Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 08:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kot zadnje čase velikokrat, se s5 strinjam z binkotom adminkotom.


dolgi lasje in svilena koža -
tako najbolje diši mi roža.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Morska
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 47
Pridružen/-a: 12:22, 14-Jun-2005
objave: 149
Teme: 5
Kraj: LJ (Izola)
4805.2 kinta/e
113.2 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 10:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sama se tudi strinjam s Fenio, saj je povedla podobno kot njena prehodnica nasmeh




 Bik Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MorskaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 14:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja...ko je Fenia napisala,k se deklce tko vneto strinjate z njo...

Jz vem,da se čustva nebi mogla ustvart do deklce,če bi ji brada in brki hitrej rastl k men,pa če bi mela bl kosmate noge,rit,prsa,trebuh od mene. Enostavno nebi mogu,pa rečte kar čte in če se tuki ne strinjate...kaj naj rečem....ŽAL?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 14:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Itak- zato pa imaš prijatelje in imaš partnerje. Začuda se strinjam s pokličungo. če ti nekdo ni privlačen ti pač ni. Za začetek nečesa mora biti si morta bit simpatična. Seveda pa je pri nekaterih pogojena le na zunanjo lepoto, pri drugih pa 'cel paket'.
Fenia ne boš mi rekla, da ne pogledaš tipa? Je pa verjetno da so (glede fizičnega izgleda) tvoji standardi glede na tvoje potrebe in želje pri partnerju nižji kot pri komu drugemu.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 14:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah seveda...deklcam videz in kocine niso pomembne,važn je kak je moški po duši in v srcu...aha...

Ko bi bil moški res najboljši po duši in v srcu,pa bi mu iz nosa štrlele kocine do brade dol in iz ušes tako,da se uhančkov nebi vidl,na glavi bi imel pa 3 kocine...me zanima kera bi sploh hotla spoznat kaka oseba je on sploh. Enostavno k bi pršu do deklce,bi ga samo skenslale na brzino...ah ne,seveda da ne,vi tuki prisotne tega nebi naredile,ampak bi ga prvo hotle spoznat kot osebo. svašta




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 15:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne me provocirat, ker mam gužvo. nasmeh
Seveda pogledam tipa. Moje želje in potrebe nižje? Ne verjamem. Izbiram pa sebi primernega, po videzu in po pameti. če gre za izbiro med tipom z več pameti ali tipom z ne vem kakim izgledom, izberem pamet. To je vsa umetnost.
Point je pa bil v tem, da mi poraščenost pri tem res ni neki faktor. če bi mi kaj zasmetalo, bi ga oskubla z Braun Silk-Epilom, pa naj mal trpi za izgled tako kot ženske. če bi mu kej manjkalo pa bi tudi to že nekako uredili.
Sicer pa sem imela v mislih bolj to, ko si z nekom dalj časa.
Prvi vtis, ko nekoga opaziš je pa čist nekaj drugega. Ampak vseeno, predstavljaj si da si na smučanju pozimi pa spoznaš enga tipa ki je v kombinezonu ful simpatičen in oh in sploh, spodaj pa skriva še en "kožuh", le da ti tega ne veš. Misliš da ni teorije, da bi se vseeno ujela?
če iščeš partnerja za celo življenje gledaš pa ja še na kaj drugega. Pri 70 bodo itak vsi že sivi pa plešasti pa sitni.
Tolk je enih stavri, ki so (meni) pomembne pri človeku, da se s poraščenostjo res ne nameravam obremenjevati. dlake mi pa niso glih kak fetiš, no.
Najbrž pa je lažje eni ženski sprejet enega malo bolj poraščenega tipa (že ker naj bi poraščenost po nekem splošnem prepričanju kazala na nekakšno moškost), kot pa moškemu eno poraščeno žensko. Pa lahko se feministke na glavo postavjo, še vedno sem mnenja, da je neurejena in pretirano dlakava ženska sramota za ženski spol, pretirano dlakavi moški (recimo kot un iz sanjske ženske) pa pač nek odklon, ki se ga da z ustreznimi prijemi 'sanirat'. Sej nenazadnje imajo moški ženske tudi zato da jim kaj svetujejo glede takih stvari, ki niso klasično moško področje.
In ja, simpatični so mi lahko tipi s čupo do riti, z normalno kratko frizuro, z delno plešo, ali pa pobriti. Simpatični so mi zaradi svoje osebnosti, zaradi smisla za humor, zaradi cele njihove pojave, zaradi tega kako pogledajo žensko v oči, kako se je dotaknejo... ne pa zaradi ene ušive dlake, ki bo slej kot prej postala siva in odpadla!




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 15:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja,sj si spet napisala eno in isto. V bistvu vse skp Nč!

Ja,če maš nekoga že dalj časa,to pomen,da si sprejela kar je na njem in da takrat lahko spreminjaš. Samo tukaj ni govora o tem,ko si z nekom že 2 leti,ampak ko nekoga spoznaš,če bi se lahko z njim skp spravla,če bi bil medved in tako sem tudi jaz napisal. Ko nekoga spoznaš mu pa ne morš rečt,da bi bla z njim,če mu lahko skenslaš kocine iz nosa in ušes,obriješ hrbet in ne vem kaj še vse...enostavno ne gre a ne.

Mah sj brez veze,ker itaq VSI vemo,da nebi mogl to it. Ženske večinoma rečete,da vas videz niti ne zanima preveč,samo smo že zelo velikokrat vidl,kako ženska na grd način skensla tipa,ki ji lepo ogovori,ker ji pač ni všeč,pa je mogoče res najboljši po duši in v srcu,tko da...mah...same seb lažete,ko take prbijate.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 15:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hja no sej men so tud všeč moški bušiji ampak vsak vamp mi pa tudi res ni sexi ja.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 15:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ej, srček, jaz nikoli nisem rekla, da mi videz pri tipu ni pomemben, ker mi je! Ni mi pa najpomembnejši. Sploh pa je ta tema bolj osredotočena konkretno na zaraščenost in ne na vse ostale lepotne kriterije, ki so po mojem bistvenejši od tega.
Odpri temo kolk je ženskam pri izbiri partnerja pomemben videz na splošno, pa ti tam napišem cel referat. tudi kaj konkretno od videza mi je najpomembnejše.
Sploh pa, če bi nekoga spoznala in bi mi bil sicer všeč in simpatičen, pa bi imel kocine v nosu, bi bila vseeno z njim. Kocine bi mu pa odstranla čez dva meseca, ko bi se bolje poznala. če ima tip potencial, ga pač ima, s kocinami ali brez. Pomembnejše je, da ima dovolj odprt um, da bo dojel, da bi bilo pametno,d a si te kocine odstani.
Ma o čem jaz sploh debatiram tukaj...




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 15:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah o kocinah,ker je tema o tem. No sj...zdj si končno napisala en konkretn odgovor,na kar ti ne bom dajal kontre,ker je tako dokaj realno napisano ja. Tist prej je bil pa sam bullshit napisan. Pa še falila si temo prej,ko si omenjala neko trajajočo zvezo.

To zdj je ql ja.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 22 Avg, 2005 15:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

aleluja. Se pač ne božam s tipi s katerimi nisem v zvezi. Sto ljudi, sto čudi.




   
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Avg, 2005 08:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Fenia: mela sem te za bolj razgledano, kot da se pi¤¤¤¤¤š takoj, ko ti en da mau kontre.

Predvsem neki da razčistimo: Z nižjimi standardi za fizični izglede sem mislila predvsem na to, da pač ni nujno da ima radiatorčke, da je blond, z arijskim profilom, oblečen v Hugo Boss.
To da al imaš al nimaš tipa pač ne vem - in ta seveda: ne vem zakaj je to tako neverjetno, da ga mogoče ne bi mela?

Hotela sem le izpostavit dejstvo- da je fizičen izgled važen- sploh na prvo žogo ob spoznavanju in da razumem pokličunga in njegov post.

tko nekak




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Avg, 2005 08:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok ne se kregat in žalit, če ne bom dal vsako čez eno koleno in po nagi riti!
pomežik




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Avg, 2005 08:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman a hočeš da te tožim zaradi spolnega nadlegovanja?




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Avg, 2005 08:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mijau Napisal/a:
Bassman a hočeš da te tožim zaradi spolnega nadlegovanja?


to je kaznovanje ne spolno nadlegovanje.
Lahk me tožiš, te bom 2x po riti!




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98661 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.7479s ][ Queries: 36 (0.2833s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.