Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Avg, 2005 17:58     Naslov sporočila:  Poraščenost Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Koliko poraščenosti prenesete pri moškem/ženski. Kje se ta meja neha in vam že ni več prijetno tipat in božat jo/ga?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Avg, 2005 19:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jst prenesem poraščenost vsepovsod razen spodaj širok smeh Tam mi je pa najljubše če je plešasto.
Ne maram pa tiste ful poraščenosti pri tipih, ko imaš občutek že da je opica ne pa moški in se mu dlake na prsih od dolžine in gostote sprijemajo že v kosme, kot bi gledal bunkice na puloverjih.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Avg, 2005 20:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Quote [AliEn]: "Se mi je enkrat zgodilo,da je pi¤¤¤¤¤ bla kosmata...se mi je zdelo,kot da f¤¤¤¤¤ njenga brata..." unquote

Sam to more pa full smešn zgledat,kot je lucka opisala. Da ima tip kosmate noge in trebuh,okol tiča je pa čist na nulo zdepiliran. Tko en jezerček sredi jungle hehe
Smešno ja.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Avg, 2005 20:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

am men je naceloma precej vsen... ce ni opica je kul no pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Avg, 2005 20:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

As' že kdaj po¤¤¤¤¤ pi¤¤¤¤¤ k ma obrito pi¤¤¤¤¤
nobena stvar ni lepša od mehke obrite pi¤¤¤¤¤
če pi¤¤¤¤¤ ni kosmata večji je žur
če ma pi¤¤¤¤¤ svojo obrito bejba je cool
se mi enkrat je zgodilo da bla je vsa kosmata
se mi je zdel kot da f¤¤¤¤¤ njenga brata
kakšen grozn filing prov ogabna scena
kje je epilady in depilirna krema
zdj je dobra bejba še kr vredu zgleda
prej je bla pa taka k sestra od medveda

Ker bullshit se dogaja -> "ne moreš urejati sporočila na kateo je že bilo odgovorjeno"
Ma sm hotu un quote zbrisat,k sm ga gor napisu,da dam kr celo kitico not,k glih paše.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Avg, 2005 14:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rada mam da je tip po prsih brez dlak, nujno je da je brez dlak po hrbtu, zazeljeno pa je da ma od crtico do popka (kr zmrazi me ko to se spomnim na to crtico...mmmm), za noge in roke pa mi je kr vseen.
Okol tica pa je dobr da ma vsaj urejeno ce ne na nulo.




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Avg, 2005 15:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

aja zlo mi je fajn ce je po glavi plesast širok smeh ostalo mi je pa vsen... sm rekla d nam nikol s tipom k ma kosmat hrbet, sam pol se pa tud to zgodi pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Avg, 2005 09:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No kosmat hrbet men res ni estetstki..si ne morm pomagat...pa tud lepo mi je ce po prsih ni kosmat...ostalo je pa ze optional nasmeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Avg, 2005 11:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mene dlake ne motijo, čeprav sem se jih pri ženskah pod pazduho odvadla vidit.
Drgač mi je vseen.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 16 Avg, 2005 20:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mene dlakena tipih ravno ne motijo, sem mela tipa, ki je bil skor brez dlak to mi ni blo najbolj všeč!Mal dlak pa mora bit, da je ded ded




   
 Morska
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 47
Pridružen/-a: 12:22, 14-Jun-2005
objave: 149
Teme: 5
Kraj: LJ (Izola)
4805.2 kinta/e
113.2 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 21 Avg, 2005 10:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kosmate prsi in rebuh... uaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu... užitek se stiskat k njim...
Včasih me je zmotila velika poraščenost pri moških..pa sem opazila, da ko so se rodila čustva do istega moškega, tudi kosmatost ni bila tok vidna. Ko si čustveno vpleten, postanejo take stvari postranske.
Zato ne maram strogih kriterijev glede videza.. čustva nimajo strogih oči. čustva imajo svoje kriterije in le ti so veliko bolj pristni kot naše oči.
čustva spregledajo tudi kako dlako več na hrbtu in še marsikaj drugega.
So pa stvari, ki te pritegnejo.. naše oči namreč... in vzbudijo v nas strast... pri meni so to dolgi lasje, temne oči, kosmata prsa in trebuh... največ pa naredi vtis name izraz na moškemu.




 Bik Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MorskaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 21 Avg, 2005 18:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz vedno pravim, da je lažje žensko ali moškega peljat na plastično operacijo, epilacijo, depilacijo, karkoli... kot pa na gubanje možganov.
če v glavi vse štima in če ni glih kaka zverina, pa če so čustva na mestu, potem ti postane skoraj vseeno kje je pa kje ni poraščen. Ne gre za to, da tega ne bi videl, ampak za to, da ne gledaš na partnerja kot agent modne agencije na novo modelko, ampak iz ene povsem druge perspektive;ne iščeš nepravilnosti na njem ampak poskušaš spoznati vsak košček njegovega telesa, veš recimo točno kje je 'tista' brazgotina, ki jo je pridelal v pretepu pri desetih letih, kje je 'tista' luknjica od praskanja vodenih koz, kje je tista pegica, siv las, od sonca posvetljena dlaka... Gre nekako za 'teritorij' ki ga poznaš ali spoznavaš, kjer si na nek način 'doma' in kjer ti je prijetno, ne glede na vse...:rdec:

Shakira bi to povedala nekako tako:
Underneath Your Clothes
There's an endless story
There's the man I chose
There's my territory...

In seveda, pri tistih, ki pa se sam nekaj brez zveze dol dajejo, po možnosti vsakič z drugim ali drugo, pa ta perspektiva seveda odpade in jim je najbrž bližji t.i. pristop 'modnih agencij'. Correct me if I'm wrong. fredi:




   
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 08:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rad imam zdrave kmečke dekline, hkrati pa mi je všeč, da si ženska brije brke in brado.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 08:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pr ženski poraščenost edino na glavi-lasje!




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 08:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kot zadnje čase velikokrat se s5 strinjam s Fenio.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5449s ][ Queries: 36 (0.1952s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.