povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 09:37     Naslov sporočila:  Osvajanje Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V soboto smo ga tko mal žurali in sem spoznal eno sexi bejbo, k je pršla v taki sexi miniki. Pa gledam jst, kako se fantje slinijo okrog nje, ji dvigujejo kiklco in jo bulijo tja med noge.
Pa se je v bistvu vseh otepala z vsemi 4.
Pa sem pršu jst do nje, čist tko, z takim toplim prijateljskim pristopom, se lepo pogovarjal z njo, kasneje sva tudi plesala in se je tko zlo stiskala k men in sem vidu, ko si želi to, da bi jo nekdo stisnil k seb in jo vzel takšno kot je, ne pa objekt za posexat.

Zdej ne vem, a so tipi res taki neandertalci in napadajo bejbe samo s strani sexa, ali je fora v tem, da so ženske nekako vzgojile tipe, da hočejo tak pristop, čeprav jim v resnici ni všeč, ali jim je všeč, samo da jst še nisem spoznal takih?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 09:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ženske tko vzgojile tipe???? No ne bom se spuščala v to pomežik

Ženska ki se obleče izzivalno, se obleče tako zato, ker si želi pozornosti. Nekateri tipi so primitivni in ne vedo kako je treba to pozornost pokazat.

Spet so pa ene ženske ki se oblečejo izzivalno, in v bistvu še same ne vedo kaj želijo, torej: želijo pozornost, ko le to dobijo, želijo nekaj bolj globokega...
Ne moreš imeti obojega!

Ali se oblečeš izzivalno in od tipov žanješ sex v njihovih očeh in seveda temu primerno obnašanje.
Ali se oblečeš normalno in ne dobiš toliko pozornosti in lahko srečaš tipe ki bodo do tebe pristopili normalno.
Kakor se sama odloči.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 09:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah tud jaz sm se neki podobnga sprasvala v soboto..pa nism mela minike da ne bo pomote. nasmeh

Ampak a tipi resno misljo da je neko hudo osvajanje stavk tipa: Ej mala greva fu¤¤¤¤?
Ne wem no ampak ne poznam nobene zenske k bi jo pa to tok zrajcal da bi na vrat na nos laufala s tem tipom in ne wem kaj.
Se je pa ze treba mal bolj potrudit...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 10:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ne vem no, jst sem dobu občutek, da ženske dajtete signale, kot da hočete, da tip takoj navali na vas z signali za sex.
Ma jst sem se tega lotil čist iz drugega konca in se je ženska po pol ure topila v mojih rokah, pa če bi nadaljevala kje doma, bi najbrž prišlo tudi do sexa.
Pa vem, da so bili veliko lepši tipi od mene tam, ampak je vse skinla.
Ne bi mogu zdej rečt, ali tipi ne znajo, ali pa je velik takih bejb, k v resnici takoj dajo.
Ne bi se pa strinjal, dače je zdej bejba v miniki, je treba takoj do nje in ji rečt da bi se dala dol!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 10:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nisem rekla da če je bejba v miniki, da potem želi da ji tip reče če se gre takoj fu¤¤¤¤ z njim.

Govorim o tem, da če je bejba v miniki ali kakorkoli drugače spedenana, da si očitno želi pozornosti... ker pa je veliko primitivcev, dobi pozornost po večini na ta način kot ga vidva opisujeta.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 10:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne nisi razumu...nism dobr razlozila.
Recimo je hud tip pa pride do mene (al se pa poznamo od prej al pa wtv) in ti prjav tako v stilu ej mala greva fu¤¤¤¤...sorry mene mine..pol nej bo ze rajs tih pa nej sam proba kej nardit bo po moje bo prej ratal kt pa da tako prbije.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 10:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da je to problem, ker folk hoče preveč in to prehitr, zdej pr nekaterih to pali, drugi pa majo že poln kufer tega, da se daje ljubezen/spolnost, kot da je to najcenejša in najmanj vredna stvar na svetu!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 10:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Minika gor ali dol. Saj, če ma oblečeno miniko še ne pomeni, da bi pa ravno s prvim, ki priteče mimo in si vzame časa za "A bi se ti dala dol z mano?", rada delila svoje lepe trenutke. Mislim, da je vse odvisno tudi od obnašanja, pogledov, izjav in šele po tem vidiš kaj ženska hoče.

Vse preveč tipčkov si predstavlja, da bi pa ženska takoj ko ga vidi in sreča kar dol padla in si želela seksat z njim. Jaz ne vem kaj taki razmišljajo. Sicer probati ni greh, ampak vseeno, HALLOOOO! Kot, da si neka punca ne more najti nekoga za katerega ve, da je kul, da ni bolan, da ni debilček, ki ji bo po brezosebnem seksu težil itd., če že išče kaj takega. Je pa druga resnica, da tudi radodajke ne izbirajo žrtev.
Ampak, saj vsak, vsaj tisti, ki je že kaj probal, ve kako igra teče. Ne vem, mora res delat bedaka s sebe in s svojim debilnim, neumesnim pristopom žaliti ljudi.
Dekle, če si že želi spoznati koga, si predvsem želi spoznati koga "normalnega", ki ve kaj si "normalno" dekle želi.

Vsaj mislim tako. Saj ne, da bi kaj vedel, strici so mi povedali.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 10:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ja sej to razlagam, full je blo hecno, pol k so tisti tipi k jih je odjebala vidl, kako se bejba topi u mojih rokah, pa nism nč takega naredu.
Še sama je rekla, kako to, da se nism jst lotu njene minike pa to, pa sm reku, da se do minike pride od zgori dol in ne od spodi gor!
smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 11:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ti pa znaš! Se je dobro tebe držat.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 11:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

devičnik Napisal/a:
Ti pa znaš! Se je dobro tebe držat.


Ah sej tuki ni kaj znat.
Enostavno, daš ji občutek, da je ženska in da se z žensko dela nežno in z občutkom.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 11:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Same dragulje imamo tu na forumu, punce Twisted Evil Bo treba mal izkoristit Twisted Evil




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 12:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej ne...ženske bi pa prec izkoristle take dragulje...izkoriščevalke! ŽLEHT!

No,itaq je najbl važn to,kako pristopiš do ženske.Recimo,če pridš vs nažgan do nje,pa ji začneš tm neki nabijat v tri dni...itaq da prec zgubiš + točke pr njej a ne.

Sej,vsaj po mojih izkušnjah,če pridš do deklce z kokr tok normalnim pristopom,te nobena ne odjebe kr takoj...
No,večina a ne,naletiš pa tud na take ja.

Moj pristop je v različnih situacijah zelo različn.Nimam kakega utečenega scenarija,kako bi ogovoru deklco.Recimo,če mi je deklca všeč,pa da vidm da kje sameva enostavno grem do nje in jo povprašam kako to,da je kr sama.
če sm mal preveč pod gasom,pa vidm,da kj išče koga okol,pol jo povprašam,če mene išče in v tem scenariju sm še vedno zvisu hehe

No,sam morm pa rečt,da sm pa tud že doživu,da sm pršu do deklce in pristopu prbližn na tak način,kot ga je Admin opisu za une,ki so pol zvisel,pa sm pršu na svoj račun.

To je itaq tko...100 ljudi 100 čudi!

Jz itaq zmer pravm...kakršn si,tazga si boš najdu.Se pravi,če si prjazn pa pocukran kao,boš tako deklco najdu,ki si to želi in taka te bo odjebala,če boš h njej pršu in ji začel o sexu nabijat.
če je pa deklca pršla iskat samo nekoga,da bi se z njim po¤¤¤¤¤ bo pa najbrž odjebala pocukranca in bo zagrabla nekoga,k ji bo o tem začel nabijat...

Svoje h svojim a ne!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 12:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No, kot zanimivost: smo neki cajta nazaj sekal afterja...muska, chat, zaj¤¤¤¤¤¤...itd. In tip prijavi: "Zanimivo, meni pa danes sploh ni do sexa!"
Pa mu pribijem nazaj: "Zato ker končno enkrat razmišljaš z zgornjo glavo...!"

In nauk zgodbice je....?




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 13:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EnigmA Napisal/a:
No, kot zanimivost: smo neki cajta nazaj sekal afterja...muska, chat, zaj¤¤¤¤¤¤...itd. In tip prijavi: "Zanimivo, meni pa danes sploh ni do sexa!"
Pa mu pribijem nazaj: "Zato ker končno enkrat razmišljaš z zgornjo glavo...!"

In nauk zgodbice je....?


Razmišljaj z zgornjo glavico, pa boš sexal, če tud ti ni!
ha ha




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2586s ][ Queries: 36 (0.0625s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.