tem kot so bile prej oz. do sedaj.
Tiste ers hardcore, se pišejo oz. prestavijo pod člansko kategorijo.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Nov, 2004 13:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin...če že daješ **** not,pol nared tako,da prva črka ostane,ostale so pa ****. Tko da se vseeno v bistvu ve kaj in kako je bilo napisano.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Nov, 2004 13:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

vsekakor pokličunga, vsekakor!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Nov, 2004 13:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

e tu, mity? čistun? odločil si se za čistunske sopomenke spolovil? u breakea mee heartea!

vidim, da sem bitko izgubil. priznam poraz, saj sem edini, ki sem proti vsakršni cenzuri, tudi proti tisti, ko nekoga pošlješ nekam. saj tisti sam ve, da si je to zaslužil bodisi s svojo neumnostjo, bodisi s svojo sitnostjo...

upam, da mi ne zamerite, ker sem odkrit in povem svoje mnenje vedno naglas. čestitam zmagovalni struji z adminom na čelu. vseeno pa ostajam konstruktiven:

admin, kaj pa če bi dal namesto * raje znakec ¤, ker je v isti vrstici kot črke oziroma v sredini. altgr+ž. zvezdica namreč hitro prilepi gornji vrstici besedila, v odstavku pa nastane luknja in se vidi, da je cenzura. primer s sončki: dišala mi je njena lepa p¤¤¤¤, vendar sem se odločil, da je zaenkrat še ne bom pof¤¤¤¤ s svojim žejnim k¤¤¤¤¤. primer z zvezdicami: dišala mi je njena lepa p****, vendar sem se odločil, da je zaenkrat še ne bom pof**** s svojim žejnim k*****.

tako kot zvezdice imajo tudi sončke vse ascii tabele, ki jih uporabljajo naše tipkovnice.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Nov, 2004 14:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je že res, sam če smo že odkriti bi to mogu že na začetku postavt neko mejo, ne pa da ste pustil da se to dogaja do zdej, zdej boste pa kr ukinl in cenziriral... mislim da je tuki bla storjena napaka in da bi mogl že od samega začetka skrbet za nek red...




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Nov, 2004 20:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja nek red je bil že od začetka, ampak takrat se NI toliko uporabljalo prostaških besed, zato sem uvedel cenzuro.
Je pa tudi res, da bi že prej uvedel cenzuro, ampak ni bilo na voljo modula s katerim bi določal v katerih temah se izvaja cenzura in v katerih ne, ker forum sam če cenzurira, cenzurira vse.
zato sem kasneje našel tak modul in ga vgradil.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 kleopatra
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 47
Pridružen/-a: 11:55, 29-Feb-2004
objave: 362
Teme: 19
Kraj: ljubljana
1865.7 kinta/e
2.0 šold/e
8.7 flika/e

barbados.gif
objavaObjavljeno: Pet 26 Nov, 2004 11:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz sem na tem forumu zaradi foruma ne pa zaradi nekih sponzorjev. Jaz ne primer nimam dostopa do članske kategorije in kako naj potem takem pišem o stvareh ki jih nameravaš cenzurirat.

Skratka sem proti kakršnikoli cenzuri.




 Ribi Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od kleopatraPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 26 Nov, 2004 11:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kleopatra Napisal/a:
jaz sem na tem forumu zaradi foruma ne pa zaradi nekih sponzorjev.


enako nasmeh men osebno dol visi za sponzorje in se nisem prjavu zarad njih ampak zarad folka, ker so ste se mi zdel relativno zreli v primerjavi z drugimi forumi... je pa res da zadnje čase me kr mal odbija k pisanju ker non stop eno in isto sam o seksu... ostale teme pa sklopi poa samevajo...




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 26 Nov, 2004 11:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Godfather Napisal/a:
kleopatra Napisal/a:
jaz sem na tem forumu zaradi foruma ne pa zaradi nekih sponzorjev.


enako nasmeh men osebno dol visi za sponzorje in se nisem prjavu zarad njih ampak zarad folka, ker so ste se mi zdel relativno zreli v primerjavi z drugimi forumi... je pa res da zadnje čase me kr mal odbija k pisanju ker non stop eno in isto sam o seksu... ostale teme pa sklopi poa samevajo...


no sej tud to je problem, da se nonstop vse in vsaka tema obrne na sex, kar tudi meni ni všeč.
Zato pričakujem , da bomo razvili tudi druge debate.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 26 Nov, 2004 13:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Godfather Napisal/a:
..... je pa res da zadnje čase me kr mal odbija k pisanju ker non stop eno in isto sam o seksu... ostale teme pa sklopi poa samevajo...


Ti je kdo prepovedal načeti kako dobro temo?

Mislim, da lahko vsak od nas načne tematiko, ki mu je blizu. Meni osebno je vse kar je povezano s čustvi in sexom blizu. Prav rada razpravljam o teh stvareh. A to je moj svet.

Tvoj je morda kaj drugega.....a če nam tega ne boš predstavil, potem o tem ne bomo pisali.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 26 Nov, 2004 14:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sem odprl dve temi v http://www.povej.net/forum/viewforum.php?f=5 in v bistvu ni odziva, sam s samo se pa ne mislim pogovarjat... pomežik sploh pa na splošno se tuki non stop sam nabija o seksu in to ene in iste stvari povedane mal drugač... nič pa ni govora o športu, o tem kaj se dogaja po svetu, o tem kaj se dogaja doma in so on in so on...




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 26 Nov, 2004 14:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uf.....fuzbal ni moj šport.....
Je pa zagotovo smučanje , plavanje in potapljanje.





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 26 Nov, 2004 14:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

fuzbal tud ni moja tema, lahko pa povem kaj o smučanju, rolanju, bike, itd




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 26 Nov, 2004 14:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

torej odprtite teme... sam noben ne odpre nč razen v o seksu, pa kdo bi koga po¤¤¤¤¤ pa kako bi ga po¤¤¤¤¤... enostavno ste na trenutke že prav bedni s takimi temami...




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Lahko Objaviš nove Teme na tem forumu
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98673 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4208s ][ Queries: 35 (0.1747s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.