povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Jan, 2006 18:42     Naslov sporočila:  Neisha Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men je pa tale komad od Neishe full simpatičen, čeprav mi ženska ni všeč!

Malo tu malo tam ostaneš sam............




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Jan, 2006 18:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm a misliš da bo po teh parih besedah folk vedu al jim če bit to všeč ali ne? Kaj če bi dal gor cel komad pa da se lahka pol forumaši odločijo kako in kaj in da vidijo tvoj okus za muzko nasmeh




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Jan, 2006 18:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

bom probal stakni MP3 ta komad pa ga bom dal med datoteke.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 07 Jan, 2006 18:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, Neisha je dobra pevka. če jaz to napišem, bo že res. nasmeh
Jaz tako enkrat pomivam posodo pa vidm na kanalu A ko majo kdajspote sam tako v enem malem okvirčku, pač en spot. Me ful glas pritegnil. PA gledam, pa mi ni blo nič jasno. Sem tako an daleč mislila da je Anika Horvat, sam glas mi pa ful ni bil njen. No, potem sem pa stopila bliže.. nasmeh

Image

stran




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Jan, 2006 19:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Evola za vse vas da boste slišali kaj trenutno impresionira našega šefa nasmeh

Malo tu malo tam




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 07 Jan, 2006 20:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no verjetn je ta verz kar resničen




   
 zvon



Starost: 66
Pridružen/-a: 0:01, 18-Dec-2005
objave: 24
Teme: 0
Kraj: celje
531.4 kinta/e
0.0 šold/e
29.1 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Jan, 2006 20:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sem sicer starejše izvedbe modela pa lahko tečem da mi je zadnja njena uspešnica všeč :coffe1: Ko sem jo prvič slišal se mi ni zdelo tako ampak sčasoma pa se uho navadi na ritem krava :roker




 Oven  Pes NI na linijiOsebna Galerija od zvonPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Jan, 2006 21:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ja Lucka mene mal heca, ko točno ve, za ker komad se gre.
Ja mal je tud res.....

Hvala lucka za komad, zdej si ga bom lahko vrtel, ko bom.....




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 07 Jan, 2006 22:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mene pa je pri pomivanju posode zmedel in zavedel Palnet za zadet. čeprav priredba, zelo dobra priredba in zelo dobra vokalistka.

No, mogoče pa ni priredba, pa je bil komad sam najprej napisan v angleščini. Se bo treba pozanimat. Zadsnje čase te slovewnske bejbe vse nekaj v angleščini pojejo. Tudi za komad If I fell in love nisem sprva vedela, da ga poje pevka od Billie's privat parking Urša. Sem mislila da je tuje produkcije.
No, da ne zavajamo folka... Komad je baje original. nasmeh




   
 Mojzes
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 33
Pridružen/-a: 18:01, 28-Nov-2005
objave: 293
Teme: 8

7125.5 kinta/e
22.5 šold/e
307.5 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 08 Jan, 2006 04:52     Naslov sporočila: Fight (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jajta kak poje tale zenska, kako odpira usta, poln gobček, kaj pa vem, je edina slo.,ki posnema" ameriski trg glasbe...zame nima lepega glasu, žal kljub temu,da ima smisel igranja klavirja




 Lev Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od MojzesPošlji zasebno sporočilo
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 08 Jan, 2006 11:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Okusi so različni. Vsekakor pa ni edina slovenska pevka, ki posnema ameriški trg glasbe. Kvečjemu ga najbolje posnema. V Sloveniji je trenutno kr precej denimo rnb pevk ali pa bolje rečeno rnb wannabe pevk, pa nimajo primeren glas za to. Z najbolj patetičnimi primerki kot so BBT vred. Me pa zanima kako dolgo bo Neisha vztrajala na tej čudni slovenski sceni oz. kako hitro se bo vrnila nazaj v klasiko. nasmeh
Ok, to lahko razumeš kot ameriško glasbo, sam taki so trenutno trendi. Tudi rokenrol je bil svoje čase samo ameriški.
Glede klavirja pa... mislim, da ma Neisha kej več kot le smisel za klavir. Nenazadnje je na akademiji končala študij kompozicije in klavirja. Smisel je mal prešvoh beseda za ljudi, ki imajo talent. Smisel imam recimo jaz, pa sem se tudi precej let matrala sčrno-belimi tipkami.
.......................

MALO TU MALO TAM
(Neisha/R.Vilčnik/Neisha)

V SVETU TEM
JE OBJEM
NAMENJEN MENI
IN DOBRO VEM
DA NI PROBLEM
GA VIDET V TEMI
KAR TOD ŽARI
SVA JAZ IN TI
MALO TU MALO TAM
SE TI PREDAM

SAJ NOčEM NIč
AL PA VSE
DAJ ME VZEMI
IN PUSTI ME
NE JOčI NE
SAJ SI OB MENI
KAR TOD STRAŠI
DROBNE LAŽI
MALO TU MALO TAM
OSTANEŠ SAM

IN ZDAJ, SPRAŠUJEŠ KAJ ZDAJ
PRAVIŠ, NE ZNAŠ VEč NAZAJ
V MENI, V MENI PA TAK JE STRES
NE UPAM NE ŠE VZET TE ZARES

BOJIM SE LJUBEZNI IN SKRIVAM PRED NJO SE
UTRUJENA ŠE OD PREJŠNJIH REčI
PREMETAVAM SE V SEBI
ALI NAJ SI DOVOLIM
DA ZNOVA IZGUBIM
KER LJUBEZEN NASPLOH JE SUPER IN OH
DOKLER JE IN SE SMUKA NAOKROG
A MALO TU MALO TAM
OSTANEŠ SAM




   
 Mojzes
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 33
Pridružen/-a: 18:01, 28-Nov-2005
objave: 293
Teme: 8

7125.5 kinta/e
22.5 šold/e
307.5 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 08 Jan, 2006 17:46     Naslov sporočila: Fight (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dobr, talent za igranje ima. vidim na ekranu ,kako izkušeno udriha na tipke




 Lev Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od MojzesPošlji zasebno sporočilo
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 08 Jan, 2006 17:51     Naslov sporočila: Fight (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojzes Napisal/a:
dobr, talent za igranje ima. vidim na ekranu ,kako izkušeno udriha na tipke


nasmeh Ja na akademiji je število vpisnih mest omejeno. Posebej pri inštrumentih kot je klavir pa je talent zelo zelo pomemben, ker so profesionalni pianisti ponavadi koncertni pianisti, skratka solisti, ne pa del orkestra. Tako da na klavir vsakega glih ne sprejmejo.
Poleg tega pa je Neisha za svojo klavirsko nadarjenost prejela tudi več nagrad, tako da bejba definitivno ima talent.




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Jan, 2006 09:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dobr komad je ja..melodija me mal spominja na uspavanko. Pa tud drgac sm malo spremenila mnenje o njej..un komad Planet za zadet se mi je zdel pac samo se en remake ameriskih popularnih komadov..ampak zanc sm pa gledala tud koncert pa kr obvlada bejba.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Jan, 2006 03:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja meni se tud dopade že od vsega začetka. Sem kr še ostale okol navdušila, ker mam dobre zvočnike v sobi, pa sem cele dneve nabijala njeno muzko. Sem kr cel album dol potegnila, pa te dve pesmi nista edine vredu, je tud še ktira druga kot na primer Maš še kje čas...




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.6656s ][ Queries: 40 (0.6891s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.