povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:08     Naslov sporočila:  Bepop Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Blisk Napisal/a:
Gledal sem zadnji spot od bepop, pa moram rečt, kdor je delal tem frizure, se je krepko pošalil iz njih, ker majo tok zgrešene frizure, da ti je slabo!




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hagen Napisal/a:
Veš kaj!!!!!!!!! Mi imamo različne okuse in meni so njihovi lasje še posebej od žensk zelo všeč tako da ni pošteno da si tak do njih in ne norčuj se iz drugih na tak način drugače bom jaz, rekel da imaš recimo ti totalno zgrešeno frizuro kakršna že, pač je.
No pa nam povej kakšno frizuro imaš, ti! Da slišimo.




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Blisk Napisal/a:
Ma men so čist mimo, nekdo se je poskušal uveljaviti z tako mimo frizurami!
A kaka je moja?
Ježek!




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ježek je prav fajn za čohljat


Drugače pa imajo res zgrešene frizure v tistem spotu - za moje pojme!

Mi je pa zelo, zelo v uho prišel njihov ta novi komad LOKOMOTIVA! Se takoj spomnim na sex ko ga slišim




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hector Napisal/a:
Beepop glavno načelo njihove muske je kopirano od Simone Weiss


Iz naših src v vaše denarnice. Ki pa jih starši kajseda veselo praznijo ob milih pogledih prepotentnih najstnic.


Kar se frizure tiče je OK. Vsi majo neka sračja gnezda ki se v vsakdanjiku ne nosijo.




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EnigmA Napisal/a:
Meni so itaq vsi mimo, ker so čist kičasti. Od frizur do muske.

Lp




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 21:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

miss.blue Napisal/a:
hot je rekel hermes: ustvarjeni, da se iz vaših src preselije še v denarnico




   
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Jan, 2004 10:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bepop so otroška skupina in še najmanj me pri njih motijo frizure...ampak vsakemu svoje




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 mistress
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 16:32, 06-Jan-2004
objave: 176
Teme: 5

108.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Mar, 2004 16:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vi Bepop smatrate za GLASBENO SKUPINO? Še za poulični band ne premorejo talenta, kamoli da bi bli skupina.
Ko si bodo sami napisali besedilo,skladali melodijo, sproducirali in založili tko kt umek in kanzyani,k jih poznajo praktično po vsem svetu, potem pa jih bom mogoče smatrala za nekaj povezano s glasbo.
To, kar majo bepop, gave over ipd. je zame navadno nastopaštvo, ne pa ljubezen do glasbe.




 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mistressPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Mar, 2004 14:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mistress...dej se malo umiri,globoko vdihni...ti bo pomagalo.
Kar tebi ni všeč,še ne pomeni,da je totaln šit!

Nekako imam filing,da velik več ljudi pravi,da elektronska glasba ni nič,nobena umetnost in nič.
Ne razumi me narobe...jaz grem raj pa party,kjer rola UMEK,kokr pa na BePop koncert,sam vseen...dej mal se umir no.

JA,BePop so glasbena skupina...pojejo! O kvaliteti petja ne bomo govorili,sam pojejo pa in so sorazmerno uspešni V SLOVENIJI!

Umeka pač še nism slišu pet pa tko...vse kar on dela je to,da menja plošče in ujema bit...v bistvu je to to (v grobem rečeno).





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 mistress
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 16:32, 06-Jan-2004
objave: 176
Teme: 5

108.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Mar, 2004 16:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

tsss, yeah, right.
Nastopači so pa konc. Lutke z vokalom, vsi drugi jim pa dirigirajo način petja, kaj bodo peli, katero zvrst bodo izvajali...
Mislim, da mata pr tem Umek in Kanzyani veliko bolj proste roke, po drugi strani je pa produciranje ena velika odgovornost,ki zahteva veliko glasbenega talenta, ki ga Bepop vsi skupaj nikoli ne spravijo. Ni da jih ne maram, dol mi visi za njih, sam povem stvari, kakr¹ne so, ne pa kakr¹ne bi njihov dream management rad prikazal. Ravno zato so fake... Sam pa po drugi strani tud rabimo tud tak¹ne, k ne mor¹ enemu osemletniku butnit Umeka, ker zahteva preveč koncentracije in zbranosti.




 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mistressPošlji zasebno sporočilo
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Sep, 2004 18:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bepop so res zanič skupina. Tolko da je nekaj, pa da nekaj poplesavajo in se trudijo da bi bili dobri. No... Vsaj trudijo se, koliko pa jim to uspeva...
Meni so ful debilni. In res imajo zanič frizure (pa ne bom rekla, da imam jaz lepo. Splohpa ne ko se zjutraj zbudim). Njihova besedila so za otroke, za froce (mogče ne tak ko maček muri a nekaj takega bo).




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 tiger
Neznanka
Neznanka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:02, 25-Sep-2004
objave: 25
Teme: 1
Kraj: Maribor
330.0 kinta/e
0.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Sep, 2004 20:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bepop naj grejo klošarjem pet!!!!!
Pardon...Kaj pa če bi nastopali po jaslicah. Vsaj nekdo bi bil zadovoljen Confused
Oni se mi zdijo kot male smrklje iz prvega razreda, ki si prepevajo neka bedna fročja besedila in plešejo kot kura brez ene tace. :rack
Beda v glavnem.




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od tigerPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Sep, 2004 21:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jih ne poslušam, nimam pa tudi nič proti njim!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 02 Okt, 2004 12:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz jih tut ne poslušam in tut proti njim nimam nič, ampak, če so jih že drugi kritizirali, si bom še jaz dala duška, da izrazim svoje mnenje.




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2313s ][ Queries: 36 (0.0612s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.