povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 quentin
Amater
Amater


Starost: 65
Pridružen/-a: 20:25, 26-Sep-2004
objave: 172
Teme: 0

1967.0 kinta/e
10022.9 šold/e
80.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 06 Okt, 2004 11:29     Naslov sporočila:  Re: Romantika Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Godfather Napisal/a:
-Naya- Napisal/a:
Ste romantični?
Kaj za vas pomeni romantika? Kakšna dejanja, kakšne besede...?

Se spomnite kakšnega romantičnega dogodka ki ste ga priredili komu, ali ga je kdo drug vam?


Romantika mi pomeni to, da ljubljeni osebi na nek poseben način pokažeš, da jo imaš rad. Ni nujno da je neki velikega in dragega, važno da je iz srca ter da nekaj pomeni. To so torej lahko tiste vsakdanje malenkosti, s katerimi osebi, ki jo imaš rad pokažeš, kaj ti pomeni ter da je ljubljena...


Z vsem navedenim se popolnoma strinjam in dodam: Vsekakor "mora" vsaka teh romantičnih gest ljubljeni osebi "nekaj pomeniti"...če gre vse nekam "v prazno" pol itaq...

Q.




 Rak Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od quentinPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 06 Okt, 2004 11:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No neki tazga sm jaz hotla napisat ker ko te ena oseba dobr pozna ve kaj ti pride do srca in kaksne malenkosti in geste ti bojo najvec pomenile in zakaj...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 volkulja
Neznanka
Neznanka


Starost: 36
Pridružen/-a: 21:40, 20-Apr-2005
objave: 54
Teme: 1

1474.2 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Maj, 2005 20:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rada imam romantiko....
skromna sem z malimi stvarmi in ki pride iz srca...




Srce je bogastvo, ki se ne prodaja, ne kupuje,marvec daruje!


 Strelec Spol:ženska Mačka NI na linijiOsebna Galerija od volkuljaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Maj, 2005 08:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ampak ni pa za pretiravat, ker romantika zgubi na pomenu.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 accord
Amater
Amater


Starost: 39
Pridružen/-a: 2:23, 09-Feb-2005
objave: 150
Teme: 1

3625.8 kinta/e
8.5 šold/e
40.1 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: čet 19 Maj, 2005 01:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

romanrika, jst mislm da sm, je pa odvisno kaj za koga pomen romantika, men je prijetn ambijent dobra muzika tko na rahlo kake svečke rožice.. sončn zahod vetrček morje vse to men predstavla take dobre občutke, kokr sonce sneg, gore vse pač narava plus partner... smeh to je zakon, samo ne smeš pretiravat smeh




RUF AN, SEM TAKA IN ONAKA,
SEJ NE DA NISI LEPA SAMU LAŽEŠ KU SRAKA,
IMAŠ SEXI GLAS, AMPAK MENI SE ZDI,
DA NA DRUGEM KONCU ŽICE GRDA BABA SEDI.


 Tehtnica Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od accordPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 4more
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 47
Pridružen/-a: 15:31, 19-Maj-2005
objave: 69
Teme: 1

2369.8 kinta/e
0.0 šold/e
32.1 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Maj, 2005 00:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po tem kar pravite tukaj sem tudi jaz romantik širok smeh .. čeprav som to že vedel .. sicer mi besede ne grejo od rok. So pa nekatera dejanja, ki jih imam sam za romantična in po moje da marsikatera deklica tudi ... :

- recimo, povabiš deklico na pijačo, jo prašaš kaj si želi pit, se odpelješ do selfa (beri benzinske) in potem greš nekam na en travnik in si tam v siju sončka in žvrgolenju ptičk povesta lahko marsikaj

- v toplem toplem objemu avgustovskega večera z kozarčkom vina v roki na kokpitu jadrnice zazrta v prekrasno zvezdnato nebo -> MEGA !!!! Pa lahko so samo dotiki al pa rahlo šepetanje o "neumnostih"

- vrtnica, brez posebnega razloga, brez posebnega celofaniranja .. samo tako, vrtnica (rdeča seveda)

- skupno "banjanje" v siju svečke pa še malo dišav al kakšnih eteričnih olj v vodi

- ... no, da ne prodam preveč idej .. hehehe


Ja je res, da so majhne pozornosti tisto kar pestrijo zvezo, samo ni vsaka majhna pozornost romantičnega značaja. Zame je romantika, tako, namenska ... in romantičen trenutek je pravzaprav tudi intimen trenutek (ne seksulano, seveda nasmeh ) .. ampak to je trenutek, ko sta si dve osebi 100% predani ena drugi .. in v takem trenutku mora biti možnost motenj iz okolice čim manjša Exclamation




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od 4morePošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Maj, 2005 08:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Romantika?
Ah, brez veze, sama izguba časa.




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Maj, 2005 08:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zlobko Napisal/a:
Romantika?
Ah, brez veze, sama izguba časa.
-> eh se en k blefira...svoji nevesti pa zihr vsak vecer pesmce poje pa vecerjo kuha..pa hrbet ji drgne pa svecke kur pa tko naprej... :c8l:

Drgac pa ne wem..zame je romanticno ze to da me tip mal prebere..in recmo zasteka kaj mi gre po glavi v tistem momentu..pa nej bo to v smislu da se mi se ne da domov al pa karkol tazga..no ja v bistvu kul mi je ce tip prebere moj namig..k sm precej tko da ne znam direkt povedat...no ja se vedno bi pa rada dozvela da bi dobila rozco..kakrsnokol rozco kr tko z jasnega..ne za rojstn dan al pa valentinovo pa sploh ni treba da je vrtnica..lohk je tud marjetica z njive..no upam da bom to kdaj docakala




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Maj, 2005 09:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja ampak za različen folk je tudi romantika različna, kar je mogoče zame romantično, za nekoga drugega sploh ni.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Rok-11
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 57
Pridružen/-a: 14:03, 11-Apr-2005
objave: 259
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
7048.0 kinta/e
0.0 šold/e
198.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Maj, 2005 10:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je res - mislim, pa da tista spodnja definicija od "4more"-a zajame vse kar je treba;
Trenutek, ko sta dva popolnoma posvečena eden drugemu in svoji zvezi - pa neglede na to, kaj pri tem počneta...




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Rok-11Pošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Maj, 2005 11:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Romantično je lahka že to če ti ljubi s svojim sexi glasom reče : zdele bi te/te bom pa tolkkk podolčkal, da bi/boš še en teden z zatečeno okol hodila :loveit:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 4more
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 47
Pridružen/-a: 15:31, 19-Maj-2005
objave: 69
Teme: 1

2369.8 kinta/e
0.0 šold/e
32.1 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Maj, 2005 11:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz bi taki izjavi prej rekel da je provokativna, seksi, poželjajoča itd. .. romantike v taki izjavi pa vidim bolj malo Rolling Eyes

vsekakor pa paše slišat take besede širok smeh




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od 4morePošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Maj, 2005 14:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Najbolj romantičen stavek ki sem ga kdajkoli izrekel se glasi :
" EJ!, bejba!, te bom tolk po¤¤¤¤¤, da ti bo voda u mehurju zavrela!"




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Rok-11
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 57
Pridružen/-a: 14:03, 11-Apr-2005
objave: 259
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
7048.0 kinta/e
0.0 šold/e
198.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Maj, 2005 16:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

In...?
Ti jo to romantično obljubo uspelo tudi izpolniti?




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Rok-11Pošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Maj, 2005 18:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

al mam tako srečo al sem pa res tolk romantičen da mi je v cca. 90% uspelo.




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2889s ][ Queries: 36 (0.0555s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.