Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Jan, 2006 18:15     Naslov sporočila:  Navade Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali ste pobrali kakšne navade od svojega partnerja.
Naprimer kupujete določeno hrano, pijete določeno pijačo, hodite na določene kraje?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Jan, 2006 18:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nimam partnerja, zato na žalost ali pa mogoče na enormno srečo ne morem pobirat ne dobrih ne slabih navad in razvad.
Je pa res da ponavadi pobereš katere besede, način razmišljanja. Fajn je če določena oseba iz tebe naredi še boljšega in srečnejšega človeka, da se nevede razvijaš in rasteš ter bogatiš svojo notranjost.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 21 Jan, 2006 18:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

O ja, v najinih najinih "milijon" letih skupnega poznanstva sva eden od drugega prevzela ogromno navad, nekatere nove sva si skupaj izmislila, nekatere stare sva opustila itd. itd. Zame je mogoče najbolj očitna tenis, zanj pa občasno kulturno udejstvovanje, kar mu sprva ni bilo všeč, potem pa se je unesel. Tudi glede hrane sva nekako izoblikovala svoj menu, tako da nama kosila pri njegovih ali pa mojih doma sploh več tako ne teknejo kot včasih. To pač pride z leti, ko točno veš kaj tvoj partner je, kaj pije itd. Jaz recimo preden sem bila z njim nisem nikoli pila pivo, potem pa je nekako postalo rutina, da imamo doma ob pomembnih tekmah lige prvakov vedno laško (uno v ta temnih piksnah) in čips. Pa je potem še meni prišlo v navado, da ob fuzbalu par požirkov piva naredim skupaj s čipsom. S čim drugim pa mi pivo sploh ne paše.
No, on je pa recimo v vseh teh letih postal navdušen nad kavo, ki je prej skorajda ni pil. "Okužila" sem ga tudi z mojo navado, da mora bit ob kavi vedno en piškot, ali pa košček čokolade. In podobne zadeve. Seveda imava tudi svoje posebne kotičke, kamor rada zahajava, od lokalov do krajev in podobnega. Pa sej to je itak normalno za vse pare. nasmeh




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Jan, 2006 18:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

KillerCat Napisal/a:
O ja, v najinih najinih "milijon" letih skupnega poznanstva sva eden od drugega prevzela ogromno navad, nekatere nove sva si skupaj izmislila, nekatere stare sva opustila itd. itd. Zame je mogoče najbolj očitna tenis, zanj pa občasno kulturno udejstvovanje, kar mu sprva ni bilo všeč, potem pa se je unesel. Tudi glede hrane sva nekako izoblikovala svoj menu, tako da nama kosila pri njegovih ali pa mojih doma sploh več tako ne teknejo kot včasih. To pač pride z leti, ko točno veš kaj tvoj partner je, kaj pije itd. Jaz recimo preden sem bila z njim nisem nikoli pila pivo, potem pa je nekako postalo rutina, da imamo doma ob pomembnih tekmah lige prvakov vedno laško (uno v ta temnih piksnah) in čips. Pa je potem še meni prišlo v navado, da ob fuzbalu par požirkov piva naredim skupaj s čipsom. S čim drugim pa mi pivo sploh ne paše.
No, on je pa recimo v vseh teh letih postal navdušen nad kavo, ki je prej skorajda ni pil. "Okužila" sem ga tudi z mojo navado, da mora bit ob kavi vedno en piškot, ali pa košček čokolade. In podobne zadeve. Seveda imava tudi svoje posebne kotičke, kamor rada zahajava, od lokalov do krajev in podobnega. Pa sej to je itak normalno za vse pare. nasmeh


tvoj tip je zakon, ve kaj je dobro širok smeh
LAŠKO CLUB


jst pa vsako bajebo k jo vidim, pogledam v lase, ali so ali niso, pa si mislim pr kakšni, mater ma skrepane lase, alpa, lahk bi se že pofarbala namest, da ma narastek do ušes širok smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 21 Jan, 2006 18:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman Napisal/a:


tvoj tip je zakon, ve kaj je dobro širok smeh
LAŠKO CLUB



Ja to itak. Zakaj pa misliš, da je z mano? nasmeh




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Jan, 2006 18:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj je šefe maš ti malo podedovane poklicne deformacije širok smeh




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Jan, 2006 19:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
Kaj je šefe maš ti malo podedovane poklicne deformacije širok smeh


ja neki takega širok smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 21 Jan, 2006 21:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman Napisal/a:
alpa, lahk bi se že pobarvala namest, da ma narastek do ušes širok smeh


Mogoče pa je pobarvana tako? Da si je sam konice poštrihala...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 22 Jan, 2006 11:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst pijem laškega, on pije union
jst kadim, on ne
jst navijam za juventus, on za milan
jst rada hodim k juretu na pijačo, on v vagon in juretu sploh ne gre in sva vsak v svoji gostilni
pa še veliko drugih stvari je, da pa naštejem kaj imava skupnega je le to, da rada gledava fuzbal, vendar ponavad se skregava k ne navijava za istega in me ponavad preveč podjebava, če moj klub zgubi, hodiva tudi na ligaška tekomovanja v fuzbalu, pa na rokomet
on se je od mene navadu, da gre z mano na pivo in cvetje v laško, čeprav mora pit laško
njegova navada je, da vsako leto igra v kakšni gledališki igri in to sem jaz povzela po njem
in to je vse, imava bolj malo skupnih interesov




   
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 22 Jan, 2006 13:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej pri tem, da od partnerja nekaj "pobereš" ne gre za to, da bi se zdej ti moral odpovedat neki svoji zasebnosti, se odrekat stvarem, ki jih imaš rad... ampak, da, če imaš nekoga rad, ga sprejmeš z vsemi njegovimi navadami in razvadami vred, da mu ničesar ne prepoveduješ ampak da se to sčasoma uravna kaj bo nekdo opustil, pa kaj kdo sprejel. Seveda je to težko, če se znajdeta skupaj dva čisto različna človeka, ki ne le, da nimata istih navad, ampak tudi istih interesov in razmišljanja nimata.
Mislim, meni se to ni zdel nek problem in na neko nogometno tekmo, pa mahat z vijola kartonom in navijat za Maribor, pa tudi če tega nisem prej počela. Sam mislim si lahko, kako je bilo šele mojemu, ko je šel z mano recimo k maši, kamor prej ni nikoli zahajal. Jaz si sploh ne znam predstavljat, kako bi se recimo lahko obnesla neka zveza v kateri bi dva trmasto vztrajala pri svojem; vsak samo pri svojih frendih, vsak pri svoji hrani, vsak pri svoji pijači, pri svojih krajih za žuranje... Ja sej pol brezveze, da sta skupaj, če druzga ne moreta počet skupaj kot pa seksat (če sploh). Jaz ne bi nikoli recimo vztrajal s tipom od katerega ne bi mogla nič prevzet oziroma s katerim ne bi imela prav nič skupnega - stvari, v katerih oba uživava. To bi bilo zame že v štartu neperspektivna zveza.




   
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 22 Jan, 2006 16:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst se nimam namena prilagajat partnerjevim navadam, če men od prej čist ustreza, sicer se pa on men nikol v življenju neb prilagajal, sicer pa tak nama ustreza, on se ni še nikolli pritožil, oz opazu, da nimava veliko skupnih interesov, sem mu jst enkrat omenla in je reku, da mu tk čist paše, men pa tud




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Jan, 2006 17:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Žaklin temelj partnerstva je v sklepanju kompromisov in prilagajanju. Prej ko se boš tega zavedala, lažje boš našla sebi primernega partnerja.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 22 Jan, 2006 20:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jacqueline Napisal/a:
jst se nimam namena prilagajat partnerjevim navadam, če men od prej čist ustreza, sicer se pa on men nikol v življenju neb prilagajal, sicer pa tak nama ustreza, on se ni še nikolli pritožil, oz opazu, da nimava veliko skupnih interesov, sem mu jst enkrat omenla in je reku, da mu tk čist paše, men pa tud


Ja sam problem je, da se ta vzorec potem prenese na vsa življenjska področja. In potem njemu recimo tudi seksat paše "po njegovo" in se ne prilagodi tebi, sej zakaj pa bi se, saj to vendarle ni vajina "stalna praksa".
Tako stanje je lahko ok. Tudi zelo dolgo ok. Dokler se ne pojavi nekdo, ki je bolj "prilagodljiv"...




   
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Jan, 2006 21:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
Žaklin temelj partnerstva je v sklepanju kompromisov in prilagajanju. Prej ko se boš tega zavedala, lažje boš našla sebi primernega partnerja.

Jaz sem pa ravno nasprotje. Kompromis in prilagajanje je zame neka vrste igre, da s tem ustrežemo partnerju. To pa se mi ne zdi najbolje, ker to potem to nisem jaz. Kmalu pa to začne zelo motit oz. z leti vse bolj. In enkrat definitivno poči. In kaj potem ?
Moje mnenje pa je sledeče. Tak kot sem, moram biti partnerju všeč. brez igranja, prilagajanja. In obratno, seveda. Potem se ni treba bati, kdaj bo dvignilo pokrov. Sem na lastni koži skusil že vse našteto.
In najlepši stavek, ki mi ga žena reče, ko jo vprašam, zakaj me ima rada, je : "Zato ker si tako smotan...!!" To je to !!




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Jan, 2006 22:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

senior Napisal/a:

In najlepši stavek, ki mi ga žena reče, ko jo vprašam, zakaj me ima rada, je : "Zato ker si tako smotan...!!" To je to !!


Ja, to je to. To je zakon!!!

V prejšnji vezi me je fant tud to spraševal pa sem mu odgovorila: "Zato ker si smotan". Pa me je grdo pogledal, jaz pa koj: "Samo si pa moj smotko"

Drgač pa je blo kr enih navad. Rečmo, pr njem obvezno preden so se dale cote prat, je blo treba vse narobe obrnit in ko so se rečmo majice obešale, bog ne daj, da bi s klupicami to delala. Obvezno je blo trteba majco na pol čez štrik obesit.
No, in tega sem se še pol sama navadla. Pa še in še....zmeri se najde kaj uporabnega in od vsakega sem neki pobrala, ker sem sama to tud hotla




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2675s ][ Queries: 33 (0.0742s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.