povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: a je vsaj mal resnice v tem?

Poklièunga ne kvasi bedarij pek zahojen!
42%
 42%  [ 3 ]
Pa ta Poklièunga niti ni tok smotan kokr se mi je zdelo.
57%
 57%  [ 4 ]
Skupaj glasov : 7


Avtor Objave
 accord
Amater
Amater


Starost: 39
Pridružen/-a: 2:23, 09-Feb-2005
objave: 150
Teme: 1

3625.8 kinta/e
8.5 šold/e
40.1 flika/e

jamaica.gif
objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 02:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ola sm nov zato vse pozdravlam, glede na post, si pa pač zelo izbirčen:) Je res da je težko najdt uno pravo, samo usejen ni tko črno kokr si ravnkar povedu:) no ja men se ne zdi, sm nekadilc in zame nebi bil pogoj, da ženska ne sme kadit:) glede ostalga pa vsakdo ma svoj okus




RUF AN, SEM TAKA IN ONAKA,
SEJ NE DA NISI LEPA SAMU LAŽEŠ KU SRAKA,
IMAŠ SEXI GLAS, AMPAK MENI SE ZDI,
DA NA DRUGEM KONCU ŽICE GRDA BABA SEDI.


 Tehtnica Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od accordPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 02:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ja no, tole se mi zdi že malo bol fer. Sicer pa si vsak postavi svoje kriterije in si izbira sebi primerne, tko da še dobro, da smo si različni.




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 04:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A bolj fer se ti zdi to,da mu ni pogoj,da deklca ne sme kadit?

Ma dej no....ti kadiš in zato se očitno ne zavedaš,kok to smrdi in kako je to moteče,ko ti pride direkt iz čika in ti hoče dat lupčka....fuuuuuuuuuuuuuuuuj....no way....preveč smrdi in preveč ogabn (ja,prov ogabn) okus je to!!!!!!!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 08:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga da te sam popravim, cigareti pri meni so zgol afnarija za vikend, ko grem žurat in tud slučajno niso nujno potrebni, tko da se nekak ne uvrščam med ta prave kadilce, je pa res da ni prijetno.




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 14:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah zame si pač kadilka,pa če se na glavo postaviš,pa z nippli delaš sklece. Enostavno,ko vidim nekoga,da kadi, je on zame kadilec,pa mi lahko potem razlaga kokr hoče,da je to samo tko,ko gre vn,pa k kj spije pa mu/ji zapaše pa tko....

Samo to sem pač jaz (pa še par, ki jih poznam no),ki sem res totalno proti smradilcem....mislim....kadilcem.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 16:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hm...mene kajenje naceloma ne moti ce mi osebek ravno ne puha dima v obraz...vcasih je okus po cigaretih pr drugmu v ustih prov rajcig... širok smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 16:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj okus...okus je...nč fajn... Neutral
Najbolj rajcih je cigaretni vonj, ki se meša z vonjem tipčkovega parfuma... smeh S tem da to še ni nek star postan vonj.

Drgač pa jst tudi ne razumem kako lahka folk že navsezgodaj zjutraj kadi...: Al pa v avtu... Confused

Sej na kaki fešti še men kdaj zapaše ..pa pirček al pa dva...drgač pa Confused




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 17:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah očitno bo treba začet kadit a ne. ;o(




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 10 Feb, 2005 15:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

eh sej je cis vsen a je tip kadilc al ne, vazn d je dobr po srcu (kao širok smeh)




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 10 Feb, 2005 16:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sapramish Napisal/a:
eh sej je cis vsen a je tip kadilc al ne, vazn d je dobr po srcu (kao širok smeh)


ja pr ženskah je pa pomembno, če zna kadit!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 10 Feb, 2005 16:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm...Bass le kaj gre zdele tebi po glavi...cigareti al cigare širok smeh




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 10 Feb, 2005 16:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
Hm...Bass le kaj gre zdele tebi po glavi...cigareti al cigare širok smeh

Ja odvisno za koga, zame ena sladka lizika.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 10 Feb, 2005 16:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hotla sm dodat sam, d so naceloma kadilci velik bolj neprijazni in nestrpni do bogih nekadilcev, k mormo pol vdihavat ves dim...vecina kadilcev nastav cik lih tko d se kadi v nos tistemi ki stoji za njim/njo... zoprno...




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 10 Feb, 2005 16:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma ne wem jaz ful pazim kako kadim ker vcasih ce sm prehlajena al pa kej tud mene dim mot..ampak ne morem pa prebolet da je enkrat moja mat kadila tko na odprtem kokr bi ne wem sred mosteca al pa tivolija in en ata k je bil tko par metrov stran pride ce lahko ugasne k se mu kadi..a placa tok da glaca pece..mislm zan bit folk zatezen da je kr joj.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 kozica
Neznanka
Neznanka


Starost: 40
Pridružen/-a: 22:10, 01-Mar-2004
objave: 46
Teme: 0

548.6 kinta/e
10.7 šold/e
15.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 10 Feb, 2005 20:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ponavadi je res tako, da se dim usmeri ravno kje kamor ni treba.
Mene zelo moti, če se mi kadi v faco, pa čeprav imam takrat tudi sama cigaret v roki. Se pa, tako kot jagoda, zaradi parih cigaretov čez vikend, ne uvrščam med tiste prave kadilce. Komot zdržim tud brez njih.

Kajenje je res grda razvada, pa naj bo pri ženski al pa pri moškem, ampak če človeku kdaj zapaše enga prižgat, pa tud ni cel hudič.




bolje nesreèen konec kot nesreèa brez konca ...


 Kozorog Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od kozicaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6536s ][ Queries: 38 (0.3033s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.