Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Pet 01 Dec, 2006 12:28     Naslov sporočila:  izgubljeno prijateljstvo? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ženske smo včasih take čarovnice, vsaj jst, imela sem slab dan in sem uničila dobro prijateljstvo z moškim, no seveda mi je sedaj žal
v bistvo je bilo tako, da sem bila slabe volje in sem ga mal nazmirjala zarad ene malenkosti, no pol k sem videla kaj sem naredila sem seveda še mal počakala in se mu opravičla, no tedaj mi je napisal, da je mal jezen
no, pustila sem ga pri miru en teden, pol sem mu pa napisala en res lep mesič, ker ga drugač nisem srečala, in mu napisala kako žal mi je
sedaj ne vem več kaj naj naredim, mislim, da je skoraj že prepozno, da mi nikol ne bo oprostil
z njim je bilo res fajn, veliko sva se smejala, veliko mi je pomagal in zaupala sva si veliko stvari

naj še poskusim ali ne?kako?
ne želim pa biti vsiljiva



 šank rock- pravljica o mavriènih ljudeh


   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 01 Dec, 2006 13:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ne preveč drezat, ker če boš, bo tip dobil šer večji odpor.
Pusti ga da pač mal razmisli o zadevi, pa boš pol videla kako in kaj.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Dec, 2006 12:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah tipično za babe, v trenutkih PMS-a nič ne razmišljate
:no:




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Morska
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 47
Pridružen/-a: 12:22, 14-Jun-2005
objave: 149
Teme: 5
Kraj: LJ (Izola)
4805.2 kinta/e
113.2 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Dec, 2006 16:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

PMS je že izstrošen izgovor. Razz
če je prijatej, bo razumel. če je že hudo, naj bi to tudi povedal. Sama ponavadi rečem, da potrebujem čas ali podobno, potem pa stvar razčistim. Neodzivanje mi ni všeč. Posebno pri prijateljih ne.




 Bik Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MorskaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Dec, 2006 19:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tipi ponavad rabijo več časa..pust ga pr miru , pol boš pa že vidla kako naprej čez neki časa.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Tor 05 Dec, 2006 19:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bossman @ Pet 01 Dec, 2006 11:13 am Napisal/a:
Ma ne preveč drezat, ker če boš, bo tip dobil šer večji odpor.
Pusti ga da pač mal razmisli o zadevi, pa boš pol videla kako in kaj.


ma po moje nima odpora do mene, ker me še vedn pozdravi k me vidi, sam pogovarja se ne z mano

sem mogoče preveč drezala, če sm mu poslala v 14 dneh dva sporočila in v obeh sem se mu opravičla

sicer koliko časa bi pa bilo dovolj, ker js bom počakala npr. en mesec pol bom pa ubrala drugo taktiko, ker morska, tud men ni všeč neodzivanje, mam raj da me nahruli



 yogurt-hoèem te


   
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 06 Dec, 2006 13:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm...če sta bla res dobra frenda, pol nekaj takega ne bo sesulo odnosa.

Osebno imam tudi raje neposrednost, kAKOr to neko pasivnost...




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 06 Dec, 2006 15:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona @ Sre 06 Dec, 2006 12:06 Napisal/a:
Hm...če sta bla res dobra frenda, pol nekaj takega ne bo sesulo odnosa.

Osebno imam tudi raje neposrednost, kAKOr to neko pasivnost...


s tem se ravno ne bi strinjal.
en moj ex frend je vedno govoru, če si pravi prijatelj, mi ne boš zameril.
počel je pa vse mogoče pizdarije!

Jst sem mu reku, če si TI pravi prijatelj tega ne boš počel.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Sre 06 Dec, 2006 16:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

[quote="Antigona @ Sre 06 Dec, 2006 11:06 am"]Hm...če sta bla res dobra frenda, pol nekaj takega ne bo sesulo odnosa.

tole mi je pa dalo mislit, res sma bila dobra frenda, veliko sva si zaupala, polno smeha je bilo, prav rada sem ga imela in menim, da je verjetn še kaj drugega bilo vmes, za kar jst ne vem, sam pizda bi mi pa lahk povedu, če sem bila taka čarovnica

men v faco ni nikol reku žal besede, če ga je kaj motlo mi je tud povedu

spomnim se njegovih besed, megla je še vedno tu, midva tudi in najino prijateljstvo bo ostalo
zakaj potem tako?



 siddharta- èrnobelo


   
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 06 Dec, 2006 19:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm hm hm, če sta res bila tko dobra prijatelja koker pravš, pol si mu morala neki ornk rečt, da je tko popizdu. Ja lej, več kot sorry mu ne moreš več rečt. Tko kot so drugi rekl; pust ga pri miru neki cajta in če se ne bo sam javu, veš kok je ura.
In če se ne bo javu...pomen, da pa mogoče res ni tko best frend koker si sama mislila, ker prijatelji si med sabo odpuščajo, kok se jest kaj na zadeve spoznam. Vsaj do neke mere, no...




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 06 Dec, 2006 19:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

a so tu še kaka čustva bila vmes iz njegove strani? potem ta problem dobi povsem drugo dimenzijo. Ti pa povem tako. Ne vem sicer kakšna si ti ampak če si taka k moja cimra je to problem. Ona na primer je čist miroljuben človek, vedno se je smejala nobenemu žal besede, nič, sam ko jo pa enkrat na leto nekdo razkuri pol pa izpad v puuuuuuuuuno in sem že vidla da se tisti k so fasali tak njen izpad nekak niso več pobrali. Lažje človek prenese izpad nekoga k je že itak skoz tečen pa odren, sam če si pa tak da te daje sam na določene trenutke je pa to čist drugač. mene da nekdo tak nadere k mi v življenju ni rekel žal besede, jaz se kr sesujem. a je tako bilo tud tle? boš mogla mal več povedat kot samo vprašat kaj naj nardiš.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Sre 06 Dec, 2006 20:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma blo je tk, da je sedel tam, kjer neb smel, tam kjer js sedim med pavzami na šihtu, kamor si jst nesem kartone, da me ne zebe v rit, tam čist vedn sediva z kolegico in on to dobro ve, sicer je že sedel tam pa mu nisem kaj rekla, tisti ponedeljek dopoldan sem pa res imela slab dan, pa sem mu pol rekla, da tam sediva js pa kolegica in naj si drugič prinese svoje kartone
pa sj vem, da to ni nič kaj takega, da je tam sedel, sam sem res imela slab dan in me je vse razkurlo, sem mu pol tud to razložla
to je to
sj vem, da sem čarovnica in avša in da sem sama kriva, ker tista klopca tam res ni moja je pa res, da samo midve tam sediva in nobeden drug, pa sj se nisem drla na njega tud nisem mu rekla to tk, da bi kdo slišu, tk sem pa obzirna, on pa se je odmaknu v tišino, ma on verjetn do mene ni čutil kaj več, kot prijateljstvo, sm mojo rit je občudoval, kar mi je tud povedu in to je to
je pa riba po horoskopu




   
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 07 Dec, 2006 10:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok, če pa je blo tko pa je men, po resnici povedano, čist mim, da se ne pogovarja s tabo...mislim... :doh: Al pa se te je začel bat, nikol ne veš :coffe1:




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: čet 07 Dec, 2006 12:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma sj s tem mam jst vedn probleme, ker zarad malenkosti začnem težit, preveč sem malenkostna in pol ne razmišljam na posledice, pa sj to on dobr ve




   
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 12 Dec, 2006 12:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jacqueline @ Wed 06 Dec, 2006 19:24 Napisal/a:
ma blo je tk, da je sedel tam, kjer neb smel, tam kjer js sedim med pavzami na šihtu, kamor si jst nesem kartone, da me ne zebe v rit, tam čist vedn sediva z kolegico in on to dobro ve, sicer je že sedel tam pa mu nisem kaj rekla, tisti ponedeljek dopoldan sem pa res imela slab dan, pa sem mu pol rekla, da tam sediva js pa kolegica in naj si drugič prinese svoje kartone
pa sj vem, da to ni nič kaj takega, da je tam sedel, sam sem res imela slab dan in me je vse razkurlo, sem mu pol tud to razložla
to je to
sj vem, da sem čarovnica in avša in da sem sama kriva, ker tista klopca tam res ni moja je pa res, da samo midve tam sediva in nobeden drug, pa sj se nisem drla na njega tud nisem mu rekla to tk, da bi kdo slišu, tk sem pa obzirna, on pa se je odmaknu v tišino, ma on verjetn do mene ni čutil kaj več, kot prijateljstvo, sm mojo rit je občudoval, kar mi je tud povedu in to je to
je pa riba po horoskopu


sori - ni blo sam to, ampak je blo nekaj drugega še poleg.
poleg tega pa nehaj s temi horoskopi, ker ti čisto nič ne pomagajo.
Mogoče je zaljubljen vate? Al pa si mu kako večjo pizdarijo nardila?

Ej men to ni čist jasn, js pr folku po navad vem kolk je ura.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98662 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6327s ][ Queries: 36 (0.2950s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.