povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 21 Nov, 2003 19:27     Naslov sporočila:  Divji moški... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali se divji moški kdaj umirijo?

ALI:
"V življenju še tako norega in neukrotljivega človeka pride čas, ko ga zgrabi, da se ustali..."

"Vsak se lahko spremeni - ne smeš ga v to siliti, kajti potem je zelo verjetno, da spet zaide na stare poti..."

"Mislim, da prava ženska lahko ukroti moškega, če je on noče izgubiti. Kaj pa mu drugega preostane?!?"



ALI:
"Večina porednih fantov privlači lepe in pametne punce. Zakaj bi se torej spreminjali, če pa imajo okoli sebe privlačne in inteligentne ženske?"

"Nekateri moški se ne morejo spremeniti, žal pa je ponavadi tako, da so ti najboljši ljubimci in ti z njimi ni nikoli dolgčas..."

"Enkrat igralec, vedno igralec..."



Kaj vi menite???
Res je odvisno od posameznika, ampak po mojem mnenju se taki nikoli ne spremenijo.




   
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Nov, 2003 20:16     Naslov sporočila:  Re: Divji moški... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:


ALI:
"Mislim, da prava ženska lahko ukroti moškega, če je on noče izgubiti. Kaj pa mu drugega preostane?!?"


Ali pa ona njega enostavno sprejme takšnega kot je in se on ne rabi spreminjat.
Peesda, za kuga bi se pa spreminjali, če pa je vredu tako kot je. Kvečjemu zase ne pa zarad neke osebe. Po mojem no...
Vsak človk ima napake, ki se jih zaveda in jih hoče spremenit, amapk zarad sebe, ne pa zarad...drugih, verjetno.

Sem mela tipa k je hotu mene spremenit...ajaja, swašta. Pa ne bomo o tem.




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 22 Nov, 2003 10:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Laughing ne bit huda, to niso moje besede...

Moje so: ali naj ga sprejme takega kot je, ali pa naj si najde drugega, drugačnega!


Ampak tu je vprašanje ali se tak človek kdaj spremeni? Ma ker so tipi, recimo ki so "kurbirji" in potem dobijo eno bejbo in ji obljubljajo da so zdaj pa drugačni, da oni se lahko spremenijo. Da bodo od sedaj naprej zvesti in pridni... i.t.d... To sprašujem: Verjamete da je možno da se taki tipi spremenijo ali se po večini samo potuhnejo za določen čas, potem je pa spet vse po starem? Jaz verjamem v to drugo.
Seveda obstajajo izjeme, ampak govorim o večini.


In obstajajo tudi divje ženske se one kdaj spremenijo???




   
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 22 Nov, 2003 11:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne vem če poznam kak tak primer. Bi morala hudo spomin brebrskat. če pa kr iz lufta neki rečem; mislim da se spremenijo, ampak so po moje sam izjeme.

Ženske? Ja, one se...če ne prej pa takrat ko jim začne ura tiktakat. Recimo.




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 26 Nov, 2003 12:11     Naslov sporočila:  Re: Divji moški... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Ali se divji moški kdaj umirijo?

"V življenju še tako norega in neukrotljivega človeka pride čas, ko ga zgrabi, da se ustali..."

"Vsak se lahko spremeni - ne smeš ga v to siliti, kajti potem je zelo verjetno, da spet zaide na stare poti..."

"Mislim, da prava ženska lahko ukroti moškega, če je on noče izgubiti. Kaj pa mu drugega preostane?!?"




To mislijo naivne ženske, ko poskušajo uloviti in prikleniti nase razne je¤¤¤če, frajerje, nastavljače in ostale tipe, ki podirajo ženske za zabavo.
jeb¤¤¤¤, neumnost pač boli.

-Naya- Napisal/a:
Ali se divji moški kdaj umirijo?

"V življenju še tako norega in neukrotljivega človeka pride čas, ko ga zgrabi, da se ustali..."

"Večina porednih fantov privlači lepe in pametne punce. Zakaj bi se torej spreminjali, če pa imajo okoli sebe privlačne in inteligentne ženske?"

"Nekateri moški se ne morejo spremeniti, žal pa je ponavadi tako, da so ti najboljši ljubimci in ti z njimi ni nikoli dolgčas..."

"Enkrat igralec, vedno igralec..."



To bo vsekakor držalo, malo je takih, ki se spremenijo.

Stvar je samo ta, da moraš vedeti, kaj hočeš v življenju in s kom hočeš biti.




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Jan, 2004 20:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ne se ne!!!

pika, ende, fine, vege...




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 12:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EnigmA Napisal/a:
Ženske? Ja, one se...če ne prej pa takrat ko jim začne ura tiktakat. Recimo.



LOL hehehe

ampak ta stavek me je pa nasmeju ja hehehe

Ma sej se vsak vsaj mal spremeni,če dobi partnerja,če se res zaljubi...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 13:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Anonymous Napisal/a:

Moje so: ali naj ga sprejme takega kot je, ali pa naj si najde drugega, drugačnega!


To sprašujem: Verjamete da je možno da se taki tipi spremenijo ali se po večini samo potuhnejo za določen čas, potem je pa spet vse po starem?

Nop, po moje se ne da kr spremenit...lahko govorimo o prilagajanju, a žal po navadi stare navade, želje prideko spet na dan. Ob prvi krizi ponavadi. Potem se začne varanje, spet iskanje novega, boljšega partnerja.

Citat:
In obstajajo tudi divje ženske.... se one kdaj spremenijo???

Ženska je že po difoltu taka, da se z materinstvom umiri ( so izjeme), a vseeno se čedalje več dogaja, da želi tudi ona imeti svoj JAZ.
Sem tipičen primer tega.





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 14:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja...delamo kompromise a ne.
To je čist primerno ja da se deklca mal umiri,ko dobi naraščaj.No,jsej se tud večina moških,ko dobijo otroka a ne...začnejo bolj družinsko razmišljat in skrbet.

HVALA BOGU da je tako!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 15:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

če pa kr iz lufta neki rečem; mislim da se spremenijo, ampak so po moje sam izjeme.

Ženske? Ja, one se...če ne prej pa takrat ko jim začne ura tiktakat. Recimo.

Dej nehi! Wrong. BullShiting!

Vsak človek se spremeni le če sam hoče.
Enkrat f¤¤¤¤¤č, še ne pomeni, da ne zna bit zvest. Poznam nekaj takih, pa ko je v vezi je zvest in predan.
In zvest moški je lahko ravno tako fejs fant, zabaven, spontan, privlačen, in punco poservisera kot je treba.
Stereotipi, spet!
Vse je samo od človeka posameznika odvisno. In še jasno vam ni kako se lahko nekdo iz fajn, dejansko, človeka prelevi v totalno-ega pras...

Sploh mi ni bilo nič jasno. Nikoli si ne bi predstavljal, da je človek, tako labilna žival, gnana s pohlepom.

Citat:

Naya- Napisal:
Ali se divji moški kdaj umirijo?

"V življenju še tako norega in neukrotljivega človeka pride čas, ko ga zgrabi, da se ustali..."

"Vsak se lahko spremeni - ne smeš ga v to siliti, kajti potem je zelo verjetno, da spet zaide na stare poti..."

"Mislim, da prava ženska lahko ukroti moškega, če je on noče izgubiti. Kaj pa mu drugega preostane?!?"




To mislijo naivne ženske, ko poskušajo uloviti in prikleniti nase razne je¤¤¤če, frajerje, nastavljače in ostale tipe, ki podirajo ženske za zabavo.
jeb¤¤¤¤, neumnost pač boli.

Ni treba nič dodajat.

Citat:

Stvar je samo ta, da moraš vedeti, kaj hočeš v življenju in s kom hočeš biti.

Malo ljudi to ve, oz. če že vejo se ne znajo poslušat.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 15:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja,to misliš,ne veš.Sej neki si želiš in lahko se zgodi,da ko to dobiš,vidiš da to ni to...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 47
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 16:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Volk dlako menja,kože nikoli.
Ljudje se ponavljamo. Sicer se na napakah učimo,ampak smo kar smo.
In to je to.
seveda obstajajo izjeme,ampak te izjeme so zato,ker si to želijo.
Poznam ogromno primerov,zato sem trdno prepričana,da si kar si in če se spremeniš se le za kratek čas.




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 16:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Spremeni se lahko vsak, če se hoče in če dela na tem.
Ampak večina se ne spremeni več kot za 10%.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 16:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga
Citat:

Ja,to misliš,ne veš.Sej neki si želiš in lahko se zgodi,da ko to dobiš,vidiš da to ni to...

Jaz VEM kaj hočem. In do sedaj sem vedno tudi dobil kar sem si želel in na čemer sem delal.

P.S. Pa ne od očija.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 21:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja kaj naj pol drugega rečem kot - JA QL TI JE...če si vedno dobil kar si hotu.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3285s ][ Queries: 36 (0.0960s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.