Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Gala
Neznanka
Neznanka



Pridružen/-a: 14:04, 05-Jun-2004
objave: 8
Teme: 4

60.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Jun, 2004 11:57     Naslov sporočila:  je vlak že odpeljal? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lep pozdrav vsem na forumu, pred kratkim sem ga našla in mi je všeč, da ni tako natrpan in povprečna starost (sklepam po odgovorih ) članov.

Prosim vas za mnenje pri nečem, ker bi rada slišala kaj objektivnega... Pred nekaj leti sem se začela ful družiti z enim tipom, bila sva 2 leti najboljša prijatelja, nato se je začel čisto drugače obnašati, večkrat mi je namignil, da bi rad bil z mano kaj več. Meni ni bilo do tega. Še vedno sva se ful družila, a ni bilo več tiste povezanosti. Kar naenkrat sem pa opazila, da na njega gledam vedno bolj kot na fanta/moškega, najlepši občutek mi je bil, če sva se dotikala, plesala skupaj, bila sama, komaj sem čakala, da ga vidim, slišim, da sva skupaj, včasih ko smo bili kje v družbi, bi kar kar odvlekla nekam stran in se dala dol z njim. Pri vsem tem ni bilo nekih metuljčkov, lahko sem spala & jedla. On je bil še vedno zaljubljen vame, a jaz - stupid woman, drugega ne morem reči in kar z glavo bi se šla malo zabijati v zid - mu kljub temu nisem pokazala tega. In zakaj? Ker sem živela z glavo v oblakih in čakala človeka, za kakršnega dvomim, da obstaja (ne vizualno, ampak rajši ne bi tukaj pisala). Ko sem ga še dvakrat zavrnila, sva se čisto oddaljila. Zdaj ima punco. Ful sem ga pogrešala, a ker sem vedela, da je moj vlak odpeljal, sem samo zavzdihnila samo nad sabo in šla naprej s svojim življenjem. Nato smo bili zopet skupaj z družbo, nekaj časa sva bila sama in njegova punca gor ali dol, jaz sem imela ful občutek, da sva se oba zelo zadrževala (za sebe vem, da sem se), da nisva bila skupaj. Rekel je, da mu je bilo ful v redu z mano, da mu je žal, da se nič več ne vidiva, pa da me bo itak imel vedno rad. Ne vem, če bi bilo fer, da mu povem, kaj čutim. Bilo bi fer do mene, za njega pa ne vem. Ne vem, če se naj vmešavam, glede na to, da je v zvezi že nekaj mesecev, po vsem tem mojem otročjem obnašanju.




  Spol:ženska  NI na linijiOsebna Galerija od GalaPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Jun, 2004 12:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po moje je fer do obeh, da se o tem pogovorita, ne glede na rezultat vsega tega.
Morda te bo zavrnil, morda ne. A to boš vedela šele takrat, ko ti bo to sam povedal.
Včasih se nekdo veže za nekoga iz preprostega razloga, ker se boji biti sam. Lahko, da je on zaradi tega z njo.
Ne morem vedeti vsega, ker vaju ne poznam. A vsekakor ostajam pri temu, da če sta resnično prijatelja, pomeni, da si lahko vse zaupata in iščeta nasvet pri drugem. Torej....pogovor. Iskren. Brez ovinkarjenja.

Poročaj vsekakor kako se je izšlo.

Lp od mene, Palči




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Jun, 2004 12:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sam sem bil v isti situaciji, z eno bejbo sva bila full prjatla, ko rit pa hlače in ona je po nekaj časa želela biti z mano resno, ampak jst nisem mel istih občutkov do nje. Nakar me ona vpraša še 2x pa sem ji rekel, naj mi da malo časa da razmislim tko na čisto o vse. Nakar sem se odločil, da bi tud jst bil z njo, ker sva se imela res dober in je potem ona rekla NE.

Kasneje sem razmišljal o vsej stvari.
Mogoče je vse skupaj bol takole. Veš, da si mu všeč in sama misel na to te je vzburjala, ampak v končni fazi pa si se prav tako zavedala, da to ni to, ampak se nisi kaj dosti sekirala, ker ti je bil tip še vedno na voljo.
No potem si je tip našel drugo in sedaj panika, tip ti ni več na voljo in to te vleče še bolj k njemu.
Ampak si se vprašala, če ti takrat ni bil tisto pravo, potem ti po vsej verjetnosti tudi sedaj ne bo.
Seveda bo najverjetneje na začetku oh in sploh, ker bosta oba dobila tisto kar želita, ampak kasneje, ko se bo to ohladilo se bo po moje zopet vrnil tisti občutek, da to ni to.
Mogoče se motim, ampak sam sem se vedno držal tega, če zdej to ni to, potem najbrž tud kasneje ne bo.

Za odločitve, ki si jih naredila v življenju, nikoli ne smeš obžalovati, ker v končni fazi takrat je bila taka situacija in takrat si se tko odločila, danes je situacija drugačna in se odločaš drugače.
Poleg tega pa na napakah se učimo.
tko da vedno stoj za svojimi odločitvami in jih ne obžaluj ne glede na to kakšne so!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Jun, 2004 13:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Deklca...to je itaq standard za ženske.To je tipična žæenska napaka,ko ne upate povedat,pokazat kaj in kako...zakaj je tako??? To men nikol ni blo jasn.

Vsakič,ko sem se s kako deklco kj dobivu,nobena ni naredila tistega prvega koraka,samo ko sem pa jaz naredil tisti korak se pa nobena ni pritoževala in je kar lepo padla not. ZAKAJ?? čEMU??

Po tem,kar si napisala se mi dozdeva,da bi ti mogla njemu dat vedt kaj in kako in ga lepo povabt nekam pač in mu razjasnt in kr narest tist prvi korak...mislim,da bi dobr čez pršla.

Ja,ima deklco,samo je velika verjetnost da iz takega razloga,kot ga je palčica opisala...samo tok da ni sam.če že tebe ni dobil,je pa mal spustil kriterije in je z uno,samo še vedno si pa želi tebe (če je to,kar si naisala resnica). Je z uno samo tok,da ima eno,da ni glih sam in da bi mogoče tebe naredil mal ljubosumno,samo je vseen kr z njo,ker tko vsaj sexa in tko naprej...ima mesene užitke ;o)

Deklca...POHITI!!!

Good luck!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Jun, 2004 13:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mogoce si bila na zacetku se pac v zanikanju v smislu da sta samo prijatelja ali pa pac enostavno nisi pomislila na to moznost.

Ocitno je med vama vseeno bilo nekaj vec kot prijateljstvo ker si potem napisala da si se ga hotela dotikat in biti ves cas z njim itd. Sploh pa kje pise da od zaljubljenosti ne mores jest in spat.Pri vsakemu je drugace in te kliseji lahko vse skupaj samo pokvarijo.
Mislim tudi da vecina ljudi ce zve da so nekomu vsec njim pa nikakor ni do njih na ta nacin se umaknejo, ker jim je nelagodno, ker wejo da tista oseba hoce vec od njih oni pa ji tega ne morejo dati in zato ker nocejo zbujati laznega upanja.Zato se tuki tud ne strainjam z Adminom glede tega da te je misel na to da si mu vsec vzburjala..ker ce on tebi niti malo ne bi bil vsec mislm da te to ne bi vzburjalo in pritegnilo ampak bi ti blo kvecjemu nelagodno.

Mogoce takrat nisi hotela tvegat ker imas verjetno tko kot vsi v glavi kaj bo potem ce bova skupaj pa bova nehala pa bova unicila prijateljstvo , ki ti dosti pomeni.

Mislm da bi se morala pogovorit z njim in tvegat. Drugace si bos lahko se dolgo casa razbijala glavo z raznimi scenariji kaj bi bilo ce bi bilo. Verjemi to je grozno..se posebej potem ko je res prepozno ti pa se zaves koliko priloznosti si imel in si jih tudi zapravil.

Upam da sm ti dala vsaj mal stvari v razmislek. nasmeh

Veliko srece smeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 23 Jun, 2004 13:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jest pa razmišljam takole; glede na to, da ti čakaš "tapravega"(praviš da ne vizualno), potem sklepam da je imel tipček ki te je snubil, ali premajhno izobrazbo(seveda nižjo od tebe) ali pa ni bil dovolj materialno preskrbljen, kar pomeni da si ga vztrajno zavračala ne da bi mu vsaj enkrat razložila "zakaj"! :nvem Zdaj ko ima on drugo, ti pa si še vedno sama, bi rada, da namesto tebe trpi "ona"-njegova punca. Pusti tako kot je, Vse lepe trenutke ki sta jih preživela skupaj, shrani v srce in se jih vedno spominjaj kot nekaj lepega, kar se ti je zgodilo, tega ti ne more vzeti nihče. Priložnost zamujena ne vrne se nobena, razen seveda če slučajno človek ni sebičen, za take pa imam jaz poseben izraz - ne ne bom ga omenjal. Življenje gre naprej in mi z njim, probaj se sprijazniti s tem in ne obremenjuj se z vprašanjem "ZAKAJ?"
Iz osebnih izkušenj vem - tudi jaz sem imel podobno izkušnjo -, da ti ni lahko pri srcu in da te še zmeraj nekaj stisne in te nato preplavijo občutki(veš o čem govorim), ko po nekaj časa, včasih celo letih srečaš to osebo do katere si gojil-a te občutke.
To osebo sem srečal ponovno šele čez 10 let, pogovorila sva se in ugotovila, da še vedno nosiva eden drugega v srcu, pa čeprav samo delček, in tega nama ne more nihče uzeti. Vesel in srečen sem, da se ji je vse tako lepo izšlo.
Kar je bilo je bilo, in jokati za nečem, kar je minilo, nima smisla.
Ne delaj si utvar in glej naprej v prihodnost z optimizmom, saj verjamem, da nam ima življenje še toliko tega za ponudit....




   
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Jun, 2004 22:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Si mislila da bo pritekel k tebi kot kužek? Lej, kolikokrat si ga zavrnila...saj si ja vedela da te ne bo čakal celo življenje. Napisala si si želela z njim iti nekam in ''dol dat'', to meni ne liči na neko globjo navezanost ali celo ljubezen...ampak na golo izkoriščanje tipa za svojo meseno potešitev.

Glede na to da je on v zvezi, bi bilo pravzaprav svinjsko, da bi karkol hotela izsiliti, vsekakor pa bi se bilo ok pogovoriti. Ampak če bi se še zmer rada samo ''dol dala z njim'', pol nimaš kaj iskati okoli njega. Najprej pa premisli KAJ TOčNO SPLOH HOčEŠ, namreč ni večje nesreče za moškega, kot pa ženska ki nima pojma kaj hoče. Torej?

Grega




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 24 Jun, 2004 00:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se strinjam s tem, kar je Eagle-1 napisal. Prvič dobro pri sebi še enkrat premisli vse skupaj..kaj bi sploh rada..pol se pa odloči za naprej.
Moje mnenje je, da ni nujno, da je prepozno in da bo bolš zate, če s tem opraviš - kakorkoli že.

lp




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 24 Jun, 2004 09:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EAGLE-1 Napisal/a:
namreč ni večje nesreče za moškega, kot pa ženska ki nima pojma kaj hoče.


To je res in zato jz zadnjih 5-7 let tavam po svetu totalno nesrečen,ker itaq nobena enska mojih let nima pojma kaj bi rada...
Ja,govorijo kaj bi rade,samo ko to dobijo si tega ne želijo več,torej ne vejo kaj bi rade!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 24 Jun, 2004 09:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sj obratno je tud tko..ni vecje nesrece za zensko kot tip ki ne we kaj hoce. Been there done that. it sux. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 24 Jun, 2004 09:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to je res,samo da pri nas ni tok široko razširjeno kot pri deklcah...sploh v poznih najstniških in zgodnjih 20 letih!

Moški VEčINOMA vemo kaj bi radi... deklce pa VEčINOMA ne veste kaj bi rade oz. mislite da veste,pa temu sploh ni tako!
Zakaj imam tako mišlenje sem pa že zgoraj napisal.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 24 Jun, 2004 09:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ne bom se zdj spuscala v to razpravo. Mislm pa da je od posameznika ful odvisn ne pa samo od spola..pa ne samo od let ampak tud od izkusenj.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 24 Jun, 2004 09:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej zato pa nism reku da vsi,ampak večina!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sob 03 Jul, 2004 10:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

tole mene mal spominja na My best friend's wedding... julia je pol le mogla unga klepca pospremt do oltarja, k se je z drugo porocu... po moje se nima smisla mesat, razen ce zelis rint v nesreco.... then go ahead smeh




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 EAGLE-1
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:15, 20-Dec-2003
objave: 443
Teme: 17
Kraj: Mojstrana
7811.0 kinta/e
2.0 šold/e
64.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 03 Jul, 2004 10:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga...nikar tako...mislim da ma Shajthanna čist prav in da je razmerje nekje 50:50. Vsi smo iz mesa in krvi. Ok, enkrat je več takšnih, drugič takšnih....na koncu smo pa vsi isti.

Grega

ps (Nalašč sem napačno napisal nick od Shy smeh smeh )




 Rak Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od EAGLE-1Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3653s ][ Queries: 34 (0.1606s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.