Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 04 Sep, 2004 14:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Twisted

Igrajo Ashley Judd, Andy Garcia in Samuel L. Jackson nasmeh

Dobr film pomežik




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 04 Sep, 2004 15:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sm ga glih včer zdownu,pa zgleda kr zanimiv ja,kokr sm ga tko na brzino preletel.

Drugač sm pa zdle ene 3h gledu AND1 mix tape tour season 2002.
To je oddaja o košarki,streetballu v ameriki. Ena ekipa potuje po USA in tm igrajo z lokalnimi streetballerji pa tko...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 tiger
Neznanka
Neznanka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:02, 25-Sep-2004
objave: 25
Teme: 1
Kraj: Maribor
330.0 kinta/e
0.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 27 Sep, 2004 19:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Na tretji strani je srčica (dalmatinček) napisala, da je gledala šola rocka. Sama sem ga šla v kino 2x gledat. Kaj moram, všeč mi je bil. Res posrečen. Dobre finte. Jack Black je faca.

band
Sama tud igram instrument.
Res fajn film.




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od tigerPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 28 Sep, 2004 13:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja jz sm ga tud 2X gledu...sicer doma,ampak ok.

Sem pa predvčerajšnjim gledal I,Robot in morm rečt,da mi je všeč. Dost folka ga je skritiziral,ampak men je pa prov ok film.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 28 Sep, 2004 23:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Honey - No ja, tko ueasy za pogledat, pa če vam je všeč hip hop v povezavi s plesom, pol vam bo všeč...




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 29 Sep, 2004 09:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa itaq Jessica Alba IBR grrrrrrrr....

Jah sej je kr lušn film ja.Recimo,da proba pokazat,kako probajo možje z "močjo" izkoristit razne deklce,ki upajo in si želijo kariere. Seveda,tako,da jim dajo češplo pod nos,ali adijo.

Sam moje mnenje je,da bi bil lahko film boljši,če nebi bilo tega vložka.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 50
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 29 Sep, 2004 09:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nazadnje sem si kar v domačem kinu ogledal kralja arturja. izredna zgodovinska drama na podlagi resničnih dogodkov po umiku rimljanov iz britanije.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Sep, 2004 13:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sm pa Zorrota nazadnje gledala v soboto. pomežik Na momente sm se tok nasmejala...drgac pa pac vsake toliko casa se pravljica prov prileze.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 50
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Sep, 2004 13:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

včeraj sem si ogledal 'the whore of the rings'. ena prijateljica je želela, da ji potegnem dol kak www.povej.netæ z vsebino, pa sem ji ga. za crknit smešen.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Sep, 2004 13:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nazadnje videni film zame v kinu je bil "Raumschiff Surprize". Ena parodija na uno nanizanko s Mr. Spockom, Captain Kirku & Co.

No, saj ni bil slab, ampak skoda da ni bil film sam tako dober kot na koncu posnetki s snemanja... kako so se zmotli pa pri snemanju zabavali in smejali... sele takrat so mi solze prisle od smeha...

drgac pa doma casa ni blo za film po TVju ali DVDju ali Videu.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 50
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Sep, 2004 13:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nikoli ne bom razumel švabatov, ki hodijo v kino gledat sinhronizirane filme.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Sep, 2004 13:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A to resnicno obstaja?




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 50
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Sep, 2004 14:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

seveda obstaja. v kinih imajo sinhronizirane filme. nekoč me je bratranec peljal na mr. beana (tista epizoda, ko je bil muzejski kustos). za kozlat.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 30 Sep, 2004 15:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz pa včeraj po doooooooolgem času v kinu gledala premiero I ROBOT in sem kar v stol lezla pa ene dvakrat dragemu skor roko zvila. Pač zelo slabo prenašam zf ali katerekoli druge srhljivke. Drugač pa mi ni blo žal, da sem si ga ogledala. Menda ima film zelo poučno sporočilo, ampak o tem naj piše rajš tist, ki se mal bolj spozna na računalnike, internetne mreže in programe.




   
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Sep, 2004 15:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh, zal... tko s(m)o odrascal pa nas ne moti...

sploh pa so komaj par let nazaj sele dal priloznosti tud za original filme... a to samo v najvecjih centralnih kinojih, ki znajo bit kar dalec stran zame in za marsikogar drugega.

prej so bili originali sele leto al vec potem za videt in to v nekih skritih kinojev, do katere je tud blo treba na drugi konec berlina...

odkar pa vem, da so originali vedno boljs in leps, ne jemljem vec sinhroniziranih filmov za osebno zbirko smeh... gledam jih pa se v kinojih... Sad ni pene, k hodim mogoce trikrat na let v kino mal za sprostitev smeh




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

99157 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2960s ][ Queries: 36 (0.0857s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.