povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 24 Jun, 2004 00:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmm..pa prava ljubezen sploh obstaja..a ni to sam v pravljicah. (Uf, preveč tem o ljubezni sem zdele prebrala..ponavadi jih preskočim.)
V zvezi s temo pa pol jst tud ne morem odgovort.




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 28 Jun, 2004 21:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ljudje če bote tkole razmišlal, pol je ne bote nikol odkril.
Pravo ljubezen lahko odkrijete v vsaki vezi posebej in na svoj način, le da se kasneje izkaže, da obstaja še nekaj več ob nekom drugem. Globje, trdnejše, še lepše. Stvar je samo v tem, kako sprejemaš radosti, ki nam jih življenje ponuja.

Jaz sem že trikrat verjela, da sem odkrila pravo ljubezen, pa se je kasneje izkazalo, da temu ni tako. AMPAK! Vsakič, ko sem to verjela sem preživela čudovite trenutke, ker sem jih doživljala z globjimi čustvi ker sem verjela v ljubezen in mi ni žal, da sem verjela.




   
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 08:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jagoda, sej nočem težit.....ampak a pol verjameš, da glede na tvojo ljubezen v temu trenutku, obstaja še večja ????




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 09:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V bistvu bi skor neki tazga lahko napisu kot Jagoda.
Samo se ne strinjam čist z napisanim.

Ko si zaljubljen je to to,je partner idealn in oh in sploh.Potem gresta narazen in je prasc... pa spoznaš drugega,ki je spet oh in sploh in seveda,ker je prejšnji izpadu prasc je ta itaq full bolši (kar sploh ni nujno,samo tebi se tako zdi,ker je bivši prasc),pa greš pol še s tem narazn in spet ko ga preboliš spoznaš novega,ki je spet ŠE BOLJŠI ( ? ) ,kar spet ni nujno,ker se tebi tako zdi samo zato,ker sta oba prejšna prasca.

čist tko je to ja.
Kokrat sm že slipu od sestre : "Ne,on pa ni tak,on je čist drugačn!",pol na konc je pa vedno rekla,da sva mela z mami oba prov...

To je tko ne...ljubezenska slepost...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 09:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sam Poklicunga tle gre v bistvu s5 za zaljubljenost in ne za Ljubezen kao pravo in oh in sploh.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 10:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V bistvu je res ja,ampak jz sm samo mal razčlenil in obrazložil Jagodin post.

Jah sej pravo ljubezen naj bi pa vsak doživel samo 1X,ker itaq,če je prava potem je forever in potem noben od nas ne more kle sploh pisat,ker noben od nas še ni umru...če je tako,lahko to samo mrtvi povejo kaj in kako...aja sej res,uni ne morjo,ker so mrtvi.

Jah kdo pa pol loh,razn tisti,ki so že bli zaljubljeno forever? Med nami takega ni!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 10:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sj se strinjam. Filozofija do konca pac. pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 14:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

prava ljubezen... a je to to ko nekoga prebolevas leta in se vedno ne mores slisat kritike na njegov racun?pac iz ust koga drugega... sam ga pa lahko v nulo skritiziras? jah prava ljubezen... ko manjka le se otrok? za popolno zivljenje... kaj vem... bli tam, vidli to, zdej pa zivimo veselo naprej in uporabljamo kondome Twisted Evil




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 15:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmmmmmmmm....
Kaj pol praviš sapramiš,da si že spoznala svojo ljubezen življenja,tisto pravo ljubezen?
In kaj pol zdle,ko koga spoznaš je pač zato,da nisi glih sama ni da potešiš svoje mesene potrebe...seveda s kondomom.

To čist tko informativno pač in če si,lahko poveš zakaj sta pol šla narazen,če je bil res tista prava ljubezen?!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 19:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nism rekla da sm spoznala pravga... pac potencialnega pravega... seveda se naprej izpadam sentimentalna trapa, ker tako pac je zivljenje... zakaj sva sla narazen?ker je on kreten, ki ne ve kaj je ljubezen in ker sva si sla blazno na jetra Neutral vem kako naj bi zgledala prava ljubezen... spoznala ga pa najbrz se nisem nasmeh tko d navali narode širok smeh ko koga spoznam, je pa pac spoznavanje... ce kej hodite po ljubljani, ste najbrz opazili da je tle samo skakanje cez plot(da ne recem kaj drugega Twisted Evil ), tko da se mi ne zdi smiselno met neke zveze, ker je tko obsojena na prodad. Na zalost Sad ceprov upanje umira zadnje pravijo




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 21:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
Jagoda, sej nočem težit.....ampak a pol verjameš, da glede na tvojo ljubezen v temu trenutku, obstaja še večja ????


Palči, če bi dobro prebrala, kar sem napisala, bi razumela mal drugač.
Nisem napisala, da je bla vsekič večja ljubezen, ampak da sem v vsaki vezi določeno obdobje verjela, da je to tisto pravo in sem zaradi takega prepričanja doživela trenutke toliko lepše, ker sem se prepustila toku ljubezni.
Saj nikoli človek ne more vedet, da je to , kar tisti trenutek ima, prava ljubezen. Konec koncev so ljudje, ki postanejo napr. udovci pri petdesetih, pa kasneje spoznajo osebo, s katero doživijo ljubezen svojega življenja, čeprav so bli prej prepričani, da so imeli ob sebi pravo ljubezen kakih trideset let- zakonskega partnerja, ki ga ni več.




   
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 29 Jun, 2004 21:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poznam pa gospo, ki je stara 80 let in mi vsakič pove , kako dobrega moža je imela. Pokojen je že kar nekaj let, pa še vedno, ko mi začne pripovedovat o njem, imam občutek, kot bi poslušala zaljubljeno najstnico. Predvsem pa spoštujem njeno spoštovanje do pokojnega moža. Pa to, ko nikoli ne reče, da je bila na žalah, ampak reče: "veste sem bila pri možu, je bilo tako vroče".
To je definitivno prava ljubezen.




   
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sre 30 Jun, 2004 07:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne, to ni prava ljubezen. Vsaj zame ne. In kaj pol če skoz visi na Žalah? Ga je zarad tega pol ljubila? Dej nehi....dejstvo je, da so včas drgač gledal na te stvari. Bi te pa sam spomnila na eno: takrat so bili naučeni tako reagirati. Da spoštujejo in ljubijo ne glede na to, kaj se zgodi.
Mogoče to v njenem primeru ni tko, ampak v večini pa je.

Pa še enkrat te prašam ...kako veš da je to, kar imeš sedaj največ, kar imaš? Itaq vem, da tega ne moreš vedeti, ampak vztrajaš .....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 30 Jun, 2004 08:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sapramish Napisal/a:
ce kej hodite po ljubljani, ste najbrz opazili da je tle samo skakanje cez plot(da ne recem kaj drugega Twisted Evil ), tko da se mi ne zdi smiselno met neke zveze, ker je tko obsojena na prodad. Na zalost Sad ceprov upanje umira zadnje pravijo


No jz ti lahko mirne duše povem,da v lifu nism še nobene deklce prevaru. Sej vem,da sm skor edini,samo to sem pač jaz. Mislm...kogar koli ali kero koli vprašam če je že prevaral/a kdaj, se vsi samo zasmejijo,kar seveda pomeni JA!
Sej vem,ne delujem tako,samo sem tak.Vse kolegice in znanke pravjo,da delujem totalno neresen in tak,da bi takoj prevaru,samo NE,to sploh ni res. Ja,se full rad zaj¤¤¤¤¤¤ in večino cajta sem nasmejan in v zaj¤¤¤¤¤¤,samo če je pa zadeva resna je pa resna. Varanje je zame največje nespoštovanje partnerja. No ja,tako trenutno razmišljam,samo se trudim to spremenit,da ne bom izjema,ampak da bom tak kot je povprečje,ker ne želim izstopati...zaenkrat mi gre slabo v tem namenu. Confused

No sapramish...če pa verjameš že v naprej v propad dotične zveze,pol pa res brez veze,da se v karkoli drugega kot avanturo sploh spuščaš.Nima smisla.

No sej...če si približno 175/55,75b ali c ter seveda lušna v faco,potem povej! Twisted Evil




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 30 Jun, 2004 20:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:

Pa še enkrat te prašam ...kako veš da je to, kar imeš sedaj največ, kar imaš? Itaq vem, da tega ne moreš vedeti, ampak vztrajaš .....



Pa dobr, pa kaj te tok muč???????
To kar mam zdaj, me maksimalno osrečuje in to mi je dovolj. Kaj pa pride v prihodnosti pa nihče ne ve. Na koncu, če vse skup potegnem, sem prišla do tega, da prava ljubezen sploh ne obstaja. če v to verjameš se ti jaz ne pridružujem.
Pa to kar imam zdaj, ne morem vedet, ali je največ, kar imam, tkokot tud ti ne veš. Ampak tko kot smo se pogovarjal in si rekla za tiste, ki sexajo z enim in edinim partnerjem in jim je to nekaj najboljšega, kar lahko doživijo, ker to pač poznajo. Ravno tko je v ljubezni. Ko nekoga ljubiš in ti on ljubezen vrača je to prava ljubezen in bog daj da le traja vsaj celo življenje. če pa se konča, kjubezni pač ni več.




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3860s ][ Queries: 36 (0.1914s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.