povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 29 Apr, 2004 21:20     Naslov sporočila:  Misli za prihodnost?! Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se vam je kdaj zgodilo da ste bili v razmerju v katerem ste se zelo dobro zavedali da je oseba ki je z vami zelo dober človek, da do vas čuti nekaj kar boste redkokdaj spet doživeli, da bi za vas naredila marsikaj na kar marsikdo niti pomislil ne bo...
In hkrati ste se zavedali da vam to ni dovolj.
Da želite nekaj več.
In da morate končati in iti svojo pot ne glede na to kako težko je.

In preden ste končali ste se prekleto dobro zavedali da vam bo nekoč žal za to osebo.
In potem ste si dopovedovali da si morate zapomniti ta trenutek, točno ta trenutek: vaše misli, vaše občutke, vaša čustva... Da si morate vse to zapomniti za nekoč, ko vam bo žal da ste tako dobro osebo izpustili iz svojega življenja... da vam bo takrat lažje... da se boste spomnili na točno tisti trenutek in boste vedeli da je bilo takrat to najboljše za vas, da takrat pač niste mogli drugače in da takrat niste imeli druge izbire... da vam bo potem manj žal...

Se vam je kdaj zgodilo kaj podobnega?

Da je bila neka oseba mogoče predobra... pa vseeno ne dovolj dobra. In zaradi tega tisti občutek, da vam bo nekoč žal...
Ker čisto odkrito povedano: redkokdaj srečamo v življenju ljudi ki so za nas pripravljeni narediti marsikaj, se odpovedati za nas marsičemu, biti potrpežljivi z nami v nulo... take osebe so redke... in kasneje ponavadi vedno dobimo kaj slabšega... ampak tako smo očitno naravnani - mazohistično...
Predobri ljudje nam niso dovolj, rabimo akcijo, pestrost... pa čeprav za ceno zvestobe, svobode, ljubezni same... česarkoli že...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 09:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No,jz take deklce pač še nism sreču,ker če bi jo,jo najbrž ebi spustu iz rok kr tko.Sej vem da ni KR TKO,sam vseen...bi se tud jz potrudu in bil do nje tak kot ona do mene...no,jz sm itaq zmer tak,kot si opisala.

No,v bistvu,kar si ti kle napisala je men rekla moja bivša,ko me je skenslala.V bistvu je TOčNO TO povedala,samo za malenkost drugimi besedami...

Jz loh na to rečem samo WHAT THE FUCK?
Mislm,če ti je nekdo res tko,kot si opisala,zakaj bi ga skenslala -Naya-?
A mi lahko to prosim kdo razloži,ker men pač ni jsano,zakaj bi menjal punco/fanta,ki je res carski do nas in kot si opisala v bistvu oh in sploh...

Sam ne mi spet sexa mešat v to sceno!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 09:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja jaz razumem Nayo ampak to je tezko razlozit. Pac nekaj manjka pac ne cutis enako do njega kot on do tebe in ni fer da ta oseba misli da ti tako cutis do nje. Vsaj po mojem mnenju...sm mela priloznost biti s fantom ki bi vse naredil zame in vem da bi me nosil po rokah...ampak ni blo to to..men ni dogajal tako kot je njemu...jaz nism mela zelje biti ves cas z njim kot jo je mel on z mano...enostavno nisem mogla.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 09:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja,to je v redu scenarij...pač ti ni bilo do njega,samo kaj pa če ti je do njega?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 09:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ne...bilo mi je do njega, mela sm ga rada ampak bolj prijateljsko oz. ne v taki meri kot on mene..in mislm da ga nikol ne bi mela tok rada kot on mene in potem to ni fer do njega ker mu jaz ljubezni ne bi bila sposobna vracat v taki meri.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 09:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ej, pa sej po moje ne gre za to, da bi te on nosil po rokah, da bi zate naredil vse. če prav razumem je Neya poudarila tisti, da srečaš nekoga ki ti je nekaj več, pa vseeno je nemogoče biti z njim .

Sem ga srečala....in pustila najino prihodnost odprto ...nikoli ne bom vedela kaj bi se zgodilo, če bi le lahko bila spontana ....to me muči še danes, po 15 letih ...i




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 09:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

In zakaj si spustila vajino prihodnost?

Jz ti na to v bistvu rečem samo...prov ti je,da te vsaj mal matra to!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 09:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sj ti je napisala da zato ker je bilo nemogoce biti z njim.
Jaz take situacije se nism mela..ok ja sm spustila ful enih priloznosti za katerimi mi je zal ampak ni tko nc drasticnga.
Vem pa da ce bom zdj spustila eno priloznost oz. ne bom nc naredilo dokler ne bo prepozno da mi bo ful ful zal.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 09:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz se težko postavim v to situacijo, ker je nisem jaz doživela. Takih in podobnih scen se vrti mnogim ljudem, a vsak vlogo odigra drugače, ker ima vsak človek postavljene prioritete na malo drugačen način.

V tem primeru, ki si ga dala ti Naya, pa lahko rečem, da je čudovito, če si imela priložnost doživljat neke trenutke s človekom, kakršnega si opisala. Samo, če si ugotovila, da navkjub vsemu tebi to ni dovolj za nadaljevanje, si le ne beli glave s tem, kako ti bo nekoč žal in kako ne boš nikoli več spoznala tako plemenite osebe. Misli raje na to, kako bo naslednji moški, ki bo prišel v tvoje živlenje, še boljši, še bolj ljubeč in še z vsemi kvalitetami zravn, ki jih letu pogrešaš.

Lepe misli SO dovoljene, to nas vodi v lepo živlenje in z lepimi mislimi, ki jih nosimo v sebi, dobro samo pride k nam.




   
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 11:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Point je v tem da sem bila s takim človekom... in sem dala čez ravno to: da preden sem končala z njim, tisti trenutki preden sva se dobila, preden sem mu mislila rečt da nima smisla it naprej, sem vedela da mi bo nekoč žal in sem si dopoivedovala da si moram zapomniti tisti trenutek in točno tiste občutke...

In res, čez dve leti sem ga spet srečala... se noro zaljubila vanj... (kje je tu logika?!?) in seveda mi je bilo prekleto žal. Vendar sem se spomnila tistega kar sem si dve leti nazaj dopovedovala... in sem vedela da pač takrat ni šlo drugače.
In mi je bilo vsaj malce lažje... in nisem tako zelo obžalovala odločitve.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 11:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jagoda Napisal/a:
Jaz se težko postavim v to situacijo, ker je nisem jaz doživela. Takih in podobnih scen se vrti mnogim ljudem, a vsak vlogo odigra drugače, ker ima vsak človek postavljene prioritete na malo drugačen način.

V tem primeru, ki si ga dala ti Naya, pa lahko rečem, da je čudovito, če si imela priložnost doživljat neke trenutke s človekom, kakršnega si opisala. Samo, če si ugotovila, da navkjub vsemu tebi to ni dovolj za nadaljevanje, si le ne beli glave s tem, kako ti bo nekoč žal in kako ne boš nikoli več spoznala tako plemenite osebe. Misli raje na to, kako bo naslednji moški, ki bo prišel v tvoje živlenje, še boljši, še bolj ljubeč in še z vsemi kvalitetami zravn, ki jih letu pogrešaš.

Lepe misli SO dovoljene, to nas vodi v lepo živlenje in z lepimi mislimi, ki jih nosimo v sebi, dobro samo pride k nam.


Ok sej to je vse lepo in prav, vsak je gospodra svojega življenja, ampak a ni to full sebično, kaj pa čustva tega tipa, ki je rečmo še full nor nanjo, njej pa ni več do njega!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 11:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jagoda... point je v tem, da v eni osebi pač ne moreš dobiti vsega dobrega. Lahko je dober v vseh pogledih kot sem opisala zgoraj, hkrati pa mu manjka nekaj... mogoče nekaj kar jaz najbolj potrebujem pri tipu in mogoče je ravno to edino česar nima... in to pretehta vse dobro kar je v njem.
Naslednji v katerih iščem tisto kar rabim pač ne morejo imeti vsega... imajo to kar si želim, imajo pa zato toliko več drugih minusov. Torej naslednji ni nujno da je boljši... In to je prevelik optimizem za moje pojme, sem preveč realna pomežik

Vsakega partnerja tehtamo, hkrati tudi sebe... in ko pretehtamo kaj nam je pomembnejše takrat pade odločitev...

In ne moreš biti z nekom samo zato ker je dober s tabo... vsaj jaz ne... mora biti nekaj več... najti tako osebo? No to je druga zgodba pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 11:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma kaj pa vem ...Neya, sej res da je lahko en, ohh in sploh, tko navzven ....ampak ti neki več rabiš. In tisto kar ti manjka pri njemu, naj ti da vedeti, da to ni to. Išči tistega ki ima vse lastnosti, ki jih iščeš. Ne bodi zadovoljna dokler ne najdeš tega kar iščeš.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 11:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Madona ste tuki vsi sebični, kaj pa čustva in strto srce nasprotne strani!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pet 30 Apr, 2004 11:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin ..tist njegov / njen problem!!!




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3015s ][ Queries: 40 (0.0747s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.